Jump to content
Adrian

Przywitaj się! :)

Recommended Posts

Jestem Duduś. Moją ulubioną płytą Nightwish jest Once. Ulubione kawałki Nw? Dużo ich jest, ale te najbardziej lubiane to: She Is My Sin, Ghost Love Score, Come Cover Me i Song Of Myself. Ulubione zespoły? Ehhh.... Dużo tego wymieniać, ale Nightwish, Scorpions, Deep Purple, Yes, Slayer. To w sumie taka moja czołówka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tervetuloa! :) Pisz dużo, bo ktoś (czyt. Sami) uważa, że tu wieczorami jest pustynia. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć :D. Ile masz lat? A z tą polityką to tak na serio? Będziesz zmieniać świat i sprawisz, że wszystkim naprawdę będzie żyło się lepiej? xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yyyyy.... no na serio z polityką. Nie wiem co jest w tym śmiesznego i dziwnego? :P Świata nie będę zmieniała, ale lubię wiedzieć co się dzieje w otaczającym świecie i w jaki sposób rząd lubi obywatelom utrudniać życie, a co za tym idzie się interesuje polityką.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Yyyyy.... no na serio z polityką. Nie wiem co jest w tym śmiesznego i dziwnego? :P Świata nie będę zmieniała' date=' ale lubię wiedzieć co się dzieje w otaczającym świecie i w jaki sposób rząd lubi obywatelom utrudniać życie, a co za tym idzie się interesuje polityką. [/quote']

Podobnie sprawa wygląda u mnie. Zainteresowałem się tematem i uważam, że każdy obywatel powinien wiedzieć mniej więcej jak to wygląda. Przeraża mnie to, że wielu moich znajomych głosuje na daną partię bo "coś obiecała" a nie sprawdzili jej programu czy programu innych partii. Dodatkowo uważam, że jeśli ktoś się polityka w ogóle nie interesuje to nie powinien narzekać na sytuację w kraju. Ale to tak na marginesie. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem co jest w tym śmiesznego i dziwnego? :P

 

A tak zabrzmiało? Bo nie o to mi chodziło ;). Tak się zastanawiałam w jakim zakresie się nią interesujesz: czy bardziej sytuacją w kraju i całym tym mechanizmem czy sama chcesz zostać politykiem. W sensie politolog czy polityk? Teraz już wiem :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie no zabrzmiało to trochę ironicznie, jak by interesowanie polityką od razu oznaczało, zostanie politykiem i pchanie się do koryta! ;) W sumie czasem chyba byłoby lepiej nie wiedzieć, co się dzieje w tym kraju i jakie jaja odwalają nasze władze.

Share this post


Link to post
Share on other sites
W sumie czasem chyba byłoby lepiej nie wiedzieć' date=' co się dzieje w tym kraju i jakie jaja odwalają nasze władze. [/quote']

W myśl zasady "Im mniej wiem, tym lepiej śpię"? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chciałam napisać "Hej.", ale dostałam komunikat, że moja wiadomość jest zbyt krótka, także ...

Hej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej. Jestem Weronika mam psa i szynszylę. Założyłam konto 23.02.2014 , moja ulubiona płyta Nightwish to "Imaginaerum" i nie wiem co jeszcze napisać. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej :)

Skąd jesteś? (żeby łatwiej się zloty robiło :)), Jak poznałaś Nightwish?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mam jednego ulubionego utworu Nightwish ale moje top 5 utworów to The Islander, The Poet and The Pendulum, Slow Love Slow, Ghost Love Score, Whishmaster i wiele innych. Zespół poznałam poprzez film "Imaginaerum"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej Weronika, przyglądałaś się forum cierpliwie i regularnie- to się chwali. Miło, że najpierw się witasz- to też się chwali:) Pisz co myślisz o Nightwish, co w nim kochasz....-baw się z nami dobrze:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kocham w Nightwish muzykę, teksty, teledyski i muszę to napisać że chyba najbardziej kocham Tuomasa. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Cześć, Weroniko. Czym się interesujesz?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj, Wercia :)

A jakie filmy lubisz :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbardziej lubię thrilery. Musiałabym bardziej się przyjrzeć mojemu kontu na filmwebie :) I dziękuję za miłe powitanie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.