Jump to content
Adrian

Nasze avatary i sygnatury

Recommended Posts

Adrian, Mad Briller ♥ hahhhahah miało być Mad Glasser! xD

 

Jak zobaczyłam avatar Adriana to miałam takie WTF? :P I tak sobie myślę, że do tych okularów plasuje Mad Hipster :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tak patrzę i się zasanawiam, czy te "kocie okulary" to już były, czy nie? :P A jednak nie ^^ Wow, Adriane cóż za odważna decyzja, że jednak postanowiłeś coś zmienić w swoim awatarze. To co, na święta będzie czapeczka mikołajowa, a na walentynki serduszka w oczach? :D

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Freyja, dobry pomysł :D

 

Ja wreeszcie zmieniłam swój avatar, który ustawiłam na szybko kiedy się tu zarejestrowałam. Teraz mam demona zła, czyli moją kochaną Morganę Le Fay z legend arturiańskich :D Szybko nie zmienię tego avataru ^^

 

Ale i tak najbardziej lubię moją sygnaturę zaprojektowaną przez mistrza painta- Adriana :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślałam, że zmieniłeś na chwilę avka i wróciłeś do poprzedniego kotka Jokera, ale w ostatniej chwili zauważyłam okulary xD Fajne :D

 

Dobra, skoro przeszkadzają wam animowane avatary (nadal nie rozumiem po co ten zakaz, trochę przesada, ale nie chce się kłócić :P ) to zmieniam na zwykły "jotpeg".

 

 

Kocham ją, chociaż jestem dopiero na szóstym odcinku pierwszego sezonu ♥ ♥ ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yay! Jill jesteś Dany :D. Chociaż nie, nie zachwycam się, bo chociaż na początku lubiłam Danerys, to teraz mnie wkurza... Ale chociaż jest Games of Thrones ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ją wielbię, ale możliwe, że mi się z czasem też odmieni :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

z Xeny jestem Lucy Lawless, czyli odtwórczyni Xeny ;) a na sygnaturze mam Arwen przytulającą sie do Aragorna :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiedziałem, że moja drastyczna zmiana avatara wywoła poruszenie wśród tłumu, ale nie spodziewałem się, że aż takie. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

A ja zostałem Rainbow Dashem :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakby to powiedzieć.... Muminki :happy:

Przybysze z Doliny Muminków odwiedzili DE, a dokładnie ja, Simo, Freyja i darkwondersx ♥

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Będę straszył małe dzieci w nocy :3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buka jest fajniejsza niż tamten poniacz :happy: Kiedyś się jej bałam... ;_;

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szukałam nowego avatara ponad 3 godziny... Ale w końcu jest. Ninja z Metal Gear Solid.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szukałam nowego avatara ponad 3 godziny... Ale w końcu jest. Ninja z Metal Gear Solid.

 

Dla mnie i tak zawsze będziesz Jokerem :CC

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dark, w moich poszukiwaniach znalazłam tak dużo Jokerów... że na pewno któryś z nich się tu niedługo pojawi :P

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Why, oh why? I tak na jakiś czas zostanie ;) W tym czasie na spokojnie może znajdę coś lepszego. po przeglądnięciu kilkudziesięciu tysięcy grafik nie mogłam się nawet zdecydować CO w ogóle chcę mieć na swoim avatarze. A zmiana była mi potrzebna. Już dawno o tym myślałam. Też polubiłam swojego Jokera i pewnie ostatecznie do niego wrócę, ale potrzebuję trochę eksperymentów :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Byłem biernym świadkiem wybierania avatara przez Evi i uwierzcie mi... Prędzej moja siora wybrałaby sobie lakier do paznokci w Rossmanie (w którym wytrzymuję do 3 minut). :D

 

W każdym razie świetny wybór. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z pięknej Lucy Lawless jestem Slender Manem a w sygnaturze z Liv Tyler jestem Tarją :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ze Slender Mena jestem piękną Lucy Lawless czyli Xena ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.