Jump to content
Adrian

Przywitaj się! :)

Recommended Posts

Guest Simo

Cześć Paulina :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wracam po bardzo... bardzo, bardzo długiej nieobecności. Przepraszam, że nie było mnie tak długo (nie to, żeby się ktoś za mną stęsknił xD). Mam zamiar być tu najaktywniejsza, aby odkupić swoje winy. Witam też każdego nowego użytkownika, widzę, że sporo was przybyło. To cudownie!

... ej jak tak patrzę na wasze nicki i nie zmienione niektóre zdjęcia profilowe, to mi się morda śmieje. Chyba się stęskniłam lekko! :D Co tam u was? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Cześć :) Ze mną chyba nie zdążyłaś się poznać? Cholera, moja skleroza mnie przeraża... Chociaż może już Cię widziałem... Nie mam pojęcia. W każdym razie, cześć :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oh Jillian faktycznie długo Cię nie było :P. Już myślałam, że nie wrócisz...

 

Czy mnie pamiętasz czy nie to i tak witaj ponownie! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam również ja :) Nie zdążyłyśmy się za bardzo poznać, kojarzę cię bardzo słabo. Czas to nadrobić ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jillian, jedna z pionierek na DE- witaj i nigdy już nie pozwalaj tak długo za sobą tęsknić:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pewnie, ze was pamiętam ! Jak mogłabym zapomnieć waszych kochanych mordek! :D Witajcie, witajcie, witajcie! ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Jilian. Kiedy uciekłaś, mnie jeszcze nie było. Miło cię poznać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie Ciebie też Morderco (rozwalił mnie kontrast między nickiem a zdjęciem profilowym ♥ )

Nie wiem jak to się stało, że uciekłam. Pamiętam, że w trakcie świąt i na początku roku miałam problemy z laptopem, a potem tak jakoś wyszło... wybaczcie :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jillian* witaj ja niedawno założyłem konto :3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj :) Ja przybyłam tu w maju, za czasów twojej nieobecności, także miło poznać :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siemka witam wszystkich nowicjuszy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witajcie witajcie ;)

Jestem w 3 kl gimm ( całe szczęście, że już w ostatniej ) i moja przygoda z Nightwishem zaczęła się całkiem niedawno , rok temu, może półtora roku temu :) na forum "udzielam się" (jeżeli można nazwać to udzielaniem się :p ) od ... wczoraj :D pierwszy utwór NW jaki usłyszałam, to The Heart Aska Pleasure First ;) bardzo spodobał mi się ten kawałek i zaczęłam przesłuchiwać więcej utworów , które bardzo mi się spodobały, mimo że nigdy wcześniej nie miałam styczności z tym rodzajem muzyki.

 

Wiem, że jestem tu "świeżynką" , ale mam nadzieję, ze moja przygoda z NW nie skończy się zbyt szybko i za jakieś parę lat będę mogła napisać, ze mój staż z Nightwishem trwa bardzo długo :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiem, że jestem tu "świeżynką" , ale mam nadzieję, ze moja przygoda z NW nie skończy się zbyt szybko i za jakieś parę lat będę mogła napisać, ze mój staż z Nightwishem trwa bardzo długo :P

 

Witaj Dorota :)

Też mam taką nadzieję :) Zostań z nami jak najdłużej i baw się dobrze :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam :) dasz radę, moja przygoda z NW trwa już... hmm.... rok. I coś :D w każdym razie dasz radę, ponieważ tych sympatycznych Finów (i obecnie Holenderki) nie da się nie lubić :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Dorotko miłego buszowania po magicznym Nightwishowym świecie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hejos, Dorotko, have fun :) Ja ich czczę gdzieś od 5,5 miesięcy, także skromnie na razie :-D Ale jak raz mnie Najtłiszyzm chwycił, to wciąż puścić nie chce :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć! Mam tyle samo lat co ty. Baw się dobrze i zostań na dłużej na naszym forum :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.