Jump to content
Adrian

Przywitaj się! :)

Recommended Posts

Ja również Cię witam! :)

 

Witam fanów Nightwish'a!

Nie ograniczam się, oczywiście, tylko do NW'a (...)

 

Zatem jakie jeszcze zespoły, czy gatunki muzyki preferujesz?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,witam Panie i Panowie!Nazywam się Justyna i jak nick mój wskazuje jestem artystką, ale raczej hobbystą i do profesjonalisty bardzo wiele mi brakuje, acz ćwiczę ile wlezie.

Fanką Nightwish'a, zaś, jestem od 5 lat i trwam w mym zamiłowaniu niezachwianie.

Przedstawiać się, jak większość, nie lubię, więc dodam jeszcze tylko na koniec, że jeśli o charakter idzie jam jest odludek/ekscentryk i tyle na temat wstępu. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam Justyno! :) Twój nick skojarzył mi się z pewną piosenką z albumu "Once". Wygląda na to, że przybyła do nas kolejna utalentowana osoba. Jestem ciekaw, co tworzysz. ;)

Piszesz również? Wyczuwam lekkie pióro. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja również Cię witam! :)

 

Witam fanów Nightwish'a!

Nie ograniczam się, oczywiście, tylko do NW'a (...)

 

Zatem jakie jeszcze zespoły, czy gatunki muzyki preferujesz?

 

Preferuję rock/metal symfoniczny/gotycki. Sirenia, Epica, Tristania, Within Temptation, Evanescence.

Ale także w mojej playliście znajduje sie Linkin Park, Metallica, Trivium, Battlelore, Myslovitz, Happysad a nawet Lana Del Rey. ;>

No i, oczywiście soundtracki z filmów i gier. ;]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siema wszystkim nowym!! Estera - czyli jesteś w tym najlepszym momencie. Gdy jeszcze nie znasz wszystkich utworów, a każdy kolejny jest odrywany z nieukrywaną satysfakcją xD Natomiast ta pustka, gdy znasz już wszystko... Chcę powrócić do tych czasów ;_; Justyna - ty również witaj! Będzie wam tu dobrze - ja już obiecuję...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Preferuję rock/metal symfoniczny/gotycki. (...) No i' date=' oczywiście soundtracki z filmów i gier. ;']

 

Zapewne jak większość osób na tym forum. W tym i ja oczywiście :P

Metallica powiadasz.... a lubisz jeszcze jakieś inne thrash metalowe zespoły, czy to taki wyjątek? Pytam, bo ja niedawno odkryłam, że ten gatunek metalu bardzo mi odpowiada i sukcesywnie poznaję kolejne kapele. A z tego, co do tej pory wiem, to raczej nikt z forum nie podziela*, choćby w minimalnym stopniu, mojego zamiłowania do np. Megadeth.

 

*Jeśli jest inaczej, proszę oświećcie mnie ;)

 

PS Cześć Justyna! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Freyja:

Właśnie tych thrash metalowych znam mniej, lecz jestem na ów gatunek otwarta. Z biegiem czasu na pewno poznam inne zespoły. :)

 

xhonek:

Trzeba poczekać na nowy album.;__; Ale zawsze można wrócić do znanych utworów. Np pozna się jakiś utwór 3 lata temu, to gdy po przerwie do niego wraca, przeważnie całkiem inaczej się go odbiera. :)

 

Justyna:

Odludek? Coś czuję, że się dogadamy.:D To chyba domena osób z duszą artysty!:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też jestem otwarta na nowe zespoły thrashowe (ale najpierw postanowiłam się zapoznać z tymi najbardziej znanymi i charakterystycznymi dla gatunku), a także na inne gatunki metalu i rocka ;)

A wiadomo, że jak już coś przypadnie do gustu, to nie chce puścić XD

 

Odludek? Coś czuję, że się dogadamy.:D To chyba domena osób z duszą artysty!:D

 

Czyżbyś też była typem 4w5? (Jakby co odsyłam do tematu o enneagramach).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siemacie ludzie. Na tym forum postanowiłem posługiwać się ksywką Izzy. Prawdziwe imię jest nieistotne. Nick wziął się z tego, że kiedy rejestrowałem się na forum słuchałem piosenek Izziego Stradlina, a że bardzo go lubię, postanowiłem posługiwać się tym imieniem Fanem Nightwisha nie jestem. Lubie od czasu do czasu posłuchać, acz bliższe memu sercu są klimaty rockowo - hard rockowe. Więc pewnie się zastanawiacie, w jakim celu się tu w ogóle zarejestrowałem? Efekt nudy, a także pragnienie dyskusji na temat muzyki. Cóż jeszcze...... bardzo lubię grać na gitarze. I w sumie to tyle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

WItaj, Izzy!

Mimo, że forum głównie jest o NW to i tak każdy może znaleźć coś dla siebie i podyskutować. Muzyka wszak jest niewyczerpalnym tematem-rzeką. :)

Mam nadzieję, że spodoba Ci się u nas i że podzielisz się z nami muzyką, która Ci w duszy gra. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

OMG, mam za duże zaległości widzę, żeby witać się z każdym z osobna, więc witam zbiorowo! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Również witam nowych jeszcze nie witanych;) Muzyka to najpiękniejszy temat do dyskusji, więc zapraszam:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam Justyno! :) Twój nick skojarzył mi się z pewną piosenką z albumu "Once". Wygląda na to, że przybyła do nas kolejna utalentowana osoba. Jestem ciekaw, co tworzysz. ;)

Piszesz również? Wyczuwam lekkie pióro. :)

 

Skojarzył się nader właściwie :) Piszę i owszem kiedy tylko czas pozwala, a chęć sięgnięcia po ołówki i pastele jest o wiele mniejsza niż po długopis i zeszyt. :blush:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też jestem otwarta na nowe zespoły thrashowe (ale najpierw postanowiłam się zapoznać z tymi najbardziej znanymi i charakterystycznymi dla gatunku), a także na inne gatunki metalu i rocka ;)

A wiadomo, że jak już coś przypadnie do gustu, to nie chce puścić XD

 

Odludek? Coś czuję, że się dogadamy.:D To chyba domena osób z duszą artysty!:D

 

Czyżbyś też była typem 4w5? (Jakby co odsyłam do tematu o enneagramach).

 

 

Dokładnie! :) A coś oprócz muzyki metalowej? Jakie jeszcze masz zainteresowania?:)

 

Dokładnie ten typ. Nawet określenie "Włóczęga" jest jak najbardziej trafne. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

A coś oprócz muzyki metalowej? Jakie jeszcze masz zainteresowania?:)

Coś nam się ta rozmowa rozrosła, ale zupełnie nie w przeznaczonym do tego temacie :P

W temacie ogólnomuzycznym już coś o sobie napisałam, także zapraszam tu: http://forum.nightwish.pl/watek-muzyka?page=2 oraz na mój profil last.fm (wystarczy kliknąć w w moją sygnaturkę:)).

Zainteresowania, hmm... właściwie ostatnio króluje u mnie muzyka, a i dobrym filmem nie pogardzę. Kiedyś (czasy gimnazjum) bardzo interesowałam się piłką nożną. Nawet trochę grałam na SKSach :P. Obecnie to jedynie okazjonalne oglądanie meczy - głównie Mistrzostw Świata i Europy, czasem Ligi Mistrzów. Może nie wypowiadałam się jeszcze we wszystkich miejscach w dziale: "O nas", ale będę sukcesywnie to nadrabiała, także zapewniam, iż kiedyś zaspokoisz swą ciekawość. ;)

 

Dokładnie ten typ. Nawet określenie "Włóczęga" jest jak najbardziej trafne. :D

Mnie jakoś niespecjalnie ten "Włóczęga" przekonuje. No, chyba że zinterpretowałabym to pod kątem "włóczęgi umysłowej" na zasadzie ciągłych rozmyślań o tym co było i będzie. Czasem popadam w zbytnią nostalgię. Ja właściwie nieustannie coś analizuję :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wybaczcie wtrącenie. Witam wszystkich. NW słucham już jakiś czas, do tej pory udzielałam się na OS , skąd pewnie część Was mnie kojarzy. Nie umiem pisać o sobie, więc po prostu pytajcie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć Kaktuska! Kojarzę Cię z OS i na razie nie mam pytań, bo zapewne wszystko wyjdzie w kolejnych postach ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wybaczcie wtrącenie. Witam wszystkich. NW słucham już jakiś czas' date=' do tej pory udzielałam się na OS , skąd pewnie część Was mnie kojarzy. Nie umiem pisać o sobie, więc po prostu pytajcie. [/quote']

Witam Cię również i tutaj. :) Mieliśmy okazję poznać się przy okazji Suomi Night (początek z moją orientacją w terenie pomińmy...). Ważne, że dotarliśmy. :)

 

Cieszę się, że jesteś tu z nami!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć, jestem Oskar i jestem psychofanem Najtfisza, chociaż po ostatnich wydarzeniach już tak jakoś mniej, niemniej okres z Tarją i Anette na zawsze będzie w moim sercu, z Floor - niekoniecznie ;)

Przybyłem tutaj głównie po to, żeby wspólnie z xhonkiem "rozweselać" społeczność tego forum :) I walczyć o Nekci i Rhennę! Dziękuję, pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam i proponuję dożywotnio rozstać się z Nekci i Rhenną?!

Zapraszam do "psychofanowania":)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nekci i Rhenna to cząstka nas, tak jak by to były nasze córki ;_;

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.