Jump to content
Adrian

Przywitaj się! :)

Recommended Posts

Witaj w wariatkowie, Krzysiu (dziwnie się czuję, zwracając się tak do osoby nazywającej siebie "dziadkiem", w dodatku dopiero poznanej, ale dobra, to internety. Tu jest inaczej.)! Czuj się u nas jak w domu :)

Niezły masz ten nightwishowy "staż". Prawie piętnaście lat? Prawie piętnaście lat temu to ja się urodziłam! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest krzys47

Jestem z Wrocławia i wstydzę się za wynik gazetowego plebiscytu na koncert 2015 roku :-(


CD Decipher dostałem na 41 urodziny od mojej holenderskiej "psiapsiółki". A NW rozwalili mnie (pozytywnie) kiedy nie pokazali się w finale fińskiej Eurowizji. Od razu Ich polubiłem :-D, wcześniej słyszałem Oceanborn, ale Eurowizja mnie ostatecznie "przekonała" do Tuo i spółki. Moim osobistym idolem jako osoba jest od początku Jukka, wszystkich bardzo lubię ale ten Gość jest dla mnie "prze...". Zatem obecnie lekka żałoba :-(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Krzysiu, bardzo podoba mi się Twoja prezentacja: Najtłiszowy staż i znajomość początków metalu/hardrocka:) Z pewnością nie jednego zagniesz wiedzą i doświadczeniem Floorholika i NWholika? Apropo wieku, nie jesteś najstarszy na forum- mamy jeszcze "babcię" te sprawy nie mają najmniejszego znaczenia- baw się więc z nami w rytmie NW:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hell-o Krzysiek! Mam nadzieję, że miło spędzisz tutaj czas. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Krzysiu. :) Już cie lubię, że jesteś tak samym fanem Floor jak ja. :) Tylko dla mnie Tarja i Floor to boginie metalu. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć Krzysiu. Fajnie że coś napisałeś :) Baw się dobrze i bądź tu jak najdłużej ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest krzys47

Bardzo Wam dziękuję za wszystkie miłe słowa. Nie zamierzam nikogo "zaginać" bo po prostu nie jest to możliwe przy wiedzy, którą dysponujecie w temacie Nightwish. Za poziom polskiego NW należy się Wam "big respect", co niniejszym czynię :-). Trochę odmiennie od tutejszej społeczności jestem przede wszystkim fanem Panny Podłogi, ten głos mnie totalnie rozjechał dawno temu i niech tak zostanie. Z drugiej strony, zwłaszcza po obejrzeniu End Of Innocence, muszę się nazwać co najmniej gorącym sympatykiem Tarji, Tuo, Emppu, Jukki i Marco. Teraz te dwa muzyczne imperia stanowią jedność, co jest dla mnie niesamowite. Żeby jeszcze Jukka się w końcu wyspał! Jeszcze raz serdecznie dziękuję za ciepłe przyjęcie i niech Nightwish będzie z Nami :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tervetuloa! Wreszcie mam do kogo mówić/pisać "Ksysiu" na tym forum. Mogę, prawda? xD

 

A co do Floor... Nie bez powodu DE uzyskało przydomek Floorgasmopolis... :>

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest krzys47

Hyvää iltaa, PaulaEija! Możesz :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aww! ♥ Mam nowego Ksysia... ♥

 

Widzicie, serduszka nie do Joasi! Doceńcie. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Widzicie' date=' serduszka nie do Joasi! Doceńcie. ;) [/quote']

Kim jesteś i co zrobiłaś z Paulą?! W przyszłym roku koniecznie powinnaś pojechać do Kitee, tam stężenie fanek Johanny było niebezpiecznie wysokie. :D

 

Za poziom polskiego NW należy się Wam "big respect"' date=' co niniejszym czynię :-).[/quote']

Takie komentarze to najlepsza nagroda jaką możemy dostać za swoją pracę. Nic tak nie motywuje - wielkie dzięki. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Widzicie' date=' serduszka nie do Joasi! Doceńcie. ;) [/quote']

Kim jesteś i co zrobiłaś z Paulą?! W przyszłym roku koniecznie powinnaś pojechać do Kitee, tam stężenie fanek Johanny było niebezpiecznie wysokie. :D

 

Koniecznie muszę... ♥ Ale rodzice mnie jeszcze nie puszczą. ;_;

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widzicie' date=' serduszka nie do Joasi! Doceńcie. ;) [/quote']

Kim jesteś i co zrobiłaś z Paulą?! W przyszłym roku koniecznie powinnaś pojechać do Kitee, tam stężenie fanek Johanny było niebezpiecznie wysokie. :D

 

Koniecznie muszę... ♥ Ale rodzice mnie jeszcze nie puszczą. ;_;

 

 

 

Też polecam się wybrać, rzeczywiście gorący fun club tam jest. :) W ogóle miłe miasto idzie się poczuć szybko jak w domu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widzicie' date=' serduszka nie do Joasi! Doceńcie. ;) [/quote']

Kim jesteś i co zrobiłaś z Paulą?! W przyszłym roku koniecznie powinnaś pojechać do Kitee, tam stężenie fanek Johanny było niebezpiecznie wysokie. :D

 

Koniecznie muszę... ♥ Ale rodzice mnie jeszcze nie puszczą. ;_;

 

 

 

Też polecam się wybrać, rzeczywiście gorący fun club tam jest. :) W ogóle miłe miasto idzie się poczuć szybko jak w domu. :)

Nie dołujcie mnie ;_;

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paula, Ty się tam nie dołuj. W przyszłym roku jedziemy i tyle. I będziemy śpiewać w samolocie. To było już dawno postanowione. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szczęść Boże Wszystkim!

 

Parę osób mnie kojarzy z innego polskiego forum Nightwish, na którym piszę od przeszło 9 lat. Lubię Nightwish, zwłaszcza albumy Once i Oceanborn, ale nie jest to mój ulubiony zespół. Gustuję przede wszystkim w klasycznym heavy/epic metalu i rocku progresywnym lat 70, ze szczególnym uwzględnieniem sceny niemieckiej. Ale chętnie sięgam też po różne inne gatunki muzyczne, w tym również właśnie metal symfoniczny w stylu Nightwish czy Therion, patrząc na bardziej znane grupy. Z mniej znanych miłośnikom Nightwish bardzo polecam ŚWIETNY album pt. "LMO" nagrany przez legendę heavy metalu Rage oraz Lingua Mortis Orchestra. Bardzo dobry krążek od strony instrumentalnej (jak zwykle w przypadku tych kompozytorów), zaś współudział 2 wokalistek operowych powinien ostatecznie przekonać do zapoznania się z tą pozycją.

 

Dobra, starczy na początek. :) Powinno być wiadomo po co tu jestem - coś polecić od siebie lub po prostu wziąć udział w ciekawych dyskusjach muzycznych na interesujące mnie tematy.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Ivanhoe, miło że zajrzałeś w nasze skromne progi. Życzę miłego relaksu w naszym towarzystwie:)

Rage/LMO jak dla imponujący projekt- może by tak wątek?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć, Ivanhoe. Podobnie jak Cameloth kojarzę Cię z PoW, a także dwóch czy trzech innych ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ivanhoe, witaj i baw się dobrze w Najtłiszowej krainie. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja jak zwykle witam w wariakowie :D Miłej zabawy!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.