Jump to content
margoQ

Co nas śmieszy?

Recommended Posts

Vytautas to kwintesencja internetu :D

Pies w pelerynie, ziejący ogniem, jadący na lwie strzelającym laserami z oczu i czymś z tyłka.... To może być tylko internet :))

 

A znasz angielską wersję?

 

Taaaa, właśnie obejrzałam kilka wersji..Śmiechłam znowu:):-D Aż już nie mogę. Stop..brzuch mnie boli...Buuuuahhha;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miśki, pamiętacie tego śmiesznego typa od filmiku "Homo marry in Finland", który swego czasu, jakoś w zeszłym roku chyba, pojawił się w tym temacie? Jakoś tak mi się dzisiaj przypomniał i patrzcie, co znalazłam:

[video=youtube]

:D

Homo for free, it doesn't cost you a cent ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem zaskoczona, że jeszcze nikt tu tego nie wstawił. xD

My Walden już nigdy nie będzie takie samo.

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem zaskoczona, że jeszcze nikt tu tego nie wstawił. xD

My Walden już nigdy nie będzie takie samo.

 

Za to pojawiło się to w naszej grupie na facebooku ;) i to jest... brak mi słów, żeby to opisać xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Życie biologa eksperymentalnego w 5 minutach. Tak będę wyglądała za pięc lat... xD

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sami - świetne! Trochę współczuję, ale tekst jest genialny. I teraz sobie nucę "why, why, why o why / do I waste my time?"

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak około 1.20 minuty.

Ja nie mogę, kiedy Tuomas tak wyskakuje zza tego swojego keyborda. Wiem, jestem dziwna i pewnie dla was nie, ale dla mnie to jest wręcz komiczne. :D

  • Like 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mogę, dziki Tuo. xD Tak po za tym to świetny live. *_*

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej, tak sobie jeszcze kliknęłam ten link i osobą, która wrzuciła ten live, była Justyna Taitelija. Czy to nie nasza forumowa Taitelija? ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej, tak sobie jeszcze kliknęłam ten link i osobą, która wrzuciła ten live, była Justyna Taitelija. Czy to nie nasza forumowa Taitelija? ;)

 

Jam to jest. :D Założyłam konto jakoś w podstawówce i wciąż jakieś filmiki tam pokutują; jakiś Nightwish, czy fanmade o Tuo, który robiłam w gimnazjum. Old, good times... :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej, tak sobie jeszcze kliknęłam ten link i osobą, która wrzuciła ten live, była Justyna Taitelija. Czy to nie nasza forumowa Taitelija? ;)

 

Jam to jest. :D Założyłam konto jakoś w podstawówce i wciąż jakieś filmiki tam pokutują; jakiś Nightwish, czy fanmade o Tuo, który robiłam w gimnazjum. Old, good times... :D

Haha, na początku nawet nie zwróciłam uwagi na to, czyj jest ten filmik, a tu proszę, jaki ten Internet mały! Kiedyś przeglądałam dyskusję o Edwardzie Nożycorękim na filmwebie i wpadłam na jakiś stary komentarz, obok którego ujrzałam bardzo znajomy marionetkowy awatar i nick MissAway. Tajko, jesteś wszędzie :3

Ale miałaś fajną angielszczyznę przed sześcioma laty ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, na początku nawet nie zwróciłam uwagi na to, czyj jest ten filmik, a tu proszę, jaki ten Internet mały! Kiedyś przeglądałam dyskusję o Edwardzie Nożycorękim na filmwebie i wpadłam na jakiś stary komentarz, obok którego ujrzałam bardzo znajomy marionetkowy awatar i nick MissAway. Tajko, jesteś wszędzie :3

Ale miałaś fajną angielszczyznę przed sześcioma laty ♥

 

Szpiedzy, szpiedzy wszędzie. :happy: No, moja angielszczyzna przed laty wymiatała. Do dziś boję się zerkać na stare komentarze. Taki angielski I-be-potato-style. Offtop's end. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reklama wody mineralnej. Padłam xDD

[video=youtube]

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam wrażenie, że to się tu pojawiało kilka stron temu. Kilkadziesiąt stron temu też mogło się pojawiać. Ale w sumie, Vytautas śmieszy za każdym razem, więc się nie czepiam XD

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam wrażenie, że to się tu pojawiało kilka stron temu. Kilkadziesiąt stron temu też mogło się pojawiać. Ale w sumie, Vytautas śmieszy za każdym razem, więc się nie czepiam XD

 

Milla śledzisz wątek i masz rację! Wstawiłam to jakiś czas temu, bo miałam zaciesz totalny jak to pierwszy raz zobaczyłam..Te inne angielskie wersje też są megaśmieszne:) Także pijmy, a raczej śmiejmy się na zdrowie!;) A tutaj coś specjalnego dla tych co się spieszą

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Patrzcie, dopiero teraz to zauważyłam XD Tajemnice jutjuba :>

772095611_Beztytuu.thumb.jpg.9c80beff60f832d5d45508b10c27d0c0.jpg

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dejw, jesteś geniuszem xD

 

...have been, and are being, evolved.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Weź to jest obleśnie, nie m na to patrzeć. Ale jako wytrawny maniak kabaretu, powiem, że jest śmieszne w jakimś dziwnym sensie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.