Jump to content
Adrian

Tarja

Recommended Posts

Biedni operatorzy pilnujący by Tarja nie roztrzaskała im kamery. :D

 

Co do wykonania... Według mnie ta piosenka to bardzo słaba kompozycja. Do tego Tarja zbyt bardzo "bawi się" swoim głosem. Momentami ciężko się tego słucha.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tarja zbyt bardzo "bawi się" swoim głosem.

Widzę, że to nie tylko moje zdanie, że Tarji głos się trochę pogorszył na żywo. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tarja zbyt bardzo "bawi się" swoim głosem.

Widzę, że to nie tylko moje zdanie, że Tarji głos się trochę pogorszył na żywo. :)

 

Jak ty łagodnie ująłeś fakt, że w tym momencie jest dla mnie kompletnie asłuchalna :D

 

Tarji nie słucham. Drażni mnie jej głos na żywo. Okazjonalnie słucham jej jedynie na płytach Nightwish.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

nIver Inaf...

 

Nie podoba mi się Tarja na żywo... Ani to jak śpiewa, ani to jak się porusza... Mam wrażenie jakby próbowała udawać kogoś, kim nie jest i popisywać się swoim głosem, co wychodzi raczej śmiesznie... i trochę żałośnie... :(

Ta gruba pani z Voice of Finland śpiewała lepiej od niej...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy widzieliście, ale wrzucam cover Tarjowego "I walk alone" wykonany przez norweski zespół Jorn:

[video=youtube]

Naprawdę świetne wykonanie :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugie wygląda jak sfotoszopowane, ale reszta fajna. Tarja ma śliczną córeczkę. :D

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dużo nowego dzieje się ostatnio w solowej twórczości Tarji..Już za kilka dni, 29 maja pojawi się nowe wydawnictwo live: Luna Park Ride

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przesłuchuję z ciekawości "LunaPark Ride" i uszom nie wierzę! Tarja nie drażni śpiewając, nie nadużywa "iiii" (słynne "ilon" czy "foriver"). Szok!

Stargazers i Wishmaster wyszły niesamowicie dobrze - wraca stara Tarja? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adrian, zgadzam się z tobą w stu procentach, ale The Siren to kompletna porażka zwłaszcza ten pan co śpiewa partie Marco, bo Tarja wypadła genialnie jak za czasów End of an era. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z facebooka Tarji. :)

 

Hello guys! I have been recording my new metal/rock album in these last months. Today Luis Conte (Gracias Luis!!) recorded percussion and next week I will continue recording my vocals. It all gets together slowly, but steadily and I am getting more and more excited about this album. It’s going to be my fourth album, so the path goes on.

Just look at the horrible old picture that I found... That was the beginning of it all Emotikon smile

Thank you for your support and love!

 

2po48xk.jpg

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Żaden bezsens. Czytałeś artykuł?

"Ave Maria - En Plein Air" features 12 beautiful "Ave Maria" songs by a wide variety of composers. Tarja Turunen breathes life into some of the most loved and rare songs of Paolo Tosti, David Popper, Astor Piazzolla, and, of course, Johann Sebastian Bach/Charles Gounod, among others. The closing track of the album presents a magnificent composition by Tarja Turunen herself.

To są imiona i nazwiska kompozytorów ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapowiedź nowego teledysku. :) [video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teledysk Tarji do Ave Maria! :)

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dwie nowe piosenki Tarji (?):

 

[video=youtube]

 

[video=youtube]

 

Nowy album zapowiada się niesamowicie... przeciętnie. :(

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adrianie, niestety nie ma co się oszukiwać Tarja straciła formę... To nie ta sama osoba co była w Nightwish. Poszła i to ostro w komercję i to pokazała wydając album Ave Maria. Kiedyś była moim numerem jeden i nadal jest, jeśli chodzi o erę Nightwish. A teraz solowa Tarja zajmuje u mnie zaledwie czwarte miejsce nawet Epica jest wyżej a kiedyś było inaczej... Zmiana zespołu i środowiska robi swoje i to widać.... Mam nadzieję, że jak w końcu wyda ten album to zmienię zdanie. I że to brzmi tak bardzo przeciętnie przez jakość nagrania...

 

Tak samo tak bardzo zapowiadający się utwór do horroru "Corazón Muerto" okazał się zwykłą piosenką bez takiego specyficznego klimatu. Nie przeczę przyjemny jest ten utwór i bardzo mi się podoba, ale tylko tyle bez wielkiego "WOW!". ;)

 

[video=youtube]

 

I jeszcze nie wspomnę jak słabo wyszło "Slaying The Dreamer" na jej ostatnim koncercie...

 

[video=youtube]

 

Niestety, ale Tarja nie robi na mnie już takiego wrażenia jak kiedyś. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nowy album zapowiada się niesamowicie... przeciętnie. :(

 

No, to czyli jak zwykle :)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.