Jump to content
Adrian

Przywitaj się! :)

Recommended Posts

Witam, witam!

Na imię mi Dominika, ale w internecie posługuję się swoim pseudonimem - Darelajn Calderone. Mam 16 lat - uczęszczam do I klasy LO, profil matematyczno-informatyczny. Interesuję się muzyką, fotografią, grafiką komputerową oraz geografią. Ogólnie rzecz biorąc jestem wielką fanką Lady GaGi aczkolwiek od tegorocznych wakacji, wysokie drugie miejsce zajmuje Nightwish :D

 

Moimi ulubionymi piosenkami Nightwish są (bardziej preferuję piosenki z Anette, a więc z płyt Dark Passion Play & Imaginaerum):

* Sahara (stąd też nick)

* Eva

* Storytime

* Bye Bye Beautiful

* Wish I Had An Angel (jedyna ulubiona z Tarją :P)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej Sahara, wielu z nas kiedyś "odnajduje" Nightwish i to jest jedna z najpiękniejszych sytuacji w życiu:) Pisz o NW, pisz o Lady Gaga, o wszystkim o czym chcesz z nami podyskutować.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj, Dominiko! :) Moja kuzynka z Francji również jest wielką fanką Lady Gagi (ostatnio niewiele słychać na temat jej twórczości - przerwa?)

Widzę, że podobnie jak ja interesujesz się grafiką. Ciekaw jestem Twoich prac. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj:)

Od razu zaznaczę (nie wiem po co :P) że organicznie nie trawię LG, niemniej nie jest to czynnik dyskwalifikujący :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

W tym miejscu chciałabym wszystkich powitać - mam nadzieję, że samo "witam" wystarczy.

Imię, wiek, lokalizacja i jakiekolwiek inne osobiste informacje niech pozostaną zagadką i tajemnicą dla wszystkich.

NW poznałam poprzez znajomą - ustawicznie posyłała mi linki do różnych utworów zespołu, które słuchałam "przez grzeczność", do czasu, gdy sama poczułam słabość do ów zespołu.

Dla jasności - Nightwish należy do jedynych mocniejszych brzmień wokół których się obracam, aczkolwiek normalnie preferuję takie gatunki jak: rock/rock alternatywny (Nickelback, Placebo, Muse, AC/DC, Myslovitz., Coma, Kings of Leon, Coldplay...), indie-rock (Florence + The Machine, Editors, Metric, The Bravery, Snow Patrol...), czy też muzyka filmowa (Hans Zimmer, Steve Jablonsky, Carter Burwell, James Horner, Howard Shore + Two Steps from Hell).

Zainteresowania? Spanie, wyczynowa gra w bierki, analizowanie rozmieszczenia plam na Księżycu, a także muzyka.

I to by było na tyle z mojej strony.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj zagadkowa Imaginaerum. Powiadasz, że znajoma podsyła Ci linki NW, zapraszamy więc i znajomą.

A Tobie życzę miłej przygody z nami na forum NW:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, witaj...

 

Z tym rozmieszczeniem plam możesz mieć problem z przyczyn technicznych, albowiem może być nieco utrudnione poznanie całościowe, niemniej owocnej pracy :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja również witam, [tu_wstaw_imię]! :D

Mam nadzieję, że miło spędzisz tutaj czas :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

Nazywam się Magda, wiek wolę pominąć, oczywiście uwielbiam Nightwish. Zespół poznałam jakieś 3 lata temu, a zagorzałą fanką jestem od jakiś 2 lat. Byłam tylko na jednym koncercie, na ubiegłorocznych Ursynaliach.

Co się tyczy mojej osoby to interesuje mnie muzyka, nie dzielę tego na gatunki, bo na mojej topliście można znaleźć Adele jak i Black Sabbath. Poza tym lubię czytać książki...

Mam nadzieję, że miło spędzę tu czas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj, Magdo! ;) Jakie wrażenia po koncercie? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakie wrażenia po koncercie? :D

 

Było naprawdę fajnie, stałam sobie w 2 rzędzie, więc całkiem niezły widok ;) . Bardzo cieszę się, że poszłam, już nigdy Anette z Nightwish nie zobaczę... Niestety strasznie krótko grali, ale i tak nie ma co narzekać, jak się zobaczy ich na żywo to już można umierać :D .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Magdo! :) Miło nam Cię gościć w naszych skromnych, nightwishowych progach!

 

Mam nadzieję' date=' że miło spędzę tu czas. [/quote']

Nie ma sprawy. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Magdo. Powiadasz, że zaliczyłaś Ursynalia. To obie tam byłyśmy i wiemy jak bardzo doskonała jest magia NW na żywo:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

SIEEMA! Tak sobie pomyślałem, że wpadnę! No i jestem :) Witajcie - zowię się Kuba, mam 18 lat i pochodzę z takiej małej wioski koło małego miasta gdzieś przy środkowym odcinku Wisły. Niektórym osobom już dałem się poznać - więc nie chce mi się pisać. Ogólnie nie lubię o sobie pisać. Bo jeśli już to piszę jak potłuczony. O - WŁAŚNIE TERAZ! Dobra - wszystko wyjdzie w praniu. Więc - miło mi tu z wami być!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja również się cieszę xhonek, to już mamy kilka wspólnych miejsc do pogaduszek o NW. Witam Cię z radością:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi też jest miło :) Masz mega avatar! ten kot jest genialny! Chcę go ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć Kuba, znamy się? :D Tak już całkiem serio - miło mi powitać Cię tutaj. :)

Pisanie o sobie jest dość trudne, przynajmniej dla mnie, ale i tak większość poznaje ludzi po wypowiedziach w innych wątkach. ;)

 

Edit: Skąd niektórzy mają takie fajne sygnaturki z last.fm!?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kotka może nie, ale możesz porozlewać wina. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedno winko dla wszystkich, to wyjdzie po kropelce? Trzeba zrobić zrzutkę i zamówić, a to na najbliższym zlocie;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam nowych userów.

 

@Maggie w jakiej literaturze gustujesz? Ulubione tytuły?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.