Jump to content
margoQ

Zajęty!...

Recommended Posts

Ja ostatnio dzień w dzień zostaję porwana na Mazury, więc net tylko wieczorem. W pt jadę znowu do Wawy, do rodziców, a od pon do czw mamy zamiar odwiedzić rodzinę w Gdyni (kiedy to ja ostatnio byłam nad morzem...?) a potem znów do Wawy. Może od niedzieli 18.08 będę lepiej uchwytna...

Bawcie się dobrze wszyscy leniuchujący!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chciałabym miec rodzinę nad morzem, kurcze, zazdroszcze :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Piszę, bo mam wyrzuty sumienia, że zaniedbuję korektę.

Mam dwa tygodnie na zebranie materiałów, zrobienie planu i oszacowanie wydatków dotyczących dwóch pomysłów mojego autorstwa związanych z wolontariatem. Mnóstwo pracy. A jeszcze uczyć się i czytać lektury trzeba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie dzisiaj zakończyłem związek... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

A nie do mówienia :( Ona stwierdziła, że jesteśmy z innej gliny....

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Marcin, nie martw się, znajdziesz kogoś innego ;).

 

@Invi, o właśnie się zastanawiałam co to mi fb pokazuje, że Weronika w związku... Co to za dżentelmen? ;> Muszę wiedzieć z kim się zadaje moja internetowa matka :P.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dupa, cycki, rakieta.

Są dwa wyjścia.

Jak Ci zależy, to postaraj się na prawdę, pokaż Jej, że jesteście siebie warci, że jest wyjątkowa i żebyście sobie dali jeszcze jedną szansę. Nie wiem dokładnie jak jest u Was, ale jeśli to poważny związek, to może warto zawalczyć?

 

Druga opcja, jeżeli nie czułeś do Niej nic więcej to spróbuj zapomnieć, idź na jakiś koncert, imprezę, baw się świetnie, spędzaj dużo czasu ze znajomymi i żyj! Najwyraźniej nie byliście sobie pisani i poznasz kogoś lepszego : )

 

Ahh, życiowe porady Nymf < 3 Jeśli chcesz pogadać, to zawsze pomogę : )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję Nymf będę pamiętał :) Mnie rehabilitacja nogi mnie czeka, więc będę zajęty czym innym.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marcin nawiązując do tego co pisałam w innym temacie: to było do przewidzenia. Nie martw się, wszystko przed Tobą.

Invi gratki :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Scavusiu, Mareczku, teraz przynajmniej wiem, jak ten pan wygląda :P A tak nawiązując do wszystkiego, to dziękuję :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie Invi Szczęścia Szczęścia i jeszcze raz szczęścia i wytrwania :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chociaż bezczelnie napiszę: gdybym mogła cofnąć czas i jeszcze raz być w waszym wieku, to nie wchodziłabym w związki. Szkoda nerwów :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chociaż bezczelnie napiszę: gdybym mogła cofnąć czas i jeszcze raz być w waszym wieku, to nie wchodziłabym w związki. Szkoda nerwów :)

 

O, i dlatego nie wchodzę w żadne związki : )

Pewnie w końcu się przełamię, ale nie spieszy mi się. Poza tym młodość jest bardzo krótka i szybko przemija, szkoda czasu : D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zajęta! Ostatnio straszliwie; próbna matura od poniedziałku, pierwszy konspekt maturalny i praca z warsztatów teatralnych do końca listopada, a ja w polu i do tego zaległości w szkole, bo na wszystkich prawie lekcjach siedzę na próbach do szkolnej sztuki "Dziady część II" (to ja pastereczka Zosia - gram głupiutkie płoche stworzenie, jupi). Niech już będzie grudzień. Grudzień to obietnica nadchodzącej laby i smacznych rzeczy na stole wigilijnym oraz... MANDARYNEK, MANDARYNEK wszędzie! :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oj straszny okres ://

Mam to samo. Do końca grudnia musze napisać wstęp i plan pracy maturalnej z Polaka, recenzja książki na historię, matury od poniedziałku oraz powtarzanie materiału :////

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

U mnie matury próbne zaczynają się we wtorek, w poniedziałek są olimpiady, uczyć się trzeba. Do połowy grudnia powinnam wybrać literaturę przedmiotu do swojej prezentacji, niedługo znów zaczną się wolontariaty, a jeszcze wypracowania z trzech przedmiotów trzeba pisać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciężkie, ach ciężkie jest życie maturzysty... a studenta będzie jeszcze cięższe ;/.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak...

Zapomnialem jeszcze o Olimpiadzie Antycznej. A literature przedmiotu i podmiotu mam juz wybrana :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.