Jump to content
Adrian

Przywitaj się! :)

Recommended Posts

I jeszcze jedno - jakbyś ktos miał problem z wymówieniem nicku, czyta się go "Neevyi" (długie "e", połączenie "y" i "i")

Równie dobrze możecie mi mówić po imieniu, albo Yanina (:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siemka :) mam na imię Mateusz posiadam za nie całe dwa miechy 18 lat grafikiem i webmasterem jestem od 3 lat już w nowym roku 4 lata :D Moje GG: 48487970

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Mateusz, baw się z nami dobrze i używaj znaków interpunkcyjnych :P

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej Mateusz! Dość oszczędnie o sobie piszesz. :) Skąd jesteś? Jak zacząłeś przygodę z NW? Ulubione utwory?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam. Jestem Asia i mam 22 lata. Pochodzę z okolic Ostrowa Wlkp. Zespół poznałam na początku 2013, dzięki siostrze, która puściła mi do obejrzenia teledysk do piosenki "Storytime". Początkowo nie byłam zainteresowana, ale z czasem się przełamałam i zaczęłam słuchać Nightwish'a. Lubię wiele utworów zespołu, szczególnie te z dwóch ostatnich płyt. Moim ulubionym członkiem zespołu jest Marco za jego poczucie humoru i talent.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Asia:) Twój ulubiony utwór NW? Inne zespoły/artyści, których słuchasz? Twoje hobby? Uczysz się, pracujesz? Czy masz zwierzątko? Pisz i wspólnie z nami czekaj na 8 krążek?;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj, Asia! Baw się dobrze odkrywając muzykę zespołu! No i miłego pobytu wśród Nightwishowców. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Asia:) Twój ulubiony utwór NW? Inne zespoły/artyści, których słuchasz? Twoje hobby? Uczysz się, pracujesz? Czy masz zwierzątko? Pisz i wspólnie z nami czekaj na 8 krążek?;)

 

Moimi ulubionymi utworami Nightwish są "Planet hell" i "I want my tears back". Lubie jeszcze słuchać X Japan, Versailles, the gazettE, oraz innych zespołów głównie japońskich. Prócz słuchania lubię serfować po necie, oglądać dramy azjatyckie i robić zdjęcia. Narazie się nie uczę , ani nie pracuje i mam kota Romana oraz suczkę, która zwie się Kama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W takim razie poznawaj forum ;) Może podzielisz się z nami zdjęciami, które robisz w dziale fan artów? Lub pokażesz zdjęcia swoich pupili w odpowiednim wątku :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hail Asiu i Mateuszu ,witam na pokładzie forum ,Asiu zaimponowałaś mi słuchaniem kapeli japońskich ,może mogła byś mi polecić jakiś dobry japoński Heavy Metalowy zespół ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Masz na imię Joasia. Już za to należy Ci się ode mnie serduszko.

 

A tak na serio, to baw się dobrze. ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.