Jump to content
Adrian

Przywitaj się! :)

Recommended Posts

Cześć, Edzia (jak to zdrobnienie ci nie pasuje, to mów), mam nadzieję że będziesz się dobrze czuła w naszym towarzystwie :) A Emppusia i Marco też kochasz? I od kiedy słuchasz Najtłisza? Czyżby ktoś tu miał jeszcze krótszy Najtłiszowy staż niż ja? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Możesz tak mówić :)

Kocham wszystkich oczywiście, ale artystę musiałam wyszczególnić :D

No powiem Ci, że dokładnie nawet nie wiem, ale to było jakoś maksymalnie 2 miesiące temu, więc pewnie pobiłam rekord ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj :) Też kocham śpiewać i rysować chociaż nie mam ani głosu, ani talentu plastycznego xDDD Może podzielisz się z nami swoimi rysunkami? Zbierasz do szuflady? :)

Baw się dobrze :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj ;) Miłego buszowania w postach i miejmy nadzieję, że zakochasz się w tym zespole na dobre ;) Tak na początek może ulubione utwory NW? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No Witam, witam :D

Hmm, może, może kiedyś jak uda mi się narysować coś na wyższym poziomie niż "podstawówka" haha :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ich znam odkąd miałam jakieś plus minus 7-8 lat, ale wielbię/fanuję/czczę etc. od końca stycznia tego roku. :3 A że kochasz wszystkich to masz szczęście. Bo niekochanie hobbiciątka i wikinga jest niedozwolone.

 

Zapomniałabym, też lubię śpiewać :D A nawet kocham :D I trochę bazgrzę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj ;) Miłego buszowania w postach i miejmy nadzieję, że zakochasz się w tym zespole na dobre ;) Tak na początek może ulubione utwory NW? :)

 

A dziękuję serdecznie :)

Oj mogłabym wymieniać i wymieniać :D To będzie tak: Scaretale, Storytime, Dead to the world, Dark chest of wonders, Wishmaster, The Kinslayer, Ghost Love Score, She is my sin, I want my tears back, Feel for you, Come Cover me, Astral Romance 2001, Ever Dream i jeszcze więcej !


Ja ich znam odkąd miałam jakieś plus minus 7-8 lat, ale wielbię/fanuję/czczę etc. od końca stycznia tego roku. :3 A że kochasz wszystkich to masz szczęście. Bo niekochanie hobbiciątka i wikinga jest niedozwolone.

 

Zapomniałabym, też lubię śpiewać :D A nawet kocham :D I trochę bazgrzę.

 

Ja na niego mówię grubasek ! :D To może kiedyś się pochwalisz swoimi "bazgrołami" i może jakoś mnie to zainspiruje haha :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeej sporo nas tu przybywa :D

Witaj Edyta i baw się tu dobrze z nami :)

mam nadzieję, że jednak kiedyś pokażesz nam swoje rysunki, od moich nie będą na pewno gorsze, moja nauczycielka jak oddałam jej pracę plastyczną, bo każdy w ciągu roku musiał jedną oddać, to zapytała czemu przynoszę do szkoły prace młodszego rodzeństwa ;__;

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeej sporo nas tu przybywa :D

Witaj Edyta i baw się tu dobrze z nami :)

mam nadzieję, że jednak kiedyś pokażesz nam swoje rysunki, od moich nie będą na pewno gorsze, moja nauczycielka jak oddałam jej pracę plastyczną, bo każdy w ciągu roku musiał jedną oddać, to zapytała czemu przynoszę do szkoły prace młodszego rodzeństwa ;__;

:D

 

Cześć, cześć :)

Wiesz, czasem słowa krytyki budują! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Edyto. ;) Miło Cię gościć w naszych Nightwishowych progach! Zaczęłaś słuchać NW od prawdziwego killera - Phantom z EOAE to jedno z najlepszych wykonań live zespołu. :)

 

Uwielbiam muzykę' date=' pogrywam trochę na keyboardzie (uczę się sama więc średnio wychodzi :P).[/quote']

Też pogrywam na keyboardzie i podobnie jak Ty uczę się sam. :) Problem w tym, że wyrobiłem sobie nawyki, które okazały się błędne w dalszej fazie "samouki". Zajęło mi sporo czasu oduczenie się ich. ;) Odkrywanie samemu wszystkiego sprawia sporo radości, ale też wymaga większego nakładu pracy. Ale jaka jest satysfakcja jak już się coś osiągnie! :)

 

Planuje zmienić wystrój pokoju ! Mam nadzieję' date=' że dacie mi jakieś propozycje :) [/quote']

Ja bym Ci przemalował pokój na zielono bo to mój ulubiony kolor - choć niekoniecznie Twój, bo może wolisz fiolet. :P Ciężko cokolwiek doradzić - musiałabyś określić co lubisz. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Edyta, to będziesz "do poznawać" Nightwish w doborowym towarzystwie;) Pochwal się swoimi bazgrołkami?:) A co do pokoju, może ściany np. w dwóch kolorach?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj w naszych forumowych progach! ;) Baw się dobrze.

 

Coś nam się ostatnio na forum zaroiło od świeżynek. Przypadek czy może wirus Nightwish się rozprzestrzenia? :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Ladies and gentlemen be heartfully welcome! :happy:

 

No dobra, niepotrzebna liczba mnoga oraz faceci, ale no wiadomo... xD

Cześć Edyta, miłego buszowania po forum ^^

No i wiem, że nie wypada, ale ciekawi mnie, ile masz lat xD Jeżeli nie chcesz, nie mów, bo podobno ciekawość to pierwszy stopień do piekła... Ale ja już stoję na którymś tam niżej, więc zapytałem xD

 

A co do wirusa Nightwish... Wszyscy umrzemy :happy: oczywiście z Ghost Love Score na ustach :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witajcie Edyto i Sebastianie :)

Zostańcie z nami jak najdłużej i piszcie jak najwięcej. Mam nadzieję, że poznamy się lepiej :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Edyta, to będziesz "do poznawać" Nightwish w doborowym towarzystwie;) Pochwal się swoimi bazgrołkami?:) A co do pokoju, może ściany np. w dwóch kolorach?

 

Witam :)

 

Jak tylko uda mi się jakaś "fajna" praca to jak najbardziej :D W dwóch kolorach jak najbardziej tylko jakich :c ;)


Ladies and gentlemen be heartfully welcome! :happy:

 

No dobra, niepotrzebna liczba mnoga oraz faceci, ale no wiadomo... xD

Cześć Edyta, miłego buszowania po forum ^^

No i wiem, że nie wypada, ale ciekawi mnie, ile masz lat xD Jeżeli nie chcesz, nie mów, bo podobno ciekawość to pierwszy stopień do piekła... Ale ja już stoję na którymś tam niżej, więc zapytałem xD

 

A co do wirusa Nightwish... Wszyscy umrzemy :happy: oczywiście z Ghost Love Score na ustach :D

 

Cześć :D

 

Haha ja nie ukrywam się jeszcze ze swoim wiekiem, mam 17 lat ;)


Witaj w naszych forumowych progach! ;) Baw się dobrze.

 

Coś nam się ostatnio na forum zaroiło od świeżynek. Przypadek czy może wirus Nightwish się rozprzestrzenia? :happy:

 

Witam !

Dziękuję Ci bardzo :)


Witaj Edyto ! Miłego buszowania po forum ;)

 

Cześć i również dziękuję :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

No a więc witam moją rówieśniczkę :happy: Coś dużo osób w moim wieku ostatnio przybywa xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

No a więc witam moją rówieśniczkę :happy: Coś dużo osób w moim wieku ostatnio przybywa xD

 

Wiesz, to chyba dobrze jeśli jest nas coraz więcej, łatwiej będzie ściągnąć NW do Polski hehe :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć. ;) Ja też jestem samoukiem, tyle, że gitary. Ale i tak jakieś podobieństwo.

Dwa kolory... Ale raczej żywe czy takie stonowane? Bo z takich żywszych to ciekawie by wyglądało połączenie limonkowego ze śliwką... Tylko wtedy nie wolno wziąć limonkowej farby, bo przy świetle lampy wyjdzie za ciemny. Trochę jaśniejszy, ja wiem, ja mam zchyba coś zbliżonego do lasu równikowego z tego, wszystkie ściany na ten sam kolor i przez cały dzień wygląda jak limonka - widać oryginalny kolor tylko przy białym świetle z, np. latarki, z bardzo bliskiej odległości. Tak więc polecam wziąć jaśniejszy, zwłaszcza w takim zestawieniu - chyba, że masz więcej niż jedno okno. Tutaj przykładowe zestawienie tych dwóch kolorów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Edyta, zależy w jakich kolorach dobrze się czujesz, bo opcji jest bardzo wiele. Musisz przeanalizować jakie kolory Cię drażnią , a jakie działają pozytywnie. Przemyśl i służę pomocą, możesz też pofantazjować tynkami ozdobnymi- polukaj choćby w necie:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć. ;) Ja też jestem samoukiem, tyle, że gitary. Ale i tak jakieś podobieństwo.

Dwa kolory... Ale raczej żywe czy takie stonowane? Bo z takich żywszych to ciekawie by wyglądało połączenie limonkowego ze śliwką... Tylko wtedy nie wolno wziąć limonkowej farby, bo przy świetle lampy wyjdzie za ciemny. Trochę jaśniejszy, ja wiem, ja mam zchyba coś zbliżonego do lasu równikowego z tego, wszystkie ściany na ten sam kolor i przez cały dzień wygląda jak limonka - widać oryginalny kolor tylko przy białym świetle z, np. latarki, z bardzo bliskiej odległości. Tak więc polecam wziąć jaśniejszy, zwłaszcza w takim zestawieniu - chyba, że masz więcej niż jedno okno. Tutaj przykładowe zestawienie tych dwóch kolorów.

 

Jeju! Dziękuję Ci bardzo, nie spodziewałam się, że tak się zainteresujecie moimi pomysłami z nową aranżacją pokoju który nudzi mi się średnio po miesiącu haha :) Dziękuję skorzystam z tej strony na pewno ^^


Edyta, zależy w jakich kolorach dobrze się czujesz, bo opcji jest bardzo wiele. Musisz przeanalizować jakie kolory Cię drażnią , a jakie działają pozytywnie. Przemyśl i służę pomocą, możesz też pofantazjować tynkami ozdobnymi- polukaj choćby w necie:)

 

Tak i to powinno być pierwsze co powinnam zrobić, zastanowić się jakie ewentualnie mogłyby być ;) No, ale już tutaj na "Przywitaj się" nie będziemy rozmawiać o kolorach, bo nie wypada ;D Uwielbiam Twój avatar :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co do pomysłów na aranżację pokoi, to zapraszam TUTAJ żeby nie robić bałaganu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam nowych użytkowników.

Nie wiem czemu ale sam sie tu czuje nowy :(

Ale nadrobimy zaległości po wakacjach :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.