Jump to content
margoQ

Zajęty!...

Recommended Posts

Ahh matury : D

Powiem Wam szczerze, że gorsze były niektóre sprawdziany przedmiotowe niż te matury. To nic takiego. Tylko ustne są okropne (dla mnie), bo mimo paru tabletek uspokajających, które wzięłam, zjadł mnie stres :< Ale to ja tak mam xD

Co do pisemnych, to na luzie. Ciekawa jestem tylko jaka teraz będzie matura z matematyki, bo w tym roku i rok temu była bardzo łatwa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Matura z matmy nigdy nie była trudna ;)

 

Co do ustnej to radzę w doborze literatury wziąść parę książek, które egzaminatorzy na pewno będą znali. Ja wziąłem tylko jedną (w zasadzie to nie pamiętam jaką...tak samo jak nie pamiętam swojego tematu :P ) i większość pytań dotyczyła podania różnych definicji np. co to jest symbol, apoteoza itd.

 

A ze stresem to różnie bywa. Do ustnej uczyłem się dzień przed i 18pkt na 20 było. Ostatnio natomiast gościu na laborkach mnie odpytywał z dość prostych rzeczy, jednak gdy miałem narysować jedną charakterystykę o kształcie linii prostej ręka tak mi drgała, że wyszło coś na kształt poszarpanej sinusoidy :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja byłam.. zajęta... tzn. w pewnym sensie. Chora, a do komputera tak daleko... ;) Tak więc mnie nie było, jeśli ktoś się zdziwił. xD

 

Ym... Nowa matura rozszerzona z matmy ♥ Różniczki, pochodne... Chyba jednak się cieszę, że jej nie zdaję, przez następne trzy lata będę miała spokój i 5 h tygodniowo snu w szkole. xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Praca, a dokładniej projekt layout sklepu internetowego, a poza tym walka z "wiatrakami" czyli obróbka zdjęć ze sesji :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie zaczęłam praktyki z modułu nauczycielskiego.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

... nienawidzę tych rozwrzeszczanych bachorów po pierwszym dniu w świetlicy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

...Ja zniknęłam na jakiś czas, bo koniec semestru i tak dalej...Na internety czasu nie starczyło :<.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ja po długim czasie wróciłam do Was ^^ mam nadzieję, że już nie zniknę :D

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mamo, dlaczego nas opuściłaś na tyle czasu? :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milla - najważniejsze, że już wróciła ♥ witaj, Dark :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

wróciłam i prędko nie zniknę ! :D ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej.

Nie nacieszyliśmy się jeszcze porządnie początkiem Nowego Roku, ale chciałbym ogłosić, iż na czas nieokreślony (lub wieczny, jakolwiek to brzmi) chciałbym opuścić DE, aby zająć się życiem prywatnym. Konto na razie zostawiam. W razie czego zgłosze sie do admina o usunięcie.

Onnellista uutta vuotta! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej no, mężu. Porzucasz mnie po jednym dniu małżeństwa. Co to ma być? :

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dejv, why? ;( płakam ;(

Nie opuszczaj nas... przynajmniej nie na długo...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Przerwa świąteczna praktycznie się skończyła, a mnie gonią terminy. Historyczne, łacińskie, wolontaryjne i biblioteczne. Jeśli ktoś będzie miał materiał do korekty, niech da mi znać, to zrobię. Pozostała aktywność ograniczona minimum do końca stycznia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przecież można ogarnąć życie prywatne i wchodzić na forum. Nie mówię, że to musi być codziennie ...

Z resztą Dejv nie wytrzyma długo bez Nas i na pewno nie opuści forum ;>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Serwisant urządzeń laboratoryjnych - praca na pełen etat, dużo podróży (wczoraj byłem we Wrocławiu, dzisiaj piszę do Was z Łodzi, w przyszłym tygodniu czekają na mnie Kielce i Poznań, a potem Lublin) i wyzwań. Czasami jest ciężko, ale póki co nie zamieniłbym na nic innego ;) .

 

Pomiarowiec przy okresowych badaniach instalacji elektrycznych - praca dorywcza (kilka razy w miesiącu wieczorami lub w weekend).

 

Język hiszpański - powoli zbliżam się do granicy, gdzie uczenie się na własną rękę przestaje przynosić rezultaty i trzeba się zgłosić na jakiś kurs. Pero me pienso que hablo español muy bien. ;)

 

Praca magisterska - niestety, studia dzienne nie idą w parze z pracą na pełen etat, w związku z czym planowane 3 semestry studiów drugiego stopnia robię już trzeci rok... Ale praca dyplomowa już oddana do recenzji, tak więc przede mną ostatnia prosta. ;)

 

Sport - moje jedyne, za to olbrzymie, uzależnienie ;) . Jak wielkie niech poświadczy podsumowanie 2013 roku według Endomondo:

318h:45m:03s - całkowity czas wszystkich treningów

224h:33m:37s - czas spędzony na siłowni

693km - przebiegnięty dystans

213km - dystans pokonany na rowerze

15,5km - przepłynięty dystans

Share this post


Link to post
Share on other sites

w święta będę pracować- przez wszystkie 4 dni: od piątku do niedzieli, od rana do wieczora będę rozstawiać begonie a w poniedziałek będę sadzić kesabegonię ( o tym ostatnim dowiedziałam się dzisiaj) - a myślałam, że chociaż jeden dzień będę mieć wolny - lub chociaż pół dnia :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Mam wakacje. W związku z tym zaplanowałam kilka wyjazdów. Aktualnie przebywam u siostry w Warszawie. Potem gdzieś wyjeżdżam z przyjaciółką i kimś jeszcze, kogo zna ona, a ja nie. Następnie odwiedziny u kolejnej siostry. Przez dwa miesiące może być ze mną ograniczomy kontakt - jeśli ktoś czegoś chce. niech lepiej pisze na GG czy na Facebooku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kierownik sortowni odpadów - niby nic a jednak papierków masa :/ czasami dla urozmaicenia jadę śmieciarką zbierać śmieci albo pracuję fizycznie przy sprzęcie. Nienawidzę pracy za biurkiem..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z racji tego, że wyjeżdżam do pracy; a potem jeszcze do innej, muszę się pożegnać z Dream Emporium. Być może kiedyś, znowu zajrzę do was, by móc na nowo poczuć tą ciepłą, rodzinną atmosferę. Spędziłem naprawdę fajnych kilka dni tu na forum, za które wam dziękuję.

3 majcie się i do zobaczenia kiedyś tam ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

prostreet94, mam nadzieję że tęsknota każe Ci jednak poszukać dostępu do DE:)

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

W sobotę wyjeżdżam na wakacje za ocean. Będę miała internet, ale raczej nie mam zamiaru używać go zbyt często. Planuję zaglądać na forum, tylko że nie tak często jak dotychczas :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Będziemy wyglądać Cię Night- udanych wakacji:)(czekamy na relacje zza oceanowych wojaży?)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.