Jump to content
margoQ

Co nas śmieszy?

Recommended Posts

Nightfall, są różni... I lepsi i gorsi. Ja w zeszłym semestrze miałam prowadzącego z biofizyki, który miał widoczne problemy, jeśli chodzi o funkcjonowanie w społeczeństwie. I co najlepsze - miał na to diagnozę postawioną, jakieś coś tam miał, a mimo wszystko dali nam go na prowadzącego.. Well.. UWr bardzo 3

 

A teraz śmieszy mnie to, że zdałam ten egzamin z chemii. Serio. Zdałam. Połowa roku zdała, bo jak nie, to prowadzący miałby na karku dziekana, a tego by nie chciał. I znalazłam się w tej szczęśliwej połowie, która ma 3 ♥

On chyba po prostu rzucił tymi kartkami i które spadły na stół, te 3, a które na podłogę, te 2. Bo nie napisałam ani słowa w żadnym z zadań otwartych, a było ich 6...

 

 

Jakby ktoś chciał pisać pracę z socjologii na temat UWr jako przykład terytorium rządzonym absurdem, to zapraszam :D

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahahahaha xD ♥ [video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przypomniało mi się:

[video=youtube]

Wchodzi Tony, śpiewamy 'sto lat'. Wokalista stwierdza, że nie umie po polsku, na co wszyscy: HAPPY BIRTHDAY TO YOU, choremu Tonemu, który miał urodziny jakoś miesiąc później. ♥

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

bfbv6Cu.jpg

Zawsze gdy kupuję ten napój, niekoniecznie myślę o gitarzyście Guns'n'Roses..Tylko o naszym Michale;)...(sorry, Tai:))

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

W takim razie musimy się kiedyś spotkać i wypić sobie po Izzym :)

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zawsze gdy kupuję ten napój, niekoniecznie myślę o gitarzyście Guns'n'Roses..Tylko o naszym Michale;)...(sorry, Tai:))

 

Och, jak możesz! Będę zazdrosna! :[

 

;)

 

A tak poważnie, to lubię tą chemiczną oranżadkę! Szczególnie "Sex on the beach" (swoją drogą, ciekawe kto w ogóle wymyśla nazwy drinków takie, jak ten! :D) - polecam.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rany, pierwsze, co przyszło mi do głowy jak przeczytałam posta Ani, to to:

[video=youtube]

Lie to me

It takes less time

To drink you pretty

 

...A w ogóle to picie Izzy'ego brzmi tak trochę wampirycznie :happy:

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to z fejsa, to było dobre :D Bo z insta to słabe :P rodem z podstawówki, nudy.

 

A to wina Aresa :P

f1a48af9ab4c573094b8dc652e446edc.jpg

Dark Chest of Woooondeeer!! - chór

 

same zboczone rzeczy w najtłiszowych stronach :D

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mroczna klatka piersiowa cudów. 3 (...seen through the eyes of the one with pure heart, once so long ago!)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

 

Ogólnie polecam całą serię " Wielkie Konflikty". G.F Darwin robią świetne filmiki.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatnio rozśmieszył mnie mój Maciek :D

Maciek: Wszyscy do mnie! Motyl w samochodzie!

Ja: A jaki?

M: Eeee, paź królowej. (coś jeszcze o królowej powiedział, ale nie usłyszałam)

Ja: Serio? A jakiego jest koloru?

M: Nooo nie wiem, nie pokazała mi się.

 

Wychodzi na to, że Maciek widział tylko pazia, bo królowa mu się nie pokazała... Jak sucho :D

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Byłam wczoraj na wernisażu i rozmawiałam z kolegą, który maluje sceny religijne w stylu barokowym. W pewnym momencie przerwał konwersacje, bo zauważył typowego chudego i brodatego metala. Podszedł do niego i wprost zaproponował mu pozowanie do obrazu jako Jezus. Ludzie się śmiali, a kolega zyskał nowego modela xD

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Byłam wczoraj na wernisażu i rozmawiałam z kolegą, który maluje sceny religijne w stylu barokowym. W pewnym momencie przerwał konwersacje, bo zauważył typowego chudego i brodatego metala. Podszedł do niego i wprost zaproponował mu pozowanie do obrazu jako Jezus. Ludzie się śmiali, a kolega zyskał nowego modela xD

 

Bardzo to pozytywne ;) Też bym chciała, żeby mnie jakiś malarz zechciał namalować :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mamy nową religię? xDD

pdf.jpg.7d3d8983bb85cfe81d0995f0c544e9a9.jpg

  • Like 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

Njus przeczytany w "Nie", piszę z pamięci:

Hasło wyborcze Jeba Busha w nadchodzących wyborach prezydenckich to "Jeb 2016!". Nie pytaj, co Ameryka może zrobić dla ciebie. Pytaj, co ty możesz zrobić dla Ameryki!

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

kondominium..jpg

Stare już to kondominium, ale właśnie w jakiś dziwny sposób trafiłam na ten obrazek (od czego ja zaczęłam to grzebanie po Internecie? I jak się tu znalazłam? o.O). ♥

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mnie dzisiaj rano na dzień dobry zniszczyło to:

aVXYjnM_700b.jpg

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Typowa rozmowa:

Ktoś: -piesek czy suczka???

Ja: -pies, ale wykastrowany.

K: -ale pies?!?!

J: -tak, ale wykastrowany!

K: -ale to groźny?!

J: -nie, spokojny

K: -a to lepiej wezmę swojego, bo mój to głupi jest."

 

Zrobiło mi dzień :D Polecam profil Psie Sucharki na fejsie, szczególnie tym, którzy mają albo mieli psa. W komentarze też warto zaglądać, bo jest z czego się pośmiać ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokazywałam Wam to już, czy nie?

[video=youtube]

Wywiad z Bogiem ;)

"Funkcjonowanie jako trójca nie jest idealnym rozwiązaniem. Zawsze brakuje nam jednego do brydża albo jedno się nudzi, gdy gramy w warcaby."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.