Jump to content
Adrian

Przywitaj się! :)

Recommended Posts

Guest Morderczyni

Na 28 osób znam tylko jedną (a ma dojść jeszcze jedna osoba, bo łącznie w klasie ma być 30 osób chyba). Jest to moja przyjaciółka, która chodziła tam do gimnazjum, więc ponad połowę osób w tej klasie zna :D

Trochę się boję, ale zobaczymy jak to będzie. W innych klasach jest sporo osób, które znam z gimnazjum, więc może nie będzie tak źle :)

 

Moja klasa to zbieranka ludzi z całego województwa. Połowa mieszka poza Białymstokiem. Niewiele osób sie znało. Przez pierwsze kilka dni poznawaliśmy się, głównie gadając o innych liceach i wymieniając zaszłyszane plotki o nauczycielach nas uczących. Spokojnie. Nie będzie źle. Szybko się zgracie i będziecie planować ucieczki z przysposobienia obronnego.

 

Profil. Moja przyjaciółka uczy się na ogólnym. W pierwszej klasie wszystko podstawa, w drugiej klasa miała możliwość wyboru rozszerzenia. Wybrali biologię. Moja siostra (profil medyczny) porównywała z nią przerobiony materiał. Medycy byli znacznie dalej.

 

Ja w moim liceum jestem jedyną osobą z mojej miejscowości (w calutkim liceum :) ). I szczerze powiedziawszy, tak jest nawet lepiej :) Nic się za Tobą z gimnazjum nie ciągnie w liceum :) I niby te dwa miesiące różnicy, ale ludzie w liceum są o wiele bardziej dojrzali niż gimnazjaliści :)

 

Na prawie 340 osób w moim liceum z mojego rocznika z mojej gminy są dwie - ja i moja siostra. Ile w innych rocznikach, nie wiem. Zgadzam się, jest lepiej. Z tą dojrzałością też sie zgadzam. Nawet o książkach jest z kim pogadać. W gimnazjum miałam tylko przyjaciółkę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hello,

Z tej strony Sylwia spod pięknego miasta Łodzi. :) Lat 27 i aktualnie próbuję kończyć studia i pracuję zawodowo, więc częściowo szkolne lata są już za mną. ;)

Uwielbiam kawał dobrego mocnego grania, aczkolwiek nie zamykam się w konkretnych gatunkach. Ponadto jestem serialowym maniakiem, horrorowym entuzjastą i połowicznym czytaczem książek gdy w końcu odkleję się od netu i gier np. :P No i potargać się po koncertach albo po naszej pięknej Polsce też lubię. ;)

Co do NW to jest to mój drugi ukochany zespół zaraz po Kornie.

I jak dla mnie połączenie cudnej symfonii klasycznych dźwięków ze zgrzytem metalu jest wręcz idealne. :)

A od kiedy słucham? Szczerze pisząc odkąd pamiętam. ;)

I jak na razie tyle ode mię.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Sylwia, cieszę się, że zdecydowałaś się do nas dołączyć :) Mam nadzieję, że ci się tu spodoba i zostaniesz z nami :) Czuj się jak w domu :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ojej, nie ma mnie jeden wieczór i mam dwie osoby do nadrobienia.

 

Hejoo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z tej strony Sylwia spod pięknego miasta Łodzi.

Witam imienniczkę :>

 

Baw się dobrze ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Hej, Sylwia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Czeeeść Sylwiaaa :happy: Jesteś w wieku mojego... znajomego... z Łodzi ^_^ Może jeszcze w wakacje uda mi się odwiedzić to miasto, jeśli tak, to dam znać, miło będzie pogadać o wszystkim i o niczym z kolejną osobą z forum :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Sylwia :) widzę po awatarze że słuchasz jak ja KoRna ale moim pierwszym miejscem jest Nightwish i Tarja :) Powiedz co jeszcze Lubisz jakie filmy ? książki? lubisz Tolkiena i Władce Pierścieni? :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tervetuloa, Sylwia. (Chyba mam jakieś skrzywienie już z tym fińskim). Witaj. ;) A z czego piszesz pracę, jeśli można wiedzieć? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Helloł, helloł all. :D Dziękówka za tak miłe i intensywne przywitanie. Fajnie. ;)

I spróbuję ogarnąć wszystko po kolei:

@TheEscapist: O, proszę jaki świat mały, nie zdziwiłabym się gdybym tego Twojego kolegę znała bo świat, a szczególnie Łódź jest mała, wnioskując z moich doświadczeń. ;)

I spoko, czemu nie bardzo chętnie się ustawię na pogaduchy o wszystkim jak i o niczym kiedyś tam. ;)

@nightwishmaster666: Ano, ano. NW i Korn zdecydowanie są moimi favorites. ;)

A co do filmów i książek to... hmm... no sporo tego by się nazbierało w moim życiu tego co obejrzałam. Musiałabym spojrzeć w swój dysk zewnętrzny żeby dokładnie przekazać co do tej pory obejrzałam. Bo gatunkowo jest bardzo różnie. ;)

Owszem, lubię LOTR'a i film i książki. W zasadzie film należy do kanonu moich ulubionych i gdy tylko nadarza się okazja (zazwyczaj jakieś święta ;) ) to sobie go zapuszczam. Zaś co do książek stricte to sprawa ma się podobnie jak z filmami, gatunkowo jest bardzo różnie. Ostatnio przeczytałam Wszystko za życie, Krakauer'a, teraz męczę Ciemniejszą strone Grey'a E.L. James a w międzyczasie jestem w połowie Zamku z piasku, który runął, Larssona'a. Ach i jeszcze O królu Arturze... Cuttlera, bodajże. Także było i jest tego trochę. ;)

@PaulaEija: Moja praca "magazynierska" jest w totalnym proszku, bo jak na razie jest w wersji koncepcji badawczej nr nie wiem ile bo słabo się dogaduję z promotor, ale co zrobić. ;) Generalnie piszę (będę pisać) nt. Aktywności amatorskiej młodzieży. Zobaczymy jak bardzo odkrywczo podejdę do kwestii, heh. ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

@TheEscapist: O, proszę jaki świat mały, nie zdziwiłabym się gdybym tego Twojego kolegę znała bo świat, a szczególnie Łódź jest mała, wnioskując z moich doświadczeń. ;)

I psoko, czemu nie bardzo chętnie się ustawię na pogaduchy o wszystkim jak i o niczym kiedyś tam. ;)

 

Znając moje szczęście, to mieszkasz z nim po sąsiedzku xD

 

A co do "Zamku z piasku..." - świetna książka :) Przeczytałem całą trylogię w niecały tydzień :happy: Nawet w Sztokholmie odwiedziłem miejsca, gdzie toczyła się akcja książek :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Helloł, helloł all. :D Dziękówka za tak miłe i intensywne przywitanie. Fajnie. ;)

I spróbuję ogarnąć wszystko po kolei:

@TheEscapist: O, proszę jaki świat mały, nie zdziwiłabym się gdybym tego Twojego kolegę znała bo świat, a szczególnie Łódź jest mała, wnioskując z moich doświadczeń. ;)

I spoko, czemu nie bardzo chętnie się ustawię na pogaduchy o wszystkim jak i o niczym kiedyś tam. ;)

@nightwishmaster666: Ano, ano. NW i Korn zdecydowanie są moimi favorites. ;)

A co do filmów i książek to... hmm... no sporo tego by się nazbierało w moim życiu tego co obejrzałam. Musiałabym spojrzeć w swój dysk zewnętrzny żeby dokładnie przekazać co do tej pory obejrzałam. Bo gatunkowo jest bardzo różnie. ;)

Owszem, lubię LOTR'a i film i książki. W zasadzie film należy do kanonu moich ulubionych i gdy tylko nadarza się okazja (zazwyczaj jakieś święta ;) ) to sobie go zapuszczam. Zaś co do książek stricte to sprawa ma się podobnie jak z filmami, gatunkowo jest bardzo różnie. Ostatnio przeczytałam Wszystko za życie, Krakauer'a, teraz męczę Ciemniejszą strone Grey'a E.L. James a w międzyczasie jestem w połowie Zamku z piasku, który runął, Larssona'a. Ach i jeszcze O królu Arturze... Cuttlera, bodajże. Także było i jest tego trochę. ;)

@PaulaEija: Moja praca "magazynierska" jest w totalnym proszku, bo jak na razie jest w wersji koncepcji badawczej nr nie wiem ile bo słabo się dogaduję z promotor, ale co zrobić. ;) Generalnie piszę (będę pisać) nt. Aktywności amatorskiej młodzieży. Zobaczymy jak bardzo odkrywczo podejdę do kwestii, heh. ;)

 

Dla mnie Nw Tarja KoRn i Marilyn Manson to całe życie a lubisz pape Mansona? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Sylwio :) Baw się dobrze!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wejdź w opcje ( na górze między nazwą profilu i listem ) później znajdź z boku funkcje zmień avatar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj, Nowa. :D

 

Widzę, że profilowe już zmienione. ;) Napiszesz nam coś więcej o sobie? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej Nowa powiedz co lubisz :) i jak masz na imię ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj :) mam nadzieję, że napiszesz kilka słów o sobie? Baw się dobrze!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Czeeeść Nooowaaaa :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Cześć, My_Sin. Czym się interesujesz?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.