Jump to content
Adrian

Nasze avatary i sygnatury

Recommended Posts

Jestę Nathanę Fillionę ♥ A dokładniej zostałam Kapitanem Malcolmem Reynoldsem ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nymph, gdzie się podziała twoja Floor? ;_;

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahaha parę lat temu też miałam siebie na forumowych avatarach :P takie są najlepsze i przede wszystkim oryginalne ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Raz na tym forum miałam siebie, ale nie mogłam ciągle patrzeć na swój ryj i zmieniłam : D Może kiedyś znowu ustawie jakieś swoje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przeglądam moje foldery graficzne - ten Najtłiszowy i ten z innymi obrazkami - i zastanawiam się, co sobie ustawić, bo Edzia miałam już dosyć długo. Na razie jest Jukka-tatuś, ale mam co do niego mieszane uczucia :D


Dobra. Ustawiłam ukradzione z DA zgniatanie hobbiciątka. Biedne słodkie hobbiciątko. ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stęskniłam się trochę za starym Mad Hatterem :D Mad Briller też był w sumie fajny :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mogę się zdecydować. Na razie wracam do poprzednika, potem zobaczę.


Jednak dziewczynka na krokodylu chyba była najlepsza.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ekhem... fajny awatar Adi...

Jasne, że fajny. :D

 

Stęskniłam się trochę za starym Mad Hatterem :D Mad Briller też był w sumie fajny :P

Stary Mad Hatter czeka cierpliwie na dysku na swój wielki powrót... a raczej zdjęcie okularów i kamizelki. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już nie wytrzymałem i musiałem zmienić na Lucy Lawless ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zrobiłam to dla Pauli E :)

Bo lubi. A ja lubię na złość, chociaż w tym wypadku to głównie sobie...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Faaajny Tuo ♥

 

Ja zmieniłam na łuczniczkę, taki mam jakiś nastrój bojowy ^^

No i przynajmniej pasuje do Hawkeye w sygnaturce ♥ ♥ ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uwielbiam łucznictwo. Od małego marzyłam, żeby nauczyć się strzelać z łuku. Amazonki ♥ Taka sytuacja.

Ładny av Jil ; )

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bo to jest fanart Katniss ♥ Przepiękny jest!

Uwielbiam łucznictwo. Od małego marzyłam, żeby nauczyć się strzelać z łuku. Amazonki ♥

Ja się jaram łucznictwem od jakiś 8 lat, ale nie umiem strzelać z łuku ;( Muszę znaleźć kogoś kto mnie nauczy!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sami mnie kocha. ♥

Nie no, jestem z Ciebie dumna z tym Tuo. Aż się nie mogę doczekać jutrzejszej długiej przerwy, żeby obadać Twoją tapetę na telefonie.

*Sami, ciągle marudząca, że nie lubi Tuo, ustawia go sobie na avka i na tapetę = Primo Victoria! Pauli*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm, zawsze mogę powiedzieć, że mi się okres zbliża i mam dziwne preferencje... :>

Ale tak naprawdę, to sama sesja mi się podoba (jak i wszystkie inne fotografie pani Karppinen) i ten Tuomas w samym środku pięknego zdjęcia nie razi tak bardzo ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bo to jest fanart Katniss ♥ Przepiękny jest!

Uwielbiam łucznictwo. Od małego marzyłam, żeby nauczyć się strzelać z łuku. Amazonki ♥

Ja się jaram łucznictwem od jakiś 8 lat, ale nie umiem strzelać z łuku ;( Muszę znaleźć kogoś kto mnie nauczy!

 

No to widzę, że razem musimy kogoś takiego poszukać ; )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.