Jump to content
margoQ

Co nas śmieszy?

Recommended Posts

:happy: :happy: :happy:

 

[video=youtube]

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czasami śpiewamy sobie z Mateuszem tę piosenkę na przerwach ^^ Ic de koko fruuuuut, of de koko triiiiii, from de kokopalm faaamiliiiiii! ♥

Ja wczoraj w jakiś sposób wylądowałam w moim folderze na obrazki, bo nie mam życia, i znalazłam tam fajny komiks Ilonki, trochę już nieaktualny, bo ta debata była dawno, ale dalej bardzo śmieszny i bardzo trafny.

bucodebata.png

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ilona powinna była iść do polityki. Miałaby mój głos. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Błądzenie jest istotą Internetów, prostreet :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
You know I have a sword made of plastic rura and some gąbka (the type of gąbka that we don't call a sponge, I suppose)? It's a cool sword - we were making those swords on today's zbiórka harcerska and then fighting with them. I really like my sword. It's even ozdobiony with some coloured taśma and it looks great!

Ten pongielski, poezja po prostu ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ogląda ktoś "Blok ekipę"?

Uwaga na liczne wulgaryzmy i różne inne rzeczy xD

Może i jest przeraźliwie głupie, ale mnie bardzo śmieszy : D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

You know I have a sword made of plastic rura and some gąbka (the type of gąbka that we don't call a sponge, I suppose)? It's a cool sword - we were making those swords on today's zbiórka harcerska and then fighting with them. I really like my sword. It's even ozdobiony with some coloured taśma and it looks great!

Ten pongielski, poezja po prostu ♥

 

Akurat coś takiego często się pojawia na moich lekcjach, gdzie prawie w ogóle mamy nie mówić po polsku i jak czegoś nie wiemy to sobie wplatamy polski albo przerabiamy słówka. Różne rzeczy z tego wychodzą w stylu "He krztushed himself", "I don't know, does my story trzyma się kupy because I was out of wena"

 

Przed jakąś wycieczką, tuż po dzwonku na przerwę (środa):

Sorka: "When will we see each other?"

Uczeń: "On Monday"

S.: "Monday?! Oh my goodness... a tak mało zadałam..."

 

A niektóre słówka których się uczymy, to nie dość, że raczej nie przydadzą się po angielsku, to po polsku też rzadko się ich używa. Ostatnio się dowiedziałem jak jest "certolić się", "dewizka", "chromy" i "smolisty stolec". A zdania do tłumaczenia na sprawdzianach...

"Mój niedouczony brat od miesięcy śledzi forum internetowe dla samotnych matek. Ostatnio postanowił się ujawnić, wpisując opryskliwy komentarz niezwiązany z tematem i zakłócając nieco przydługą wymianę zdań dotyczącą ofiar mody. A zawsze mu powtarzałem, żeby trzymał język za zębami!"

Nawet nie będę tego komentował :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiciputek o tym, jak powinna wyglądać prawdziwa!!!!!!!111oneoneone kobieta :)

prawdziwekobiety.png

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trzeci post z rzędu, wiem, ale scrollując przez komentarze pod jednym postem na jednym blogu natrafiłam na TO:

W niebie ogłosili casting na Głos Boga. Lemmy poszedł dla beki, Rickman z obowiązku, a Bowie poszedł zapytać, co to za casting na jego głos.

A dlaczego w ogóle teraz robili ten casting?

Bo przed chwilą przyszedł Pratchett i napisał Bogu całą rolę od nowa.

Chyba mnie nie stać w tej chwili na inteligentny komentarz, więc powiem tylko: XD

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paula, chodziło jej o artystę oświeconego (w znaczeniu, że coś go oświeciło, mistrz natchniony ideą i inne takie) a nie oświeceniowego w sensie epoki ;) Chociaż później wyznała mi, że Tuoś pasuje jej na takowego... z wyglądu a nie z tekstów, co było jeszcze dziwniejsze.

Profil humanistyczny tak bardzo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z wyglądu - no tak, te włosy... XD

Oświecony - mi się jednoznacznie kojarzy z absolutyzmem, ale to też do Tuo pasuje... :D #społprawtakbardzo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Patrzcie, co dziś pokazał mi Filip, bo akurat męczymy IIWŚ na historii:

847AODT.jpg

...Ja serio mam chore poczucie humoru, bo mnie ta heheszkująca armia brytyjska rozwala XD Karuzela śmiechu. Zagłady. Whatever.

A, i jeszcze mnie rozwalił Człowiek Mateusz i jego "obwieśli" zamiast "obviously", asdfghjkl ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

 

Zrobiono mi dzień :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

W sensie tragikomiecznym śmieszy mnie bałagan w domu... czy ktoś kiedyś miał ten problem, że w kuchni zabrakło miejsca na brudne kubki i na poważnie rozważał, czy nie warto by przenieść je na podłogę... czy do wanny?

...

Nie? Nikt? Ani jeden solidarny głosik nie zapiszczy?

Cóż... to chyba znaczy, że wypada coś... POSPRZĄTAĆ! O.o

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.