Jump to content
Adrian

Tarja

Recommended Posts

Tarja wystąpi na Woodstocku, info z twittera

Nie mogę się doczekać!!! :D
  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

To teraz już na pewno na Woodstock się wybiorę... ^^

(I weź tu człowieku chciej pracować w wakacje... Zresztą, w lipcu i tak rekrutacja, to pretekst już jest ;)).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dosłownie przed momentem Tarja opublikowała malutki fragment piosenki (albo dwóch piosenek?) z jej nadchodzącej płyty:

 

 

Czy mi się zdaje czy jest zdecydowanie ciężej i bardziej metalowo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też mam wrażenie, że jest więcej mocy. Bardzo krótki ten fragment, ale spełnił swoją rolę - zaciekawił :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo urzekło mnie to nagranie - 15 letnia Tarja z Plamenem :)

 

[video=youtube]

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

News od Tareczki:

 

Welcome #TimoKotipelto to #tvoftarja team. Very happy to have you and a great addition for the TV show #tvof !

 

CajPdprUkAAu4H4.jpg

 

♥ ♥ ♥

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak wam się podoba No Bitter End? Piosenka z nadchodzącego albumu Tarji? Mi się refren podoba, wpada w ucho ;> osobiście czuje, że ten album będzie lepszy od poprzednich.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

W moim przypadku nie była to miłość od pierwszego przesłuchu, ale z czasem zaczynam się przekonywać do tego utworu. :)

 

Gdzieś wyczytałem, że na albumie ma się pojawić duet z kobietą (niestety nie pamiętam gdzie i nie mogę podać źródła). Podejrzewam Sharon z WT, ponieważ została wymieniona na stronie jako osoba, która pomagała Tarji przy albumie oraz mógłby to być rewanż za gościnny udział Turunen na ostatnim krążku WT. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakby Alissa pojawiła się na nowej płycie mogłoby być ciekawie- szczególnie jeśli by trochę pogrowlowała :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tarja poszła w pop rock. No Bitter End wpada w ucho, ale nie powala. Zobaczymy co jeszcze będzie na albumie :)

 

Dzisiaj Tarja powiedziała na Pericsope, że niedługo będzie narywać wideo do No Bitter End w Norymberdze. Po to jechała do Niemiec. (Tim Tronckoe też jechał dzisiaj do Niemiec, pisał o tym na fb. Ciekawe, może będą razem z Tarją pracować? Fajnie by było :))

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Urzekło mnie to nagranie "Music of the Night" w wykonaniu Tarji ♥ uwielbiam ją w klasycznych numerach ;3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wygląda na to, że w tym roku pojawią się aż dwa albumy Tarji!

 

Przedsmakiem do "The Shadow Self" ma być album "The Brightest Void". A oto i tracklista:

 

1.No Bitter End -Video Clip Version

2.Your Heaven And Your Hell -with Michael Monroe

3.Eagle Eye - with Chad Smith on drums

4.An Empty Dream

5.Witch Hunt

6.Shameless

7.House of Wax

8.Goldfinger

9.Paradise (What About Us) -New Mix of the collaboration with Within Temptation

 

Mamy tutaj kolaborację z fińską gwiazdą rocka, byłym perkusistą RHCP oraz Tarjową wersję utworu z Within Temptation.

Do tego cover "Goldfinger", utwór z filmu "Corazon Muerte" oraz... słynne "Witch Hunt" istniejące jednie w wersji live. Widać, że Tarja słucha swoich fanów, którzy od lat prosili o wersję studyjną. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapowiedź nowego teledysku Tarji, który ukarze się 20 kwietnia. Jak Wam się podoba? Ja już się zakochałam w tej piosence ♥

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po przesłuchaniu utworu 'No Bitter End' muszę powiedzieć, że w sumie to nie spodziewałem się po Tarji takiego numeru, czyli zwykłego rockowego kawałka, no powiedzmy, że z naleciałościami alternative rocka/metalu, ale bez elementów symfonicznych/gotyckich.

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

 

Oto i nowy teledysk :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

'Piosenka mi się podoba :) Klip już nieszczególnie.

Utwór singlowy, więc jakichś wyszukanych eksperymentalnych efektów nie ma się co spodziewać, ale melodia wpada w ucho. Trochę mocniejsze gitary może podniosą na duchu tych, którzy oczekiwali od Tarji cięższego grania. Ciekawe jaka będzie reszta płyty.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie numer jest fajny wpadający w ucho szczególnie refren ,a jeżeli chodzi o sam teledysk to 9/10 .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już ponad tydzień minął od ukazania najnowszego numeru Tarji, a ja dopiero teraz zabieram się do komentowania. O.o. Ale cóż, trudno.

Wysłuchałam sobie No Bitter End mniej więcej od razu po wydaniu, a niemal przed chwilą po raz drugi. Gdy za pierwszym razem spodobał mi się, ale nie utkwił w głowie, teraz utrwaliłam go sobie i mogę szczerze powiedzieć, że to dobry utwór, z trochę inną, "cięższą" jak na Tarję muzyką. Teledysk podoba mi się dosyć średnio.

Ale i tak bardzo dobry kawałek ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tarja niedawno odwiedziła Warszawę w celu promocji swojej płyty (właściwie dwóch płyt). Zazwyczaj na takich spotkaniach dziennikarze i osoby zaproszone mają możliwość przedpremierowego odsłuchu płyty.

Wygląda na to, że niebawem pojawią się jakieś recenzje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nowy album Tarji "The Brightest Void" został wydany, możecie go posłuchać np. na Spotify. ;)

 

Wrażenia?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doczekaliśmy się - dziś premiera The Brightest Void! Co prawda słuchałam tego albumu już wczoraj, ale opinię postanowiłam wyrazić dzisiaj. Oto moja mini-pseudo-recenzja.

"Goldfinger" - ten cover mnie jakoś szczególnie nie porywa. Pewnie dlatego, że ma typowy dla filmów o Bondzie klimat ("Skyfall" Adele też pod tym względem różni się od pozostałej twórczości wokalistki). Nie znam oryginału, ale wersja Tarji jest 6/10.

"Paradise (What About Us?)" - szczerze mówiąc jedyna różnica, którą słyszę to czystszy wokal. Poza tym jest prawie identyczny do wersji z Hydry, aczkolwiek dla mnie ta piosenka zawsze brzmi świetnie.

"No Bitter End" - co tu dużo mówić? Utwór poznaliśmy już jakiś czas temu, zdania na jego temat się bardzo zróżnicowane. Jednym przypadł do gustu, innym nie. Ja zdecydowanie należę do tej pierwszej grupy. Piosenka od razu mi się spodobała, choć dla mnie mogłaby być dłuższa.

"House Of Wax" - klimatyczna, przyjemnie się słucha. Skłania do głębokich refleksji. Coś czuję, że będzie to idealna piosenka dla mnie na smutki.

"An Empty Dream" - od samego początku pokochałam ten numer, aczkolwiek wolę wersję nagraną do filmu. W tej albumowej jest dla mnie zbyt dużo elektroniki, brakuje mi skrzypiec.

"Witch Hunt" - chyba najmroczniejsza piosenka z płyty. Połączenie elektroniki i skrzypiec, jestem na tak.

"Shameless" & "Your Heaven And Your Hell" - bardzo rockowe utwory, ciężkie. Nie spodziewałam się takowych u Tarji, ale nie przypadły mi one specjalnie do gustu.

"Eagle Eye" - zdecydowanie mój numer jeden na The Brightest Void! Utwór ma swój klimat, uwielbiam takie. Mężczyzna, który śpiewa ma wspaniały głos, bardzo przyjemnie się go słucha. Najbardziej w piosence podoba mi się jego solowa partia wokalna oraz końcówka, podczas której się dosłownie rozpływam. Zakochałam się w tym numerze.

Album jest cudowny. Tarja dała z siebie wszystko. Od strony muzycznej też jest poprawa. Muzyka nie jest już taka monotonna jak na poprzednich płytach, jest bardziej urozmaicona. Kiedy światło dzienne ujrzało Colours In The Dark, mówiło się, że jest to krok milowy w karierze Tarji. Dla mnie tym krokiem jest ten właśnie album. Podejrzewam, że The Shadow Self będzie równie dobre, a może nawet lepsze. Ogólna ocena The Brightest Void dla mnie to 8/10. Wybaczcie, że tak się rozpisałam, ale jestem pod wielkim wrażeniem tej płyty. Jest to najprawdopodobniej mój najdłuższy post w historii tej grupy. Zaznaczam, że jest to tylko i wyłącznie moja opinia. A co Wy myślicie o tym albumie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.