Jump to content
margoQ

Zajęty!...

Recommended Posts

Też będę za Wami tęskniła, na pewno podzielę się zdjęciami (mam nadzieję, że jakoś przetrwam podróż samolotem) :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niecierpliwie czekamy na relację i zdjęcia! Baw się dobrze, córeńko. ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Będę nieoryginalna i napiszę: baw się dobrze w Hameryce, Night :) A potem koniecznie wstaw zdjęcia. I wszystko opowiedz. ^^

Ja we wtorek jadę nad jezioro i wracam prawdopodobnie w niedzielę. Miało być dzisiaj, ale samochód nawalił i jest u mechanika.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Dwa tygodnie wolontariatu w środku lasu z dziećmi - wracam ósmego sierpnia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W końcu mogłem się wziąć za relację z tegorocznego tygodnia Nightwisha w Kitee... Opisałem już dwa dni na ponad 1400 słów. Boję się co będzie dalej, a wydarzyło się tak wiele. Postaram się żeby na jutro była gotowa!

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wyjeżdżam na tydzień do babci, tydzień bez internetu, więc będzie to pewnego rodzaju odpoczynek ;) Może moja powstająca ciągle grafomańska twórczość niego na tym zyska? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może mnie nie być do końca sierpnia, albo do połowy września, nie wiem, zależy od pogody. Jak będzie wersja mobilna, to będę tu codziennie :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evi mi na telefonie elegancko śmiga 'pełna wersja'. Bardzo dobrze mi się poruszać na forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No więc mnie do poniedziałku mnie nie będzie, z powodu obecności mojej kuzynki ze Stanów, a że jej muszę ją oprowadzać po mieście to nie będę miała czasu tu się pojawiać. Do zobaczenoa prawdopodobnie w pon wieczorem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wróciłam do Polski. Cieszę się, że będę mogła z Wami częściej rozmawiać, nie cieszę się, że wróciłam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie może nie być ok 2 tygodni. Mam pracę za dwóch bo kumpel wziął urlop. Także na chwilę obecną mogę mieć spore zaległości.

P.S. nie wywalajcie Dead to the world :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aktualnie moje życie to wyjazdy, niedługo powróci edukacja. Znowu będę walczyć z nauką. Aby w końcu skończyć i dostać się na wymarzone studia. :) Czego się nie robi aby kryminalistykę studiować. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wróciiłam! : )

6 dni mnie nie było, a nie ogarniam fb i forum. Tyle rzeczy się działo w irternetach.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

W najbliższą środę jadę na urlop nad nasze morze (okolice Gdańska) więc będę nieobecny (no chyba, że gdzieś dorwę internet..). Nie będzie mnie ok 2 tygodni. Już widzę te nieprzeczytane 500+ postów :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuolema jutro jedzie na wycieczkę do Poznania. :D Jeśli mnie zauważycie to nie znaczy że przyszedł wasz czas. :P To po prostu znaczy że kolega do którego jadę wyciągnął mnie na spacer. Nie będzie mnie 1 lub 2 dni, jeszcze nie wiem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Byłam na wyjeździe integracyjnym w dniach 18-19.09.2014. Mieliśmy tam elementy surwiwalu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wróciłem z urlopu, zawiodłem się. Myślałem, że będzie 1000 postów do przeczytania. Niestety jest tylko 787... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak gwoli informacji, zaczęłam II klasę. I umieram, bo po trzy sprawdziany na tydzień z rozszerzeń. Mam za sobą już trzy sprawdziany podsumowujące XX wiek, jeden z funkcji liniowej, niedługo kolejny, jeszcze WOS, na który mamy codzienne prasówki i inne takie... W każdym razie kompletne zero czasu na życie. Eh bien... moja aktywność do grudnia będzie raczej niska. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.