Jump to content
Adrian

Nasze avatary i sygnatury

Recommended Posts

Nymf* moje ukochane zdjęcie Floor :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Invi, to "NO DIRECT LINKING" na twoim avku to zamierzone? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

A ja już dostaję szału jak wszystko Wam się rusza... nie dość, że sygnatury, to teraz jeszcze awatary ;__;

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mój się nie rusza ♥ Ruchome są... dziwne :D Sygnaturki nie, ale avki jakoś mi nie pasują.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ranicie moje oczy ;( Dlaczego widzę co raz więcej ruchomych avatarów? To straszne. Jeszcze jakoś przeżyłam sygnatury, ale chyba nie dam rady jak mi się będzie wszystko ruszać :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dokładnie. Miejcie litość misiaczki ;p

 

Zmieniłam sobie awatar, nie wiem kogo przedstawia. Pożyczyłam go z DA :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Ja jak widzę wszystko chodzące/biegające/śpiewające/whatever na stronie, to mi się odechciewa czytać postów, jako że te rysunki je lekko przyćmiewają. Ale okej, kończę marudzić xD

 

Mój awatar znalazłem na DeviantArcie xD Całkiem ciekawy, spodobał mi się, mam nadzieję, że nikt nie będzie zły o to, że go pożyczyłem na jakiś czas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przepraszam, nie zmienie wirujących włosków Simone póki nie będzie oficjalnego zakazu od admina xDDD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niby na jakiej podstawie? : o

 

Na przykład na takiej, że spowalnia to działanie forum i zmniejsza jego czytelność...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niby na jakiej podstawie? : o

 

Na przykład na takiej, że spowalnia to działanie forum i zmniejsza jego czytelność...

 

No niby tak.

Ale może odrazu zabronić wstawiania obrazków i video (tylko w linkach), bo to też spowalnia i jeszcze bardziej zmniejsza czytelność, no i innych rzeczy? ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przepraszam' date=' nie zmienie wirujących włosków Simone póki nie będzie oficjalnego zakazu od admina xDDD [/quote']

Nie potrzeba zakazu admina, ponieważ Evi jako moderatorka dba o merytoryczną część forum i jak najbardziej ma prawo wprowadzać tego typu "ustawy". :) Dodam, że o sprawie dyskutowaliśmy z Evi na zlocie i podpisuję się pod tym, co napisała stronę wcześniej w tym wątku.

 

Ale może odrazu zabronić wstawiania obrazków i video (tylko w linkach)' date=' bo to też spowalnia i jeszcze bardziej zmniejsza czytelność, no i innych rzeczy? ... [/quote']

Obrazki i video są częścią zawartości postów. Avatray natomiast są jedynie dodatkiem do nich i nie powinny rozpraszać czytelnika od meritum.

 

Podsumowując - opcja animowanych awatarów zostanie zablokowana, ponieważ czytelność forum jest priorytetem. Poza tym gdyby każdy sobie taki ustawił to mielibyśmy na forum piękną choineczkę na święta (a co za dużo błyskotek to niezdrowo). ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Adrian, Mad Briller ♥ hahhhahah miało być Mad Glasser! xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.