Jump to content
beatag60

Anette Olsson

Recommended Posts

A nuż trafi jej się opieka nad jakimś fanem... :D To by była fajna sprawa. Pielęgniarz-idol... Podejrzewam, że gdyby krople do oczu rozszerzające źrenice wpuszczał mi taki na przykład Johnny Depp, byłoby to dużo przyjemniejsze :3

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepiej późno, niż później ;)

Zawsze dobrze jest się czymś zajmować, uczyć się czegoś nowego. Fajnie, że poza muzyką i rodziną ma jeszcze czas na edukację ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anette zawsze wydawała mi się bardzo empatyczną osobą, więc w roli pielęgniarki będzie się świetnie sprawdzać. ;)

 

Z wpisu zrozumiałem, że ma to być plan awaryjny jeśli w muzyce nie wyjdzie. Nie wiem czy przebije się w gatunku, który wybrała i czy jest dość konkurencyjna. Nie znam tego rynku i nie potrafię oszacować. Na pewno w czasach bycia w NW zebrała grupę lojalnych fanów, którzy będą ją wspierać, ale czy to wystarczy?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szukałem dzisiaj płyty Tuomasa i znalazłem Anette. 55 zł za pudełko kartonowe. Trochę niefajnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szukałem dzisiaj płyty Tuomasa i znalazłem Anette. 55 zł za pudełko kartonowe. Trochę niefajnie.

 

Znaczy za dużo czy za mało? Bo ja tak w tych granicach cenę obstawiałam. W Polsce, niestety, zazwyczaj płyty drogie...

Share this post


Link to post
Share on other sites

The Unforgiving w takim kartoniku kupiłem za 33zł, Tarję WLB w normalnym case za 36 (obydwie w Empiku), także trochę drogo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już wszyscy wiemy, że masz niesamowitą i ogromną wiedzę o muzyce (grałeś ty w ogóle na jakimś instrumencie, czy posiadasz tylko wiedzę teoretyczną?), ale chłopie przestań się tym popisywać, bo nikomu to nie imponuje.

Uwielbiam jak przy braku argumentów do merytorycznej dyskusji następuje atak na autora... Odpowiadając na Twoje pytanie, to tak, przez ponad 3 lata grałem na gitarze. To czego nauczyłem się grać było raczej efektem uporu, gdyż niestety talentu u siebie nie stwierdziłem w nawet najmniejszym stopniu ;) . Obecnie gitara klasyczna zdobi mi mieszkanie, a elektryczną sprzedałem. A co do popisywania się, to wierz mi, że jeśli miałbym się czymś popisywać to na pewno nie wiedzą o muzyce, bo zbyt znikoma jest moja wiedza w tym temacie, żeby mogło to komuś zaimponować.

 

Jeśli swoimi komentarzami obraziłem kogoś, to najmocniej przepraszam, nie było to moim zamiarem. Co z kolei było moim zamiarem, to wywołanie konstruktywnej dyskusji w paru tematach muzycznych, co jak widzę spotkało się nie tyle z małym entuzjazmem, co z próbą zaszczucia i paroma komentarzami poniżej pewnego poziomu...

 

Proszę moderatorów o przeniesienie tego postu do odpowiedniego tematu jeśli uznają, że tu wybitnie kłuje w oczy - sam próbowałem, ale nie znalazłem dlań dobrego miejsca ;) .

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anette napisała na swoim blogu jakich muzyków wybrała na swoje koncerty:

 

"On drums - Patrik Borgkvist - https://www.facebook.com/patrik.borgkvist.1

On guitar: Mikey Nilsson - https://www.facebook.com/mikey.nilsson?fref=pb&hc_location=friends_tab

On bass - My husband Johan Husgafvel - https://www.facebook.com/johan.husgafvel.3?fref=ts

And keys are soon decided on so stay tuned!

 

We´ll play at Kivenlahti Festival, Espoo in Finland at 6th of June and in Toranda Open Festival in Torneå, Finland at 5th of July;=) "


Szkoda, że nie gra koncertu w Mikkeli lub Lahti to może bym się wybrała a tak to za daleko i termin też nie za bardzo mi pasuje.

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

10336739_554294941345966_4406899260237771920_n.jpg

 

Hahah, jaka "metalowa" Anette. Matko, jak ona wygląda...! Brr.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej no fajnie wygląda. :) Spodnie fajne ubrała lubię jak kobieta ubiera takie przylegające. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie chodzi o to, że źle wygląda jako kobieta, ale jako piosenkarka. W sumie, jej muzyka zalicza się teraz pod pop, ale i tak mnie to razi. ;_;

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Ale wokalnie wypadła bardzo dobrze :) Nie wygląd się liczy :) Floor idzie za to w drugą stronę, robi z siebie jakiegoś dinozaura... Punkt widzenia zależy od punktu patrzenia.

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

No Floor jest wysoka i jest pięknym dinozaurem. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wokalnie Anette na tym nagraniu wypada naprawdę bardzo dobrze. Ale i tak wygląda strasznie... kiczowato. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ubrana jak na swoją muzę całkiem przyzwoicie, wokalnie też oki. Ten występ i jej tutaj image świadczy jak bardzo nie pasuje do metalu:(

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Strój do obecnej muzyki w ogóle mi nie pasuje, jak i jej obecność na obecnym festiwalu :D A wokalnie i ruchowo jak było tak cienko :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nette już nie jest 'nasza', poszła do innego rodzaju muzyki, a myśmy zostali i oceniamy ją jakby dalej grała w metalowej kapeli.

 

Widzę zdjęcia z instagrama (Nette wrzuca masy zdjęć. Serio, MASY), na których jest Johan, jej mąż, i ciągle sądzę, że on to robi tylko dlatego, że to jego żona. Że czuje się strasznie źle w takiej muzyce, ale robi to dla niej. Zobaczcie sobie zdjęcia z koncertu czy z instagrama Nette, na których jest Johan. Jego mina mówi wszystko...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh. Od tyłu lat wiadomo że nie łączy się pracy i łóżka a ludzie dalej to robią :) cóż, powodzenia w takim układzie im życzę :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przynajmniej mogłaby się ubrać jakoś przyzwoicie, a tak to czy to muzyka, czy to ubiór - wiocha totalna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przynajmniej mogłaby się ubrać jakoś przyzwoicie, a tak to czy to muzyka, czy to ubiór - wiocha totalna.

 

Nie nazwałabym tego wiochą. Zwłaszcza muzyki. Nie uważam, żeby była zła. Dla mnie nudna, ale całkiem niezła. A ubiór? Nie widzę w nim nic złego. Bywało gorzej ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nettie to Nettie. Teraz przynajmniej może być sobą i nikt jej nie będzie robić hejtów, że nie wygląda jak metalowa gwiazda.

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie musi wygladać jak metalowa gwiazda. Wystarczy trochę wyczucia i smaku jak się ubrać. Naprawdę można się ubrac fajnie w różnych stylach, a Nettie pokazuje, że jednak nie umie się bawić modą i nie ma wyczucia odnośnie tego co do siebie pasuje.

Stara się być na siłę modna, ale nie wychodzi albo wychodzi słabo.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moją opinię o Anecie znacie doskonale, ale na tym festiwalu wyglądała serio oki i śpiewała spoko- szacun, rób laska to co ci pisane:)

A że nigdy nie była moja/nasza to wiadomo od "pierwszego spojrzenia";(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.