Jump to content
Adrian

Przywitaj się! :)

Recommended Posts

znów mi tak przykro się przez Ciebie zrobiło ;_; na pamiątkę mam nowy avatar ;_;

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja też ;_; To naprawdę smutny dzień, nasze dzieci zostały umarte :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety, Nekci i Rhenna nie miały szans na bycie powitanymi przez was :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziń dybry!

 

Jakoś tak postanowiłam nie czekać na fuzję, tylko się zalogować od razu ^^

 

Większość mnie tu już pewnie zna z OSa, a tym którzy mnie jeszcze nie znają krótko się przedstawię :)

 

Studiuję sobie na co dzień w WaWie bułgarystykę, pasjonuję się fotografią sportową, samym sportem, a szczególnie siatkówką i skokami narciarskimi. Wielbię świat Tolkiena i wszystko co z nim związane. Co do muzyki, to chyba nie muszę mówić, że jestem wielką fanką NW, bo gdyby tak nie było, to chyba bym się na forum nie miała po co rejestrować :) Jeśli chodzi ogólnie o mój gust muzyczny to jestem otwarta na bardzo wiele kierunków. Ludzie czasem się dziwią jak jednocześnie mogę słuchać Slayera, a potem przełączyć na coś co przez wielu trv metali jest nazywane gównianą komercyjną papką dla ułomnych. No cóż... Uważam, że muzyka jest zbyt piękna, żeby się ograniczać do jednego gatunku :)

 

Reszta wyjdzie w praniu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj, czy fuzja czy nie, cel jest ten sam- dla dobra NW:)

Baw się kochana na maksa- a znam cię osobiście żywiołku i wszędzie jesteś bezcenna:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Pavlino! :) Cieszę się, że pojawiłaś się u nas. Tworzymy jedną wielką wspólnotę polskich fanów i mam nadzieję, że wspólny cel przybliży nas wszystkich. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj, megatherion! :)

Wygląda na to, że należysz do grupy fanów z dłuższym stażem. Kiedy poznałeś zespół? Było to jakieś wydarzenie czy przypadkiem (jak większość)? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

megatherion, bardzo podoba mi się Twój nick, witaj i uzupełniaj naszą wiedza o NW:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam megatherion, mam nadzieje że będzie nam sie miło tutaj żyło

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nightwisha poznałem jeszcze jak byłem w liceum to jest jakieś 9-10 lat temu. W tych pięknych czasach ludzie z subkultury, nazwijmy to "metalowej", spotykali się na plaży przy kontraście w Gdyni i wymieniali się doświadczeniami na temat muzyki. Jeśli chodzi o zespoł Nightwish to poznałem go w kompletnie innym miejscu tj, w zakopanem :) Na krupówkach był kiedyś może jeszcze jeszcze jest taki sklepik z płytami, kasetami przeróżnego rodzaju, ale głównie ciężki metal, gotyk, rock itp itd. Jako, że wczesniej znałem takie kapele jak Therion, Theatre of Tragedy, Tristanie i wiele innych to zapytałem tego obkolczykowanego sprzedawce czy może coś polecić co jest podobne do tych kapel. No i wyjął Nightwish...

 

i tak to się zaczęło :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj na forum :), z takim nickiem to chyba możemy się spodziewac że założysz temat o wiadomym zespole :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

a no w końcu się zarejestrowałem, widzę tutaj wiele znajomych nicków więc na pewno będzie sie miło gawędziło.

Share this post


Link to post
Share on other sites

O, co za niespodzianka. :D Naprawdę miło Cię u nas widzieć, Łukaszu! :) Również mam nadzieję... nie, ja to wiem, że spędzisz z nami miło czas. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.