Jump to content
margoQ

Co nas śmieszy?

Recommended Posts

tumblr_mxtyp2Qytl1qjoulvo1_540.jpg

 

No to pomysł na choinkę już mam! Dodam Kotipelto i będzie cudnie :happy:

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Świetna ta choinka! :D

Co mnie śmieszy? Moje zdolności matematyczne. Dzisiaj na sprawdzianie trzeba było obliczyć z jaką prędkością jechał samochód. Nie wiem jak ja to zrobiłam, ale ta prędkość wyszła mi ujemna xD

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Świetna ta choinka! :D

Co mnie śmieszy? Moje zdolności matematyczne. Dzisiaj na sprawdzianie trzeba było obliczyć z jaką prędkością jechał samochód. Nie wiem jak ja to zrobiłam, ale ta prędkość wyszła mi ujemna xD

 

Musisz wynik wziąć w wartość bezwzględną i udawać, że tak właśnie miało być :D

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmm... z fizycznego punktu widzenia jest to wynik poprawny. Minus wskazuje na kierunek, a nie na wartość prędkości (która jest wartością bezwzględną prędkości), jako że prędkość jest wielkością wektorową. A więc, być może zrobiłaś dobrze :p #fizyka #takbardzo

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Świetna ta choinka! :D

Co mnie śmieszy? Moje zdolności matematyczne. Dzisiaj na sprawdzianie trzeba było obliczyć z jaką prędkością jechał samochód. Nie wiem jak ja to zrobiłam, ale ta prędkość wyszła mi ujemna xD

 

Ach, ta matematyka ♥ Mi czasem potrafiły wyjść 3/4 człowieka :-D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samochód jechał do tyłu. Simple as that. Jak ten mój rowerzysta z zadania, które robiłam jeszcze w pierwszej gimbazjum i pisałam o tym z Wami w pogadalni i dlatego o tym pamiętam.


Mamy na podstawie tego napisać list od psa do człowieka, więc pomyślałam, że Wam przy okazji to pokażę. Genialne ♥ Tak bardzo kot ♥

http://www.huffingtonpost.com/janet-eve-josselyn/a-letter-from-your-cat_b_7058224.html

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Matematyczka i tak mi tego nie uzna, ale dzięki Wam wiem, że może jeszcze nie jest ze mną aż tak źle :D

Samochód jechał do tyłu. Simple as that. Jak ten mój rowerzysta z zadania, które robiłam jeszcze w pierwszej gimbazjum i pisałam o tym z Wami w pogadalni i dlatego o tym pamiętam.


Mamy na podstawie tego napisać list od psa do człowieka, więc pomyślałam, że Wam przy okazji to pokażę. Genialne ♥ Tak bardzo kot ♥

http://www.huffingtonpost.com/janet-eve-josselyn/a-letter-from-your-cat_b_7058224.html

Tak bardzo przypomina mi to mojego kota :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba zrobię sobie taką koszulkę

CSzaqWlU8AAmpW0.jpg

O dziś moim mottem życiowym jest: "metan etan propan butan twoja stara orangutan" Chemia życiem ♥

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lucyferze, do Ciebie pasuje bardziej taka grafika:

 

 

BFnPSrbCMAEaqgf.jpg:large

:D

 

 

 

Schowałam, bo jest duża :<

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anna Jagocka, kimkolwiek jest, wygrała internet.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

Genialna scena :happy:


Hehe, mam jeszcze coś:

image.jpg

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lekcja biologii, czynniki determinujące płeć.

Pan D.: ...ale jest na przykład taki grzyb, który ma tych płci kilka tysięcy. Albo jeden pierwotniak, już nie pamiętam, jak tam ten protist miał na imię, i on ma ich siedem.

Łada: No to musi być bardzo kolorowo na paradzie równości.

*klasa się śmieje*

Kuba: *do Emi* Jeżeli grzyby organizują paradę równości, to znak, że powinieneś przestać brać kwas.

 

...A teraz, duszyczki moje, wyobraźmy sobie wszyscy kolorowe, fosforyzujące, uśmiechnięte grzybki powiewające transparentami na paradzie grzybowej równości. Imagination knows no bounds ♥

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Emi, przypomniałaś mi jedną wspaniałą matematykę, na której Zuzia pod wpływem Hani uświadomiła sobie, że jej pełne imię i nazwisko ma dokładnie tyle samo liter, co Adolf Hitler. A potem, że tyle samo ma też Stalin. I zaczęła szukać powtarzających się liter. Wyglądało to na kartce mniej-więcej tak:

A D O L F H I T L E R

J Ó Z E F S T A L I N

I tak patrzy, patrzy...

Zuzia: Powtarza się el!

Hania: I jeszcze ef.

Zuzia: I fy!

♥ ♥ ♥

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

No tak, jest ef i jest fy, jakby nie patrzeć :happy:

A mi tymczasem przypomniało się jeszcze coś.

Angielski, debata o wojnie.

Michał: *odnosząc się do wcześniejszej wypowiedzi Kuby* Do you really, really believe that the deaths of thousands, maybe nawet millions of people...-

 

I on to tak jednym tchem, tak jakoś samo mu wyszło ♥ Podziwiam ♥

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

O. Mój. Jeżozwierzu. Ten facet jest genialny. No trzeba być genialnym, żeby napisać tak dobry tekst

Love is not all wine and roses, sometimes it's handcuffs and cheese...

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy to już tutaj było czy nie...

No nie mogę, umieram ze śmiechu jak to słyszę xD

Perfekcja xD

 

[video=youtube]

 

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niedawno pisałam o mojej "przygodzie" z dość ograniczoną koleżanką. No cóż... Znowu się odezwała. Na geografii przerabiamy teraz odtwarzanie dziejów Ziemi.

Nauczycielka: Jak myślicie, która z metod określania wieku skał i zdarzeń geologicznych jest najdokładniejsza i najbardziej wiarygodna?

"Koleżanka": Żadna

xD

Jutro prowadzę lekcję. Sama się zgłosiłam, bo zawsze byłam zainteresowana tematem historii Ziemi.

Będzie śmiesznie xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.