Jump to content
Adrian

Przywitaj się! :)

Recommended Posts

Cześć, wszystkim.

Mam 28 lat, muzykę jaką słucham trudno jednoznacznie "wypisać" bo są to klimaty od jazzu po black/death metal.

Nightwish też gdzieś tam się pojawiał ;) co prawda może nie w takim dużym stopniu jak inne zespoły.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Ivan! Co Cię skłoniło do dołączenia do nas? :)

 

Baw się dobrze!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szukałem generalnie forum związanego z Apo, a wyskoczyło mi owe ;)

Zobaczymy jak przeżyjecie ze mną to czasem coś napiszę, może być boleśnie i dosadnie ;) ,ale zawsze szczerze :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj, Ivan :)

Miło, że do nas dołączyłeś. Mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć.

czasem coś napiszę, może być boleśnie i dosadnie ;)

 

Mam się bać? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

;) zależy o czym mówimy, jeśli chodzi o muzykę dość często mówię głośno co uważam i co myślę .

Z punktu "zawodowego" czy też jako ktoś kto słyszy trochę więcej niż przeciętny słuchacz ;)

 

A generalnie kobiety nie mają się czego bać ;) no prawie :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prawie, mhmmm... Brzmi to niepokojąco :D Witaj i baw się dobrze :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj, Ivan. ;) Miłej zabawy. I dobrze, że szanujesz kobiety. Jest szansa, że jak Cię spotkam na ulicy, nie dostaniesz w twarz. xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

No znalazło by się dużo ;)

Np. wkurzanie się że facet przez drzwi przepuszcza przodem, że chce pomagać w zdjęciu płaszcza/kurtki. Mnie tak wychowano.

A jak tak bardzo chcecie być tak samo traktowane to naprawdę zapraszam do pracy np. w moim zawodzie :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie no, ja tam właśnie wrzeszczę na moich kolegów, jak mnie nie przepuszczają. I biję po głowach. xD Aczkolwiek i tak uważam, że kobiety są mądrzejsze od mężczyzn. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale na jakiej podstawie tak uważasz. Na moim wydziale na studiach nie było ani jednej kobiety :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

To długa historia. Nie czas i nie miejsce. Zwłaszcza nie miejsce. Zaraz przyjdzie Adrian i nas zje. xD

*wyjmuje ciasteczka i wyciąga przed siebie, mając nadzieję, że to ciastka będą ofiarą*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ivan, a co studiowałeś, jeśli można wiedzieć?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem doktorem UAM na wydziale Fizyki specjalizacji Reżyseria dźwięku ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej, fajny kierunek. Gdyby nie ta fizyka...

Aww, Poznań. Wybieram się do Poznania na studia. ;) A, jeśli mogę Cię jeszcze trochę pomęczyć, to mam kolejne pytanie. :> Jesteś z Wielkopolski, czy ze względu na studia wybrałeś ten region?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem z WLKP ;) dokładniej z pod Poznania. W Poznaniu obecnie leci mój 10 rok już życia.

W sumie coś tam wiem o Poznaniu, też zawsze chętnie za przewodnika robię dla znajomych ;)

 

Kierunek genialny własnie dlatego że fizyka ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo mocne stwierdzenie ;) powiedział bym ryzykowne:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

może być boleśnie i dosadnie ;) ,ale zawsze szczerze :D

 

I to mi się podoba!

Hej Ivan Groźny ;> Jak masz na imię? Co robisz w życiu oprócz studiowania? Gdzie pracujesz?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imię ;) Andrzej.

Co robię, studia skończyłem w zeszłym roku :) , pracuję na koncertach/trasach w sezonie letnim, a zimą zamykam się w biurze i zajmuję się administracją sklepu internetowego ( co w ciągu całego roku też robię, ale weekendy w ciepłe dni spędzam w dodatkowej pracy)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.