Jump to content
Adrian

Przywitaj się! :)

Recommended Posts

Witaj :D

Z mniej znanych miłośnikom Nightwish bardzo polecam ŚWIETNY album pt. "LMO" nagrany przez legendę heavy metalu Rage oraz Lingua Mortis Orchestra.

 

LMO :3 Uwielbiam ten zespół :happy: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tervetuloa! :) Wakacje się skończyły, a płynny wzrost użytkowników wciąż trwa. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kilka znajomych 'twarzy', to miło. Cameloth i Piotrek - przypominam sobie rzeczywiście z czasów Page of Wishes i nie tylko. ;) No i Beata oczywiście, też Cię kojarzę i pamiętam. :)

 

Nowym również dziękuję za powitanie, poznamy się niebawem. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hell-o Ivanhoe! Mam nadzieję, że miło spędzisz tutaj czas. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam na imię Dominik (w szkole mówią na mnie Yanina, więc mozecie tego uzywac (: )

Mam 13 lat, mieszkam w Kielcach (fajne miasto, polecam zajrzeć)

Nightwishem interesuje sie od kilku lat.

Na początku mój tata tego słuchał. Zastanawiałem sie "Co to je?"

I mój starszy brat też tego słuchał, więc sam zacząłem. Czasami kilka piosenek; teraz słucham na okrągło ;p

 

Moja ulubiona piosenka Nightwish to She is my sin. (Fajnie sie jej słucha, szczególnie po męczącym dniu w szkole)

Bardzo lubie tez ballady, np. While your lips are still red, Eva

 

Nie wiem co moge jeszcze o sobie napisać.

Może... lubie robić uśmieszki w drugą stronę?

 

Oprócz NW słucham innych bandów typu Sabaton, a oprócz power metalu to indie rock mnie ciągnie w swoją stronę

Kasabian, Franz Ferdinand i inne tego typu

Z polskich zespołów słucham Happysad, nic więcej

 

Myślę, że napisałem o sobie wszystko co mogłem, mam nadzieję, że zostanę miło przyjęty (nie na każdym forum miło przyjmuje się 13-latka, który - za przeproszeniem - gówno wie o życiu)

Share this post


Link to post
Share on other sites

W naszej małej społeczności jest sporo osób w podobnym wieku, więc nie przejmuj się ;)

Witam serdecznie, czuj się jak w domu, daj się poznać i bądź grzeczny :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć Dominik, witam w naszym najtłiszowym świecie :)

Jeśli chodzi o wiek, to chyba właśnie mnie pobiłeś i masz rangę najmłodszego użytkownika :D

Ogółem to zapraszam serdecznie c:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej Dominik:) Wiesz, wiek nie ma kompletnie żadnego znaczenia, bo życie uczy każdego tak serio, czegoś innego:) Więc, każdy zdobywa swoją życiową mądrość:) Baw się Najtłiszkiem i ...no miło że dołączyłeś:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tervetuloa :) Nie przejmuj się wiekiem, ja też miałam tyle, kiedy zaczynałam działalność... na OS. Ale to było dawno i nieprawda. ;) Nie no, żartuję.

Prędzej dowiesz się ode mnie czegoś na temat błędów, które popełniasz, ale ten... Nie bez powodu taka pilkunnussia ma funckję korektora. Btw. administracjo, tak mi się właśnie przypomniało, mielibyście coś przeciwko tematowi "Poprawność językowa" gdzieś w Hydeparku? Bo tak w sumie często zdarza się, że upominamy niektóre osoby przez ich pisownię, zazwyczaj wprowadzając offtop. Może po prostu stworzę taki temat, do którego będziemy wrzucać takie rażące błędy z forum i rozstrzygać jakieś dylematy językowe? Chyba, że taki temat jest, ale nie kojarzę.

PS Jak komuś się chce, to może przenieść tę część tego postu do odpowiedniego wątku, ale w sumie po co? Zresztą nieważne.

PS2 Żebyś się nie przestraszył, nie jest z Tobą tak źle, Dominiku. To było raczej luźne skojarzenie, a nie jakiś szok. Są tu osoby, które o wiele bardziej kaleczą polski. ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha, i jeszcze jedno about mnie

A mianowicie lubię grać w stare CRPG-i typu Might and Magic (głównie might and magic, więc będę sypał nawiązaniami do gry i całego uniwersum - przykład macie w sygnaturze. jak ktos nie wie kto to archibald wpiszcie sobie w huhle "archibald ironfist")

i lubię też wszystki NFS-y, szczególnie Underground 2, i oczywiście super soundtrack do tej gry (:

Jakbys ktoś pytał(dla wtajemniczonych) o unierwsum NWC, to nigdy nie grałem w Heroes, i raczej nie zamierzam, już prędzej w Warhammer 40k albo w jakąś grę z Warhammer Fantasy (:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witamy w domu wariatów! :)

Kurde, coraz więcej ludzi wygryza mnie z mojego kochanego stanowiska najmłodszej. Robię się stara.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Terve, Dominik! Baw się dobrze na forum!

 

/.../ Btw. administracjo' date=' tak mi się właśnie przypomniało, mielibyście coś przeciwko tematowi "Poprawność językowa" gdzieś w Hydeparku? Bo tak w sumie często zdarza się, że upominamy niektóre osoby przez ich pisownię, zazwyczaj wprowadzając offtop. Może po prostu stworzę taki temat, do którego będziemy wrzucać takie rażące błędy z forum i rozstrzygać jakieś dylematy językowe? Chyba, że taki temat jest, ale nie kojarzę. /.../[/quote']

Wątek jako poradnia językowa - jak najbardziej na tak. Byle nie przerodził się w publiczny lincz za błędy, które notabene każdy z nas popełnia. :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witamy w domu wariatów! :)

Kurde, coraz więcej ludzi wygryza mnie z mojego kochanego stanowiska najmłodszej. Robię się stara.

 

Robię się stara.

 

Robię się stara.

 

Tak, Milla... Zagrzej stare kości przy kominku xD

  • Like 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heja Dominik witaj w naszej nightwishowej krainie

 

Do Milli : Ty stara kurde ,ja za rok mam 30 na karku ,dużo bym dał aby mieć tyle lat co ty

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Dominiku ba się tutaj dobrze. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo mi się tu podoba, szczególnie że jakbym zanucił cos typu

"Cut me free

bleed with me,

oh no"

To nikt by nie powiedział "Co ty kurna nucisz?"

Albo jakbym mu puscil Nw, to by nie zapytal "Co to za shit?"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witamy w domu wariatów! :)

Kurde, coraz więcej ludzi wygryza mnie z mojego kochanego stanowiska najmłodszej. Robię się stara.

 

Robię się stara.

 

Robię się stara.

 

Tak, Milla... Zagrzej stare kości przy kominku xD

Haha, akurat kominek na stanie mam, więc czemu nie XD Emi, właściwie to stoisz już nad grobem :>

Nie no, żartuję z tą swoją starością. Ale to takie dziwne, w Internetach nagle zaczynają się pojawiać ludzie z rocznika, powiedzmy, 2001... Zaraz w gimnazjum nie będzie osób z poprzedniego tysiąclecia... I już nie jestem najmłodsza... Jak ten czas leci :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.