Jump to content
Adrian

Przywitaj się! :)

Recommended Posts

Witam wszystkich, których nie przywitałam :D Miłego forumowania :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

No sieeeema Krzysztofie! :D Na czat radzę wchodzić jak trochę się ogarnie styl życia reszty - bo to niszczy :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

No sieeeema Krzysztofie! :D Na czat radzę wchodzić jak trochę się ogarnie styl życia reszty - bo to niszczy :D

 

Już ja coś o tym wiem :c

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------

No i witaj Krzysztofie :D !

Share this post


Link to post
Share on other sites

No sieeeema Krzysztofie! :D Na czat radzę wchodzić jak trochę się ogarnie styl życia reszty - bo to niszczy :D

 

Już ja coś o tym wiem :c

Hahahah, no tak. Ja już jestem matką i siostrą XD

_______________________________________________

 

No i cześć Krzysiek! :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich . :)

Nazywam się Patrycja , mam 16 lat . Nightwish'a słucham od 2004 roku. Zostałam zarażona od kuzynów piosenką Wish I had an Angel . :D I mimo wczesnego wieku uznałam ją za arcydzieło . ^^ A dziś każda piosenka NW jest dla mnie osobnym ważnym elementem życia . :]

 

Interesuję się muzyką, filmami i książkami.

Prowadzę amatorską grupę filmową DarkMoon Productions i uwielbiam wykorzystywać jako podkłady piosenki i melodie Nightwish . ;)

Grałam na perkusji w zespole BRS, który wykonuje utwory NW , więc Jukka to mój mentor . :D

Piszę także książkę pt.: Przymierze Legend .

A oprócz tego czasem też się coś narysuje i napisze jakąś piosenkę . :)

 

Chciałabym się z Wami tym wszystkim podzielić , lecz przede wszystkim chciałabym razem z Wami odkrywać Nightwish codziennie na nowo i dołączyć do Waszej wspaniałej rodziny .

 

"Bo, co łączy ludzi bardziej niż wspólne zamiłowanie do tej samej muzyki" :D

 

Pozdrawiam wszystkich . :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Patrycjo :) Baw się dobrze :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

czeeeeść Patrycjoooo! :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej Pati : ) Masz szerokie zainteresowania.

Pochwal się nam swoją twórczością ;> Najciekawsza jestem tych filmów i zespołu ;>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję Wam wszystkim za przywitanie . :)

Co do twórczości :

Zespół BRS jest aktualnie w swojej małej trasie koncertowej po Polsce. :)Niestety beze mnie. Odeszłam ponad rok temu, siła wyższa...

 

( Zawsze się gdzieś załapią . Jakieś kluby czy małe festiwale . Nawet nie macie pojęcia , ile ludzi lubuję sie w takim gatunku muzyki .! :D)

 

Są mi jak rodzina , więc jako taki kontakt jeszcze mamy . Piszę dla nich piosenki . Jakoś nie bardzo im w głowie nagrywanie filmów , nawet specjalnie tego nie lubią . Także na razie można usłyszeć o nich tylko plotki . :)

 

Co do filmów , jak tylko opanuje jak zapoczątkować własny wątek , to będę się chwalić wszystkim co mam . :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Czekamy z ogromną niecierpliwością :)

A takie jeszcze pytanie - jakich zespołów poza NW słuchasz? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czekamy z ogromną niecierpliwością :)

A takie jeszcze pytanie - jakich zespołów poza NW słuchasz? :)

 

 

Generalnie słucham tylko NW. :) Chyba, że coś mi wpadnie w ucho np PAIN- Follow Me lub After Forever - Discord . Wszystko zależy od tego , jaka nuta poruszy moje serducho . :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć Patrycjo :).

 

Jej, mimo młodego wieku masz tyle zainteresowań! Ty w ogóle śpisz? xD Muszę zajrzeć do twojego wątku, bo jestem ciekawa :D.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć Patrycjo :).

 

Jej, mimo młodego wieku masz tyle zainteresowań! Ty w ogóle śpisz? xD Muszę zajrzeć do twojego wątku, bo jestem ciekawa :D.

 

Hej, witaj . :)

 

Zdarza mi się spać , ale zazwyczaj buszuję w nocy . ;D Może także dlatego podpasował mi NIGHTwish . ;DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Patrycja, cieszę się że dołączyłaś do nas. Piszesz o sobie bardzo intrygująco- jestem Ciebie bardzo ciekawa i czekam na Twój wątek.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Patrycja, cieszę się że dołączyłaś do nas. Piszesz o sobie bardzo intrygująco- jestem Ciebie bardzo ciekawa i czekam na Twój wątek.

 

Dziękuję za przywitanie . :) To pierwszy dzień , a czuję się jakbym znała wszystkich od dawna . :) Wspaniałe forum . ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.