Jump to content
Adrian

Przywitaj się! :)

Recommended Posts

Floor nie jest zła, przeraża mnie czasem jej wygląd, ale w sumie śpiewa bardzo dobrze. A tutaj to pokazała. Ma ogromny talent i to słychać. Wykonanie bardzo mi się podoba. :D I co do samej Floor... nie obraziłbym się gdyby została na stałe. :>

 

Będziemy na nie czekać po każdym zaliczonym przez Ciebie koncercie- nie koniecznie Nightwish;)

Na razie mam tylko recenzje książek. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm... nie wiem, jest przeurocza (potwierdza to Twoja animacja w podpisie), ale czasem (według mnie) trochę mniej korzystnie wychodzi na zdjęciach, co jednak mimo wszystko nie ujmuje jej uroku. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Damianie! Miłego pobytu na forum wśród zapaleńców oraz odkrywania Nightwisha. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Lubię czytać książki

 

Cześć, Damianie. Widzę, że moli nam tu przybywa. Ulubione gatunki?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ulubione gatunki?

Uwielbiam czytać książki antyutopijne i dystopijne. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Spectrum :)

Mam nadzieję, że długo z nami zostaniesz :) Czuj się ja u siebie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj, Damianie :) Baw się dobrze :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Czeeeeść Daaaaaamiaaaan!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bry. :)

Nie wiem, co napisać o swej osobie, więc pewnie będzie nieskładnie. Mam na imię Paulina, ale zasadniczo jestem nazywana Kosą. Mam 15 lat, kończę gimnazjum...

Lubię czytać książki fantasy (LOTR, Wiedźmin, Miecz Prawdy etc.), chociaż nie pogardzę też dobrą książką w innym gatunku (pod warunkiem że nie jest to romansidło i raczej nie sf, ale zależy). Muzyki słucham głównie rockowej i metalowej, poza NW są to np.: Sonata Arctica, Apocalyptica, Scorpions, czasem (raczej rzadko) Slash, Indica (tak, lubię głos Jonsu), Evanescence (tak, wiem, niby emo-kinder-metal, ale w sumie przeszło mi takie myślenie, kiedy usłyszałam ich najnowszy album, który jest naprawdę bardzo dobrze zrobiony i klimatyczny)... Przepadam za dobrym filmem, ostatnio widziałam i polecam, przykładowo, Puhdistus i Fala.

W wolnym czasie rysuję, piszę... Ale o tym drugim lepiej nie wspominać, bo to porażka.

Swego czasu bywałam na OS, więc może ktoś kojarzy (ten sam nick), ale, że jestem dzieckiem z natury leniwym, przestałam się pojawiać. W sumie, to nie wiem, cóż jeszcze mogłabym napisać, więc uznam swą wypowiedź za zakończoną.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Paula, mam nadzieję, że tutaj ci się spodoba i zostaniesz jak najdłużej ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czeeeść :) Też lubisz Wieśmina? Super ;>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej. Nie wiem, jak można nazywać Evanescence kinder-emo metalem. Ja od tego zaczynałam. Ale jak kto woli :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za tak szybką reakcję. :) Przyznaję się szczerze, że na innych forach, na których mam konta, niechętnie udzielam się w tego typu tematach, dlatego szczególnie mnie to cieszy. :)

 

Co do Ev, to też od nich zaczynałam, ale pod wpływem pewnych osób i TR się wkurzyłam na Amy i jej twórczość. Ale teraz znowu ją lubię. Takie ze mnie niezdecydowane dziecko już jest.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tylko uprzedzam, to forum nie jest dla leniwych. Nie ma Cię jeden dzień i 200 nieodebranych- głównie Pogadalnia. Tu trzeba być cały czas :P

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paula - ale niech cię to nie przerazi, pogadalnia nie jest tu najważniejsza, to tylko luźne rozmowy w wolnym czasie, więc można ją z czystym sumieniem odpuszczać ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Paulina, miło że tego forum nie "odpuściłaś". "W wolnym czasie rysuję, piszę... Ale o tym drugim lepiej nie wspominać, bo to porażka"- akurat ci wierzę, zapraszam do Fan Art:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć :D. Baw się dobrze itd.

 

Btw. mam podobny gust ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Paulino! Cóż Cię natchnęło by do nas zawitać? ;)

 

Miłego postowania! Mam nadzieję, że podzielisz się swoją twórczością? Mamy sporo artystów na forum. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Cześć, Paulina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za tak serdeczne powitanie. :)

 

Cóż mnie natchnęło...? Czy słowo "Tuomas" jest dobrą odpowiedzią? ;)

 

Czy się podzielę... Nie, lepiej nie. Mam traumę.

 

A, i proszę, nie piszcie do mnie "Paulina", nie cierpię go. Wydaje mi się takie... kiczowate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.