Jump to content
Adrian

Tarja

Recommended Posts

Większość Finów jest chyba dośc mocno przywiązana do swojego kraju' date=' prawda?[/quote']

Nie wiem czy jest sens przypisywać jakiejś wielkiej grupie (np. narodowi) posiadanie określonej konkretnej cechy, nawet jeśli mielibyśmy się asekurować słowem "większość" :)

 

 

Dziwne uczucie, gdy jedna z ulubionych piosenek Tarji okazuje się nie być piosenką Tarji.

 

[video=youtube]

 

Mimo to Tarja nadała temu utworowi niesamowity charakter. Tekst również ma inny wydźwięk. Bardziej mroczny, chłodny.

Na WS Polska kiedyś ktoś policzył że Tarja stosunkowo niewiele "siebie" włożyła w dwie pierwsze płyty i pojawił się też właśnie ten konkretny przykład.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nowe zdjęcia Tarji. :)

10501619_621356021304825_3656823945026469954_n.jpg

 

10345923_621356027971491_3026782620489675851_n.jpg

 

10516826_621356011304826_2847682717205739750_n.jpg

 

10561838_621356024638158_1144185363466048429_n.jpg

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panią Turunen dopadła starość. No, może nie starość w pełnym tego słowa znaczeniu, ale Tarja zaczyna się starzeć powoli, już nie jest tak nieskazitelna jak na poprzednich zdjęciach.. Chyba, że to wina złego make upu.

Zaraz oberwę, że ile to się można postarzeć w wieku 37 lat. Cóż... Może to wina zdjęć i naprawdę tak nie wygląda.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Genialny występ. :D

[video=youtube]

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

W " The Voice of Finland" będzie troje nowych jurorów: Redrama, Olli Lindholm i Tarja oraz Michael Monroe ( on już był jurorem w poprzednich edycjach). Będzie to IV sezon programu, rozpocznie się w 2015r na "czwórce" - nelonen tv. Na razie trwają castingi. Program prowadzi Axl Smith. http://www.nelonen.fi/ohjelmat/the-voice-of-finland/1684700-tassa-ovat-neljannen-kauden-the-voice-of-finland--tahtivalmentajat

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Robiliście ten test: http://www.playbuzz.com/jessicac16/how-well-do-you-know-tarja-turunen ? Jak dobrze znasz Tarję? Test banalnie prosty, ale fajny. Poległam na jednym pytaniu ( imiona rodziców Tarji ) - czyli mój wynik to 14/15. :P

Jest tam też filmik z Tarją, którego wcześniej nie widziałam. To chyba fragment jakiegoś serialu, są napisy po angielsku. Mega śmieszny, biedna Tarja. ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiedzialam, ze Tarja grala w jakims fińskim filmie... :) obejrzalam to i to jest epickie! Ona nie umie grac za nic, ale cóż, Tarja to Tarja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiedzialam, ze Tarja grala w jakims fińskim filmie... :) obejrzalam to i to jest epickie! Ona nie umie grac za nic, ale cóż, Tarja to Tarja :)

 

Nie robiłem quizu, więc nie wiem o jaki film chodzi, ale wiem że Tarja wystąpiła w co najmniej 2 filmach/odcinkach seriali. Tutaj można znaleźć coś więcej na ten temat: http://www.wishmistress.fora.pl/tarja,10/tarja-w-studio-impossible,37.html Na pewno są też jakieś linki na YT :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tarja ma 17 sierpnia urodziny - ktoś wysyła jej życzenia, indywidualnie lub grupowo, od forum?

Share this post


Link to post
Share on other sites

11qs7rk.jpg

 

Ni mogłem się powstrzymać aby wsadzić tą fote na forum ,to było silniejsze ode mnie

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jednak pani Turunen ma ładniejszą figurę od dwóch pozostałych wokalistek NW. Nette po ciąży nie może dojść do wagi sprzed, a Floor ogólnie jest... duża.

I te malutkie buciki ♥ aww :3

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

 

link porwany z polskiego forum fanów Tarji ,super wykon w wersji bez prądu

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z dumą serwuje zajumany z profilu face forum Tarji link do koncertu świeżutkiego Tarji z Argentyny w HD

 

[video=youtube]

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wg mnie Tarji głos się już "kończy". Dawno nie słyszałem takich wibracji na wysokich tonach. Nie wiem czy to kwestia kompozycji utworu i wykorzystania w nim głosu ale Tuo potrafił o wiele lepiej wydobyć z Tarji to co jest takie piękne niż ona sama to robi. Po rozpoczęciu solowej kariery byłem na kilku koncertach Tarji, początki trzymały formę z dawnego NW, niestety później było tylko gorzej. Nie wiem jak widzi to reszta forumowiczów ale wg mnie Tarja ciągnie już tylko na sławie zdobytej z NW. Głos już nie ten..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakoś mi się ten zespół nie podoba wokalista ma drażniący głos... A pani Turunen zatrzymała się w czasie nic się nie starzeje. :D

 

29zwuiu.jpg

 

23w5o42.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tarja w The Voice of Finland. :)

 

2uqk4ci.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkie gwiazdy na niebie wskazują że Mike nie będzie grał na bębnach podczas koncertów Tarji w Polsce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak to nie będzie? Kupując bilet na Tarje do Warszawy miałam nadzieje że Mike też będzie. Muszę przyznać kocham jego grę. No, ale trudno sama Tarja też mnie zadowoli i to bardzo. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.terazrock.pl/aktualnosci/czytaj/Tarja-Turunen-nie-jest-zainteresowana-obecnymi-dokonaniami-Nightwish.html

 

Podobno Tarja nie słuchała żadnego wydawnictwa NW z nowymi wokalistkami. To dziwne, ponieważ kilka lat temu w wywiadzie powiedziała, że słuchała "Dark Passion Play" i "poczuła się dziwnie".

 

Kekekekekkee?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A Tarja też ma swoje "widzi mi się" w jednym wywiadzie powie tak, w drugim powie tak. Nie znam jej z charakteru, ale czytając same jej wywiady czasem nie mogę jej znieść.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie znam jej z charakteru, ale czytając same jej wywiady czasem nie mogę jej znieść.

 

Miałam tak samo, jak czytałam Once upon a Nightwish. Miałam wrażenie, że ja i Tarja raczej byśmy się nie polubiły, gdybyśmy się spotkały.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.