Jump to content
Adrian

Przywitaj się! :)

Recommended Posts

Witam serdecznie!

 

Już jakiś czas obserwowałam to forum i nosiłam się z zamiarem założenia tu konta. I tak się wahałam, aż w końcu się zdecydowałam, no i jestem, ale przechodząc do rzeczy…

Mam na imię Małgorzata. Nightwisha słucham od 3 lat, jednak na tym zespole życie się nie kończy i stale poszerzam swoje muzyczne horyzonty. Jeśli ktoś jest ciekawy innych słuchanych przeze mnie zespołów – zapraszam na mój niedawno założony* profil na last.fm.

Być może niektórzy mnie kojarzą, a nawet jeśli nie to właściwie się nie dziwię, gdyż z natury jestem dość skryta, nieśmiała i małomówna, chociaż jeśli mnie najdzie potrafię mieć niezły słowotok. Wolę raczej obserwować, niż się udzielać, niemniej mam nadzieję, że od czasu do czasu napiszę tu coś ciekawego.

 

* Niech Was nie zmyli ilość odsłuchanych do tej pory utworów, ponieważ kiedy po wielu perturbacjach, udało mi się wszystko zainstalować okazało się, że jakimś cudem zapisała się część przesłuchanych na poczciwym Windows Media Playerze kawałków, pomimo tego, że nigdy wcześniej lasta nie instalowałam. Dziwne, prawda?

 

PS @xhonek, dzięki za linka do sygnaturek z lasta, bo to bardzo ciekawe rozwiązanie i jeszcze te kolorki XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Freyja, witam Cię w naszych progach. Piszesz Małgosiu, że ambitnie poszerzasz swoje muzyczne horyzonty. Zachęcam więc do tworzenie wątków o Twoich odkryciach:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie no bez przesady z tą "ambinością". Na razie to ja nadrabiam zaległości w znajomości "gigantów" szeroko pojetej muzyki metalowej i rockowej. A na odkrycia mniej znanych szerokiemu gronu odbiorców kapel przyjdzie jeszcze czas. Niemniej, myślę że jakiś temat o np. Megadeth (lub ogólnie o thrash metalu) by się przydał. Bylebym nie pisała w nim sama ze sobą ;P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tego nigdy nie zgadniesz, czy pisać będziesz sama ze sobą. Zawsze jest nadzieja, że dołączą fani Megadeth i tak będzie:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to też racja. Pozytywnie i do przodu, tak? A chodzi przecież o rozwój forum :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Małgorzato! Cieszę się, że postanowiłaś "wyjść z cienia" i dołączyłaś do nas. :) Czuję, że spodoba Ci się tutaj! :D

 

* Niech Was nie zmyli ilość odsłuchanych do tej pory utworów' date=' ponieważ kiedy po wielu perturbacjach, udało mi się wszystko zainstalować okazało się, że jakimś cudem zapisała się część przesłuchanych na poczciwym Windows Media Playerze kawałków, pomimo tego, że nigdy wcześniej lasta nie instalowałam. Dziwne, prawda?[/quote']

Dziwne, zaiste. Niektóre odtwarzacze mają wbudowaną integrację z last.fm, np VLC Media Player. Nie wiem czy podobnie się ma sprawa z WMP, ale może to jakiś trop?

 

PS @xhonek' date=' dzięki za linka do sygnaturek z lasta, bo to bardzo ciekawe rozwiązanie i jeszcze te kolorki XD [/quote']

Te sygnaturki są prześwietne! Sam dzierżę w podpisie jedną :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oczywiście, ze chodzi o rozwój forum w świetnym towarzystwie:)Możesz mieć swój wkład w ten oczywisty plan:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dziwne' date=' zaiste. Niektóre odtwarzacze mają wbudowaną integrację z last.fm, np VLC Media Player. Nie wiem czy podobnie się ma sprawa z WMP, ale może to jakiś trop?[/quote']

 

Możliwe, nie znam się za bardzo na technikaliach. Tylko, że mimo to musiałam zainstalować wtyczkę lasta do WMP. W ogóle to chyba z pięć razy męczyłam się z instalacją lasta. W końcu znalazłam wersję działającą na moim kompie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj:)

 

Z tymi wtyczkami do lasta to i ja miałam cały szereg trudności. Tak właściwie to po kilku instalacjach dałam za wygraną i aktualnie korzystam tylko z radia. Jakoś mnie te scrobblery mnie lubią :P

 

Niemniej pogodziłam się z tym, jak to już gdzieś pisałam i raczej nie podejmę kolejnej próby, żeby się znów rozczarować :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzień dobry ^^

Jako że ja tu nowy to wypadało by się przywitać. Na chrzcie mi dano Wojciech, chociaż w zasadzie wojaczka mnie nie cieszy :P

Ogólnie interesuje się wszystkim co związane z klimatami fantasy , mocniejszym brzmieniem i ogólnie rzecz biorąc muzyką ;)

Najtłysza poznałem jakieś 6 lat temu i od tamtej pory wałkuję ich kawałki na okrągło :P

Nie umiem o sobie opowiadać, więc jak ktoś coś chce się dowiedzieć to proszę pytać :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Roth:)

 

Hm... o cokolwiek nie chciałabym Cię zapytać, to sama siebie odsyłam do odpowiednich wątków :P Tak więc, mam nadzieję, że do popisania :D

 

Baw się dobrze!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Wojtku, piszesz że interesujesz się mocniejszym brzmieniem, czyli nie tylko NW?

Bliskie są Tobie klimaty fantasy, więc masz za sobą jakieś lekturki?

Twórz wątki o swoich zainteresowaniach i dobrze się baw;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Wojtku, piszesz że interesujesz się mocniejszym brzmieniem, czyli nie tylko NW?

 

A no nie tylko :) Sabaton, Edguy, Delain, Closterkeller, Artrosis, trochę polskiego i zagranicznego punk rocka, ostatnio Motorhead, troszku Disturbed, nieco liźnięte Metalliki, ciutkę LP i innych których nie sposób wymienić, bo tak z biegu to trudno ^^

Ja ogólnie potrafię słuchać każdego gatunku muzyki i nie-muzyki, także w jednej chwili mogę słuchać "Ace of spades" a za chwilę jakiś dubstepowy kawałek który wpadł mi w ucho a słyszałem go przy filmiku z jakiejś gry ^^

 

Bliskie są Tobie klimaty fantasy, więc masz za sobą jakieś lekturki?

 

Hmmm... Ja jestem raczej zbyt leniwy na książki :P Bardziej filmy i gry o tej tematyce :) Chociaż co do książek to ostatnimi czasy przeczytałem serie książek o inkwizytorze Mordimerz Madderdinie Jacka Piekary ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Freya, siema! Jasne, że Cię kojarzę :) Jeśli ktokolwiek napisał ostatnio na OS chociaż kilka postów, to się w mojej pamięci jakoś zapisywał :) Fajne, że tu coraz więcej znajomych twarzy ;)

 

@Edit: O - kolejna strona tematu! Siema Wojtek! Baw się dobrze i takie tam ;) Artrosis powiadasz? Jak najbardziej TAK! Delain? TAK! Każda muzyka? TAAAAAK!!! Jak to miło spotkać kogoś, kto robi to samo co ja :) Przeplatanie Britney Spears z Eurowizją, Bonnie Tyler, Kate Bush, Lene Lovich, Nighwish'em, Sonatą Arctiką i innym Behemoth'em? TO JA! A myślałem, że nikt tak nie robi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Freya, siema! Jasne, że Cię kojarzę :)

No to się cieszę :)

 

Ja również witam Wojtka! ;)

 

Przeplatanie Britney Spears z Eurowizją, Bonnie Tyler, Kate Bush, Lene Lovich, Nighwish'em, Sonatą Arctiką i innym Behemoth'em? TO JA! A myślałem, że nikt tak nie robi...

 

Ha, ha :D To dopiero mieszanka wybuchowa! Ale najważniejsza przyjemność ze słuchania muzyki ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bonnie Tyler i tego typu muzyka minionych lat jak najbardziej u mnie na czasie ;)

Szkoda, że teraz nie robią takich brzmień...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja na przykład marzę, by zobaczyć Lene Lovich i Kate Bush na żywo - potem mogę umrzeć.


Ja na przykład marzę, by zobaczyć Lene Lovich i Kate Bush na żywo - potem mogę umrzeć ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kasia Krzak podobno kiedyś wyznała, że nie lubi i nie słucha muzyki.. O.o

 

Witajcie, z kim się jeszcze nie witałam!!! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam fanów Nightwish'a!

Mam na imię Estera, o grupie dowiedziałam się niecałą godzinę temu przez Facebook'a.^^ Fanką owego zespołu jestem od...sama nawet nie pamiętam,troche czasu minęło .O___o". Aczkolwiek pierwszymi utworami, które usłyszałam były "I wish I had an Angel" oraz "Forever Yours". Wcześniej nie przepadałam za mocniejszymi brzmieniami,ograniczałam się do kilku utworów Evanescence, jednakże NW to zmienił. Nie znam jeszcze wszystkich piosenek tego zespołu, ale dzięki temu moge zakochiwać się w nim na nowo. Nie ograniczam się, oczywiście, tylko do NW'a, jednakże bez wątpienia jest to jeden z lepszych zespołów. Oni są jak wino - im starsi tym lepsi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Estera:) "Oni są jak wino - im starsi tym lepsi"- dawno nie spotkałam się z bardziej trafionym określeniem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Estero! :) Cieszymy się, że do nas dołączyłaś! Facebook może być naprawdę przydatny skoro dzięki niemu fani dowiadują się o nas. :)

 

Nie znam jeszcze wszystkich piosenek tego zespołu' date=' ale dzięki temu moge zakochiwać się w nim na nowo.[/quote']

Hehe, zazdroszczę Ci. :) Pamiętam jak sam odkrywałem każdą piosenkę - to było niesamowite uczucie. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.