Jump to content
margoQ

Co nas śmieszy?

Recommended Posts

Mój przyjaciel cierpiący na chroniczne upośledzenie Internetu mawia, że u niego na zadupiu nie ma połączenia internetowego, u niego zdarzają się "powiewy konekcji" ♥

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Let it flow, let it flow, let it flo-o-o-o,o ,o ,o w :D

And this one: "My deadly lightsaber ..." if you know what i mean ;)

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://barwybiedykomiks.pl

To jest piękne. Dobra, może parę pierwszych najpierwsiejszych odcinków trochę mniej, ale potem robi się naprawdę śmiesznie. Kot Beton gardzi, a Joseph jest słodki. Znacie może słowo "waginoentuzjasta"?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahahaha xd Emi, już jestem w połowie :D Już w ciemno czytam wszytko, co wrzucasz :P Zaiste, genialne!!! Jutro dokończę ;p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahahaha xd Emi, już jestem w połowie :D Już w ciemno czytam wszytko, co wrzucasz :P Zaiste, genialne!!! Jutro dokończę ;p

Hee, no bo Emi wstawia samo dobre :happy: Dzisiaj rano siedziałam na WOS-ie i nie mogłam sprzed oczu duszy mojej odpędzić tego radosnego kutasika z wykresu Remiego, i weź tu zachowaj powagę i skupiaj się na zasadach postępowania sądowniczego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahahaha xd Emi, już jestem w połowie :D Już w ciemno czytam wszytko, co wrzucasz :P Zaiste, genialne!!! Jutro dokończę ;p

Hee, no bo Emi wstawia samo dobre :happy: Dzisiaj rano siedziałam na WOS-ie i nie mogłam sprzed oczu duszy mojej odpędzić tego radosnego kutasika z wykresu Remiego, i weź tu zachowaj powagę i skupiaj się na zasadach postępowania sądowniczego.

 

Barwy Biedy znam, bo to robi Ilona z Chaty, a Ilona z Chaty jest moją ulubioną postacią fikcyjno realistyczną. :D Chatę czytam na bieżąco, a teraz czas zacząc Barwy.

 

Ten komiks z jeżem.... ♥ Ogólnie jeż jako taki - ♥ ♥ ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ach, Ilon, postać niezwykle inspirująca ^^ Udało jej się skłonić mnie, żebym wyrzuciła kasę na kubek i zeszyt z Betonem i jeszcze kalendarz i kartki z datami, ale jedna z tych rzeczy będzie dla kogoś prezentem, jak już wreszcie do mnie dotrą, więc to się nie liczy jako wyrzucanie. A Kiciputka kojarzę, bo rysowała nagłówek bloga dziewczynom z Przyczajonej Logiki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chata ogólnie jest tworem kozackim samym w sobie :D Posiadam kubek ("piekielny NIEogar", po prostu musiałam go kupić) i grę Igranie z gruzem.

Ilona znalazła sposób na radzenie sobie w życiu i zarabia na swoim nieradzeniu sobie z życiem. Piękna rzecz ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolega o naszej polonistce i jej nagminnie popełnianym błędzie:

..."W każdym bądź razie" jej w dupę.

Nie wiem, czemu tak mnie to rozśmieszyło, chyba mam niewybredne poczucie humoru czasem XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Że tak powiem - śmiej się sam z siebie, to będziesz miał ubaw do końca życia. Fakt. :D Dlatego też:

 

Znajoma wkleiła na fb coś takiego:

FbxyOfb.jpg

 

No i tego... A ja tak: Err, zobaczmy kogo to ja mam na... ee, tak.

 

Powiedzcie, że się tego nie spodziewaliście. I tak Wam nie uwierzę :>

 

 

 

tumblr_o12ux3WiKs1td7530o1_540.gif

 

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm, to my z moimi tapetami będziemy w radosnym poliamorycznym związku w składzie: Emi, Stav Strashko, Chris Corner, Jon Siren i mały kotek. Podoba mi się ten pomysł.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

No i tego... A ja tak: Err, zobaczmy kogo to ja mam na... ee, tak.

 

Powiedzcie, że się tego nie spodziewaliście. I tak Wam nie uwierzę :>

 

Ha ha, no tak, absolutnie nikt się nie spodziewał. :ninja:

U mnie też wiadomo kto. :P Znaczy no... pewne wtajemniczone osoby wiedzą. :cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kocham memy z Schopenhauerem ♥

Wiem, że mój humor jest iście betonowy, ale nic nie poradzę... :D

 

r6JgsOW.jpg

fToGEIt.jpg

QpXNhln.jpg

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.