Jump to content
Adrian

Przywitaj się! :)

Recommended Posts

Znam i skandynawską i kilka innych. Ale słowiańska jest dla mnie właściwą wiara, znacznie bardziej prawdziwą niż chrześcijaństwo.

 

No to na pewno!

Fajnie, że wierzysz w coś innego, niż wszyscy. Sama wierzę w "dziwne" dla innych rzeczy, więc pjona :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

A czy coś innego niż wszyscy, sporo nas wierzących właśnie w pogańskich Bogów.

Wolę to niż religię gdzie łącznikiem jest ksiądz, który tak na dobrą sprawę czasem nie wie dlaczego i po co to robi.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla kasy, a po co?

Kościół to totalna pomyłka i zagłada Polskiej gospodarki :P Ale nie offtopujmy już, do tego jest osobny temat :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie pamiętam kiedy usłyszałem Nightwish po raz pierwszy. Było to naprawdę sporo czasu temu. Pewien jestem że tą muzykę słuchał mój starszy brat. "Wish i had an Angel" był pierwszym utworem grupy jaki poznałem. Kompozycja wydawała mi się niezwykle ciekawa. Niestety nie wgłębiłem się w twórczość tej fińskiej grupy. Byłem zakochany w zespole LORDI. 2 lata temu przypomniał mi się NIGHTWISH. Odsłuchałem kilka jego piosenek i stwierdziłem, że to jest najlepszy zespół z jakim kiedykolwiek miałem do czynienia. Zaczynałem na nowo go odkrywać. Przesłuchiwałem ich płyty, moc płynąca z ich albumów mnie pochłaniała. Od tej pory w mojej playliscie jest sam Nightwish. Każda piosenka mi się podoba i odkrywam ten zespół ciągle z nowych stron. Moje ulubione kompozycje tego zespołu to: Dead to the world, Dark chest of wonders, Planet Hell, Come cover me.

 

Kocham oglądać Nightwish podczas koncertów. Obiecałem sobie że jak tylko zaczną nową trasę koncertową pojawię się na niej. Nie ważne czy będą grali w Polsce czy nie. Po prostu muszę zobaczyć ich na żywo.

 

Muzyka Nightwish mnie inspiruje i sprawia że zapominam o całym świecie. Niemal ześwirowałem na ich punkcie. Z ich kompozycji płynie magia, której nie da się uciszyć. Magia ta wędruje po moim umyśle. Nie tylko muzyka która jest idealna, perfekcyjna i dopracowana. Ale również tekst i przekaz muzyki. Jaram się tym zespołem i czuję że zawsze będzie on wyjątkowy w moim sercu. Nadaje on sens całemu mojemu życiu. Nigdy dotąd nie miałem do czynienia z takim zespołem jak NW. Porusza on wszystko we mnie. Zawsze jak oglądam ich DVD to mam ciary na plecach. Nie tylko na plecach ale na całym ciele.

 

Mam na imię Adrian. Mam 19 lat. Obecnie studiuję. Pracuję w wakacje w Szkocji. Oprócz Nightwish, lubię czytać książki. Głównie thrilery medyczne. Moim ulubionym pisarzem jest Michael Palmer. Ostatnio nie czytam książek z braku czasu.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

I to wszystko jasne- to poznawaj, odkrywaj i pochłaniaj Najtłiszka w naszym miłym towarzystwie:) Witaj Adrianie.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Adrianie!

Jak miło czytać takie słowa pod adresem NW. Zdecydowanie trafiłeś w dobre miejsce! Więc czuj się jak w domu pośród innych fanów Nightwisha i twórz razem z nami to miejsce w sieci :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć Adrian ;)

 

Widzę, że oszalałeś na punkcie NW! Ale nie martw się... "We are all mad here". :) (cytując podpis Evi)

 

Baw się dobrze!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć Adrian, interesująca wypowiedź. Bardzo mi się podoba twój styl pisania. Czuj się tu jak u siebie i buszuj po forum do woli ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam! Kolejny Adrian xD Milego pisania :D Niech muzyka Nght przez Cb przemawia. Fly to the Dream ! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Adrian :) Widzę Spartakusa na awatarze lubisz? :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj, kolejny Adrianie, w skromnych progach naszego wariatkowa :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Cześć Adrianie :)

Wiemy gdzie pracujesz w wakacje, a gdzie przebywasz w okresie między kolejnymi wakacjami? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak! Spartacus i wszystko co wiąże się z Gladiatorami :)

 

Przyznaj, że 4 Spartakusa bez Lucy Lawless znaczy Lukrecji to nie to samo? :) i Lubisz Xenę? :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak! Spartacus i wszystko co wiąże się z Gladiatorami :)

 

Przyznaj, że 4 Spartakusa bez Lucy Lawless znaczy Lukrecji to nie to samo? :) i Lubisz Xenę? :D

 

Tak Tak Lucy w Spartacusie była bardzo ciekawą postacią , niemal intrygującą. Ale lubiłem ją !! :) Xenę kojarzę, ale nie oglądam. Z tamtego okresu to Hercules'a oglądałem.


Cześć Adrianie :)

Wiemy gdzie pracujesz w wakacje, a gdzie przebywasz w okresie między kolejnymi wakacjami? :)

 

Okolice Krakowa

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Mamy tu mafię?!

Cześć.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć kup se majtki za sto sześć (to głupie powiedzenie).

Cześ Aduś. Pochłonął mnie Twój styl pisania. Wydajesz się interesującą osobą.

Czyżby rocznik '94? Skoro tak, to witam w klubie.

Co studiujesz? Masz kogoś? xD

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziń dybry!

Witamy, witamy, czuj się jak u siebie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć kup se majtki za sto sześć (to głupie powiedzenie).

Cześ Aduś. Pochłonął mnie Twój styl pisania. Wydajesz się interesującą osobą.

Czyżby rocznik '94? Skoro tak, to witam w klubie.

Co studiujesz? Masz kogoś? xD

 

94 :) Studiuję Inżynierię Mechaniczną.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.