Jump to content
Adrian

Przywitaj się! :)

Recommended Posts

Parę dni mnie nie ma (wizyta kuzyna, nie będę go męczyć forum) i czwórka nowych... No więc spóźnione ale zawsze "witajcie", Beatko, Martyno, Sylwio i Nowa :D Ale to nasze forum sfeminizowane, tak swoją drogą.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dużo nowych mordeczek ♥

 

Witajcie Sylwia i grzeszniku xD

Mam nadzieję, że zostaniecie na dłużej i "zadomowicie się" na forum ;3

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeej,dopiero byłam 'nowa' ,a już tyle osób przybyło :) witam was wszystkich ! :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@TheEscapist: O, proszę jaki świat mały, nie zdziwiłabym się gdybym tego Twojego kolegę znała bo świat, a szczególnie Łódź jest mała, wnioskując z moich doświadczeń. ;)

I psoko, czemu nie bardzo chętnie się ustawię na pogaduchy o wszystkim jak i o niczym kiedyś tam. ;)

 

Znając moje szczęście, to mieszkasz z nim po sąsiedzku xD

 

A co do "Zamku z piasku..." - świetna książka :) Przeczytałem całą trylogię w niecały tydzień :happy: Nawet w Sztokholmie odwiedziłem miejsca, gdzie toczyła się akcja książek :)

 

Wcale by mnie to nie zdziwiło, szczerze pisząc. A jeśli to Pabianice to już w ogóle, bo tutaj mieszkam.

Co do Sztokholmu to zazdraszczam i to bardzo, zawsze chciałam pojechać i zwiedzić Sverige, mejbi somdej. ;)

 

 

Dla mnie Nw Tarja KoRn i Marilyn Manson to całe życie a lubisz pape Mansona? ;)

 

No tak, zapomniałam o Angel Voice czyli Tarji. Zdecydowanie oddaję honory tej pani za tak cudowny głos przy którym nie raz nie dwa nie osiem ciarki mnie przechodziły. ;)

Wielka trójca w zasadzie: Korn, NW i Tarja, (plus Black Light Burns - kapelę Wes'a Borelanda z Limp Bizkit - kocham jego twórczość).

A Brian? Lubię jego muzykę bo image sceniczny jakiś trzeba mieć a o gustach się nie dyskutuje. Generalnie lubię, ma kilkanaście dobrych kawałków z którymi wiążą się fajne wspomnienia. Tak, lubię, ale nie tak jak powyższych, o. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj, grzesznico. ;) Zgodzę się z przedmówcami - może napiszesz coś więcej o sobie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yhy, witam. Może na dobry początek chociaż... nie wiem... jak się nazywasz? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć! Standardowo baw się dobrze i zostań na dłużej :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć. :)

 

Na imię mam Jakub, czyli Kuba (jakby ktoś nie wiedział :P ) a Nightwish znam niemal od dwóch lat i już po kilku miesiącach stał się moim ulubionym zespołem, mimo że wcześniej nie słuchałem tego rodzaju muzyki. Moimi ulubionymi utworami są Ghost Love Score (równie świetny w wykonaniu Floor), Nemo (ach, ta solówka Emppu) i Amaranth. Śledzę również karierę solową Tarji, a także zespoły takie jak Epica, Within Temptation, Xandria czy Sirenia. Z niecierpliwością czekam na album Colours In The Dark tej pierwszej.

 

Mam nadzieję że na forum zostanę dłużej i nie będę nikogo zbytnio denerwować. :D

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej Kuba ! :) Miło,że wpadłeś na forum,obyś został tutaj na dłuuuuugo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No i kolejny który lubi GLS :P nie nie, nie przeszkadzasz (na razie, daj nam czas :P), kaźdy na tym forum jest witany i dalej tylko spamować :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć Kubuś ♥

Czym się w życiu zajmujesz, ile masz lat? ;> Ulubiona piosenka Epiki? :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich Nowych ;p Miło poznać :) Bawcie się tu dobrze! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję za miłe powitanie. :)

 

Ogólnie siedzę jeszcze w szkole, więc zajmować na poważnie to raczej się nie zajmuję, ale w wolnych chwilach lubię śpiewać, czasami rysować. :)

 

Ulubiona piosenka Epiki - nie mogę się zdecydować między Sensorium, Unleashed i Storm the Sorrow. :D (Tak może wyszło, że to te bardziej znane, ale jakoś właśnie one mi się podobają - oczywiście inne też.)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Simone to moja bogini ♥

Ja się nie mogę zdecydować między The Phantom Agony, Tides of Time i Chasing the Dragon :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Kuba :) Skoro lubisz rysować to może podzielisz się z nami swoimi dziełami? Baw się tu dobrze i zostań jak długo chcesz (czyt. jak najdłużej).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hiya Kubo, baw się dobrze i nie przestrasz się naszej radosnej gromadki :happy: Też lubię śpiewać, nawet bardzo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Czeeeeeść Kuuuubaaaa :happy:

 

Ile masz lat? Xandria nowa, czy stara? :P To samo pytanie odnośnie Sirenii? :P Co sądzisz o Perils Of The Deep Blue? :D I Neverworld's End? xD Cholera, wywiad :happy:

 

Zapraszam na chat, byś nas lepiej poznał. Zostań z nami jak najdłużej ;)

 

Miłego forumowania,

Simo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Kuba:) Bardzo podoba mi się Twoje wejście na forum: przejrzałeś , poczytałeś i wpadłeś w nasze Najtłiszowe szpony;) Pisz i ciesz się z nami wspaniałą twórczością NW i nie tylko:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heja Kuba ,witaj w Nightwishowym Magicznym Świecie ,nono już masz u mnie spory plus bo tak jak ja lubisz solówkę Emppu w Nemo ,pisz sporo i baw się dobrze na naszym genialnym forum

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć! Po przywitaniu wychodzi na to, że do nas pasujesz, także zostań na dłużej :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Cześć. Zaglądaj często.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam serdecznie. A się powtórzę: baw się dobrze i zostań na dłużej. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.