Jump to content
margoQ

Co nas śmieszy?

Recommended Posts

Sami gdzie wiszą te dzieła z ostatniego zdjęcia? ;D

 

Nie mam pojęcia, ale niewykluczone, że to Tate Modern, bo jak byłam parę lat temu, to jednej w wielkiej białej sali wisiały (tylko i wyłącznie) trzy płótna całe zamalowane na czerwono. W jednym rzędzie. No i gdzie tu sens? :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

Tak przypadkiem znalazłam. Tuo w Disney Parku. Jak jedzie kolejką, to naprawdę... i końcówka wywiadu..!

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

TQAWRMk.jpg

 

To nigdy nie przestanie mnie śmieszyć :D

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mój jedyny komentarz, kiedy to oglądałam - o kurdę...

[video=youtube]

 

Ala, czy Ty to widziałaś? O.o xD

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mój jedyny komentarz, kiedy to oglądałam - o kurdę...

[video=youtube]

 

Ala, czy Ty to widziałaś? O.o xD

 

 

[video=youtube]

 

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mój jedyny komentarz, kiedy to oglądałam - o kurdę...

[video=youtube]

 

Ala, czy Ty to widziałaś? O.o xD

Haha, było jakieś... trochę stron temu, ale cały czas zdarza mi się do tego wracać XD Ta piosenka jest taka Thranduilowa ♥


@Maniek: lol, czemu to mnie bawi XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, epic sax Gundulf to klasyka Youtube'a :D

 

Haha, było jakieś... trochę stron temu, ale cały czas zdarza mi się do tego wracać XD Ta piosenka jest taka Thranduilowa ♥

 

Damn.. Tak to jest, jak się wyjedzie na 10 dni na wakacje :> Już nic się nie ogarnia :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taa. Czyli nie należy wyjeżdżać :-D Obczaj to, Sami:

[video=youtube]

Nasty elf bread takes flight down the mountain tonight

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak samo mnie śmieszy śmiech Voldemorta. :D

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heeehehee, heeehehee, heeehehee...! Stare, ale jare ^^ Ale jakby tego tak dłużej posłuchać, to podejrzewam, że mózg mógłby zacząć wypływać przez uszy.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ala, czy Ty to widziałaś? O.o xD

 

Zdaje się, że gdzieś mi umknęło. Cóż, brakuje mi słów, by to skomentować... XD

 

Gandalf i Voldek to klasyki, zawsze śmieszą tak samo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podczas jednej z moich licznych nocnych wędrówek po Internetach natknęłam się na ten konkurs:

http://www.fantastyka.pl/hydepark/pokaz/56843831

...I właśnie czytam to:

http://www.fantastyka.pl/opowiadania/pokaz/6263

...I to jest piękne XD Wiecie, tak sobie myślę, że autor musiał się nieźle przy tym napracować, bo napisanie czegoś, co z założenia MA być złe i zrobienie tego tak dobrze (widać można dobrze źle pisać! :D), że momentami naprawdę wygląda jak opko grafomana, to sztuka ^^ Tak myślę ^^

Spoglądał jedynie czujnym jak sokół spojrzeniem przez kraty i wyglądał i szukał spojrzeniem mrocznego mężczyzny w czarnym płaszczu i mrocznym kaptórze, nałożonym aby się nie wyróżniać w tłumie w środku sierpniowej spiekoty. Jedyny czarny kaptór miał na sobie kat.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znowu czytam głupoty, zamiast zająć się czymś ważnym. Ale... ale to jest takie śmieszne XD

http://www.fantastyka.pl/opowiadania/pokaz/8750

Przy źródle odwrócony do Gustawusa plecami które miał z tyłu stał rycerz ubrany w czerń i plugawił strumyk.

– Przestań plugawić strumyk! – krzyknął cicho pod nosem Gustawus, a jego koń zachrapał bojowo: – Chrr, chrrr , prrfff.

Kiedy rycerz się odwrócił okazało się, że nie był on zwykły rycerz, tylko był Jedi, który przybył tu z innego świata, żeby plugawić strumyk elfów, bo był po ciemnej stronie, a elfy po jasnej, chyba że była noc.

 

(...)

 

Pomyślał więc Gustawus magicznie i mu ręce odrosły więc wyrwał od przerażonego rycerza jego miecz i ciął nim horyzontalnie od góry do dołu na pół, a potem poprawił werbalnie z prawej na lewą stronę. Rycerz rozpadł się na cztery równe połówki, a na soczysto zieloną trawę poturlały się z głuchym chrzęstem niebieskawe kiszki granatowego koloru, które były czerwone od krwi i flaków.

Werbalnie z prawej na lewą ♥

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.