Jump to content
Adrian

Tarja

Recommended Posts

Nie znam jej z charakteru, ale czytając same jej wywiady czasem nie mogę jej znieść.

 

Miałam tak samo, jak czytałam Once upon a Nightwish. Miałam wrażenie, że ja i Tarja raczej byśmy się nie polubiły, gdybyśmy się spotkały.

 

Nie dziwię się dlaczego Tuomas napisał do niej ten list, z taką nafochowaną babą z swoimi "echy, mechy, misie" to nie wytrzymałabym. Dokładnie czułam to w Once Upon a Nightwish, nie tak wyobrażałam sobie tą "grzeczną" Tarję.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest taki jeden utwór którym jestem oczarowany ,i śpiewa go Tarja tak niesamowicie że mam ciary na całym ciele

[video=youtube]

 

a dla porównania ten sam numer w wykonaniu Floor

[video=youtube]

 

które wykonanie się wam bardziej podoba ,jak dla mnie Tarja rozwala system

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obie są cudowne i profesjonalne! Zadam pytanie: która to skowronek a która słowik?;)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciężko mi się zdecydować. Obie wykonały ten utwór pięknie. Tarja ma przewagę oprawy tego wszystkiego - ubrana odpowiednio do takiej piosenki, z całą orkiestrą za plecami - robi wrażenie. No i jakość nagrania jest lepsza. Ale dzięki temu, że usłyszałam ten kawałek w wykonaniu Floor zyskała ona bardzo wiele w moich oczach - jest tak bardzo uniwersalna, że ledwo mi się to w głowie mieści :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wolę Tarję, zdecydowanie. Ale to może dlatego, że bardzo ją lubię a za Floor jakos nie przepadam.

 

Obie są cudowne i profesjonalne! Zadam pytanie: która to skowronek a która słowik?;)

 

Tarja to słowik. Piękny, majestatyczny, elegancki, dostojny.... Wiecie o co mi chodzi ;) Śpiewa tylko wieczorem, ale jak już zaśpiewa, to śpiewa najpiękniej ze wszystkich ;)

 

 

Wersja z Sofii jest też dobra.

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

2yvtk74.jpg

 

Ależ Tarja ma odlotową figurę ,trudno mi się było powstrzymać przed wstawieniem tej foty :devil:

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tardża jakoś tak staro wygląda na tym zdjęciu. Jeżu. Co nie zmienia faktu, że chciałabym być taka szczupła, jak ona.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

W wątku cisza a Tarja ubrała się w organy Tuomasa:

 

tumblr_nju3kgQqd41rll3u2o1_500.jpg

 

Plotki głoszą, że to sesja zdjęciowa do pierwszego klasycznego albumu Tarji. Kolejne plotki głoszą, że szykuje również rockową płytę. Jeszcze inne, że bierze gościnny udział w jakimś projekcie muzycznym...

 

No cóż, będzie na studia dla Naomi. :D

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

E tam, organy Tuomasa...

Jaki kraj, taki Sibelius monument :D

 

Zobaczymy co z tego wyjdzie, ostatnio Tarja jakoś dużo pracuje. Wszędzie jej pełno, The Voice of Finland, trzy albumy (trzy? tylko? xD)... Czyżby kredyt do spłacenia? :)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

16kb3fc.jpg

 

Zakochałem się normalnie w tym zdjęciu ,do szaleństwa ,kurde ten jej uśmiech

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Świeży news od Tarji która nagrywała ścieżkę dźwiękową do horroru Dead Heart

 

[video=youtube]

 

Ten numer Tarji zapowiada się obiecująco

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pierwszy raz miałam okazję usłyszeć Tarję, jak mówi po hiszpańsku. Dziwne uczucie :x Wolę ją jednak słyszeć po fińsku.

Co do utworu to jakoś tak średnio. Takie skrawki niewiele mi mówią, jednak możliwe, że będzie z tego kolejny dobry utwór xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jutro Tarja pokae światu okładkę do jej nowego albumu kolejnego DVD z Buenos Aires pt. "Luna Park Ride". Bezlitośni fani już piszą w komentarzach o nawiązaniu do Imaginaerum.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Różni sie już IM inspirowali :)

 

 

circus_black.jpg

 

1000x1000.jpg

 

 

 

Chociaż w sumie teraz to już nie można użyć nawiązania do lunaparku bez porównania do IM...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Amberian Down, jak dla mnie ich twórczość ma coś podobnego do Nightwish.

A co do Tarji, tak z ciekawości trzeba zobaczyć co jest w tym albumie. Co prawda współpraca z zespołem na pewno co nieco wpłynęła. Ale tacy ludzie nie działali razem bez powodu. Także myślę, że zawsze się znajdą podobieństwa.

 

Namiot cyrkowy był na pierwszym planie, ale jest też rolerkoster.

 

Jeśli chodzi o nią, to na teledysku WT - Paradise. To przykuła moją uwagę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z nowego dvd Tarji. :happy:

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi przypadły do gustu piosenki Anteroom of death,I walk alone (zwłaszcza teledysk),Until my last breath. Uwielbiam także piosenkę którą śpiewa w duecie razem z Sharon :WT_-Paradise.

Szkoda,że odeszła z zespołu, bo moim skromnym zdaniem najbardziej tam pasowała,ale cóż, jej wybór :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szkoda,że odeszła z zespołu, bo moim skromnym zdaniem najbardziej tam pasowała,ale cóż, jej wybór :)

 

Nie do końca jej ;)

Też bardzo lubię I Walk Alone - chyba najbardziej z jej solowej twórczości ;) chociaż Victim of Ritual postawiłabym razem z IWA na pierwszym miejscu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja chyba najbardziej lubię Falling Awake, Oasis, In for a Kill, Lucid Dreamer, Die Alive... i pełno innych. :D W ogóle uwielbiam jej solową twórczość. Nie zapomnę wejścia z In for a Kill na koncercie. *.*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo mi się podoba piosenka "I feel immortal". "I walk alone" też lubię. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z tego, co zrozumiałam, to Miia wygrała the Voice of Finland ;)

Team Tarja trzymał się mocno :)

[video=youtube]

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nowe nagranie koncertowe Tarji. :)

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.