Jump to content
Adrian

Nasze avatary i sygnatury

Recommended Posts

Guest Simo

A ja zostałem prosiakiem. Rysunek z lekcji niemieckiego wyparł większość moich awatarów na różnych stronach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Avatar moim zdaniem jest czymś stałym, po czym sie rozpoznaje usera

 

oo nie prawda, ani trochę się z Tobą tutaj nie zgodzę ;o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Avatar moim zdaniem jest czymś stałym, po czym sie rozpoznaje usera

 

W takim razie ja już zawsze powinnam być Wazowskim? :D Lubię zmieniać od czasu do czasu awatar. No chyba że do jakiegoś się szczególnie przywiążę xd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stały to raczej nick :P Chociaż w szczególnym przypadku, gdy się ubłaga Admina ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest różnie, nie każdego usera sie zapamiętuje po nickach, pamięciowo zapamiętuje się po Avatarze raczej rzadko spotykam się że ktoś zmienia avatar. Te forum jest pierwsze, to forum rządzi w wielu nie normalnych rzeczach więc powoli się już nie dziwie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Avatar moim zdaniem jest czymś stałym' date=' po czym sie rozpoznaje usera[/quote']

Mhm, w szczególności kiedy byliśmy zbałwanieni to tak działało :happy:

 

Cóż postaram się nie zmieniać i zżyć z Dave'm tutaj ^.^

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sama miałam w zwyczaju często zmieniać avatary, ale jakoś ten mi tu spasował :) na każdym forum na jakim w przeszłości się udzielałam było to normą ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest różnie, nie każdego usera sie zapamiętuje po nickach, pamięciowo zapamiętuje się po Avatarze raczej rzadko spotykam się że ktoś zmienia avatar. Te forum jest pierwsze, to forum rządzi w wielu nie normalnych rzeczach więc powoli się już nie dziwie.

To nie wiem na jakich Ty forach przesiadujesz xD Ja jeszcze nie spotkałam się z taką opinią jak Twoja :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja myślę, że w tym jest trochę racji. no bo mimo wszystko avatar to coś, co jest jedną z ważniejszych części przy identyfikacji usera. pierwszy rzuca się w oczy. nie czytamy najpierw nazwy usera tylko patrzymy właśnie na avatar. ale przy zmianach też się człowiek dość szybko przyzwyczaja do nowego wyglądu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ja najpierw nie zmieniałam avatara dość długo, potem na wiosnę postanowiłam coś zmienić, a potem była akcja z bałwankami i... pofyrtało mnie z tym pają(cz)kiem XD Teraz tylko zmieniłam na innego o tak samo słodkich oczkach, bo był na zielonym listku i chciałam coś zielonego w tle.

Jak znów coś mi się odwidzi, to avatar też XD Ale przecież nie zmieniam go codziennie ;P

 

Tak jak sygnatura - to nie jest na stałe.

 

Poza tym, jak napisała Evi:

ale przy zmianach też się człowiek dość szybko przyzwyczaja do nowego wyglądu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Freyja, uroczy stawonóg! :)

 

Mój avatar... cóż, mam go niemal wszędzie gdzie istnieję w sieci. To mój identyfikator, więc nie planuję zmian przez najbliższą dekadę. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Freyja' date=' uroczy stawonóg![/quote']

Wiem :-D Ale tylko na zdjęciu :P W realu musiałabym się długo zbierać żeby dotknąć pająka.

 

To mój identyfikator' date=' więc nie planuję zmian przez najbliższą dekadę. [/quote']

Zobaczymy, czy wytrwasz :devil:

 

Ale też mam taki jeden - vide mój profil na last.fm - z którym dość długo się już nie rozstaję, a jak na razie tu szaleję trochę z awatarami. Może dlatego, że najczęściej tu przebywam i najszybciej mi się nudzi patrzeć wciąż na to samo? Poza tym inni swoimi zmianami (awatarów, sygnatur) napędzają moją chęć do zmian XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja dość często zmieniam avatary, jakoś nie umiem sobie wybrać tego jedynego na stałe. Ale zazwyczaj jak go zmieniam na forum, to ten sam daję na lasta itp. :)

 

Freyja, uroczy pajączek. Ale na żywo uciekałabym z krzykiem xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zazwyczaj nie zmieniam awatarów, chyba że coś mnie zainspiruje to wtedy zmieniam, ale tylko pod warunkiem, że portal umożliwia mi bezproblemową zmianę, tj. algorytm za mnie bawi się z rozmiarem i wagą.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jestem zarejestrowany na jednym forum gdzie ludzie, oprócz avatarów, mogą zmieniać także nicki. Strasznie zbijające z tropu- widzisz znajomy obrazek albo podpis, ale osoba do której on należy nazywa się już inaczej. Jest tam co prawda - podobno- wątek, gdzie wszystkie takie zmiany nazw są odnotowywanie, ale i tak nawet nie próbuję za tym nadążyć.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przydały by się numery jakieś :D

Pewnie się rejestruje użytkownika na id, albo może i nie.

Nie wiem nie pisałem tego oprogramowania :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przydały by się numery jakieś :D

Pewnie się rejestruje użytkownika na id, albo może i nie.

Nie wiem nie pisałem tego oprogramowania :)

Każdy użytkownik ma swój numer id. Ty na przykład masz numer 78. Zastanawiam się tylko jaki to ma związek z tematem awatarów? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mój avatar przedstawia obrazek z filmiku na którym pierwszy raz usłyszałam Kuolema Tekee Taiteilijan, dzięki której rozpoczęła się moja fascynacja zarówno fińskim, jak i całą Finlandią.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja uznałam, że Liv Tyler jest śliczna, i znalazłam sobie fajną Arwen w Google Grafice ;3

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja tez mam Liv Tyler bo to piękna kobieta ♥


Milla ubóstwiam twoją Liv ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Emilie ma fajne kompozycje :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zmieniłam na avatarze Tuo na ślicznego jeżyka pigmejskiego. Jeszcze miesiąc i sobie takiego kupię. Będzie się nazywał Sami :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja swój zmieniłem na mój ukochany pociąg, którym mam nadzieję się w październiku przejechać :) ICE 3 , 300 km/h :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.