Jump to content
beatag60

Wokalistka w Nightwish

Recommended Posts

Guest Simo

BRAVO ! Polać mu (herbaty of course) bo dobrze prawi !

co nie zmienia faktu, że dyskutuje się o tym miło przy herbacie :P i jeszcze pewnie będziemy do tego wracać. ważne, że obyło się bez duszenia :P

ale mówię ci, jak się zdecydują na współpracę to Tuo już zadba o to żeby było dobrze. a jak się nie zdecydują to też o to zadba. tylko z inną wokalistką ;)

już się zaczynam chyba przyzwyczajać do tego, że wokalistki się w NW pojawiają i znikają. tylko nie wiem czy to dobrze czy źle, że się przyzwyczajam :P

 

"Wszystkie granice są umowne. Czekają tylko na to, by je przekroczyć" - przyzwyczajając się, przekraczasz je :P

A dzięki zmianom zespół może się rozwijać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Generalnie w całym NW jest sporo metali

Już był jazz, ciekawe jakie inne gatunki nam Tuo sprezentuje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wolałabym, żeby jednak sobie tych wokalistek nie zmieniali, niezależnie od tego, czy będzie dla mnie dobra, czy też nie. Znowu się przyzwyczaję, a oni mi złamią serce, jak mi nową zabiorą ._.

To są duzi chłopcy, koniec zachowywania się jak dzieci, podjąć dorosłą decyzję i do dzieła.

Jeśli nie Floor, to mogła by być Finka jakaś.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

O tak, Finka... Nareszcie by mogli coś nagrać po fińsku. Coś więcej niż te kilka piosenek, które mają dotychczas.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Nie musi być nawet Finka. Byle fiński znała.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Nie musi być nawet Finka. Byle fiński znała.

 

Fiński jak polski - trudny język. Najlepiej finka, co by akcent ładny był ^^ Chciałbym znowu usłyszeć porządne Kuolema Tekee Taiteilijan. A także Eraaman Viimainen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To może jednak Kurkela? :)

 

Z tego, co mówiła Floor to uczy się fińskiego - ambitna :) Może nas jeszcze zaskoczy?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurkela - Mnie tam pasuje, nie wiem jak innym

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ja Kurkeli bym nie chciała, już bardziej:

 

Choć i proponowana przeze mnie wokalistka i Kurkela nie ma takiej mocy w głosie, żeby piosenki Tarji odśpiewać - obie są dość popowe.

 

Za to tej pani (Riina Rinkinen) z tego zespołu się nudzi i jej nawet byłabym ciekawa:

 

Jeszcze jedna Finka:

 

No, ale koniec tych dywagacji, zobaczymy^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jenni Vartianien - no ciekawy głos, też spoko

 

O kurczaczki, ale nie, ta druga pani to ma jakiś jedno rodny głos, albo tak śpiewa, zarzuć jakiś inny przykład.

Share this post


Link to post
Share on other sites
O kurczaczki' date=' ale nie, ta druga pani to ma jakiś jedno rodny głos, albo tak śpiewa, zarzuć jakiś inny przykład.[/quote']

 

Odnośnie tej wokalistki, bardziej chodziło mi o to, że "jest w klimacie" bardziej niż Kurkela i Vartiainen ^^

 

Jeszcze tej pani się nudzi:

 

Co nie zmienia faktu, że żadna z wymienionych nie dorasta do pięt Floor xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

No, nie bardzo. Nie czuje kobiecego wokalu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Jonsu z Indici ? :P Nagrali Eraaman Viimainen z nią, więc może też coś więcej ? Aczkolwiek mnie osobiście i jej głos nie pasuje do NW :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z tego' date=' co mówiła Floor to uczy się fińskiego - ambitna Może nas jeszcze zaskoczy?[/quote']

Jestem za!

 

Odkopię jeszcze coś:

Najprawdopodbniej mieli ustalone rozstanie za obopólną zgodą' date=' dla dobra obu stron w listopadzie i Anette miała odejść po koncercie w Hartwall Arena i mając to razem ustalone musieli skasować reszte tournee albo znaleźc rezerwową wokalistkę, zrobili to drugie, poinformowali Floor o tym fakcie Floor która czekała na listopad.Choroba Anette, wiadomośc o ciązy i zamieszanie z koncertem z dziewczynami z Kamelota tylko przyspieszyły to co wcześniej Anette i Nw ustalili dochodzać pewnie do wniosku że nie ma się sensu męczyć razem do listopada i Floor dostała nagle smsa przylatuj do usa i półtora dnia później wystąpiła już na scenie.[/quote']

Pytanie:

Floor została wybrana przez zespół, Tuo, czy była sugerowana przez wytwórnię?

Share this post


Link to post
Share on other sites

dla mnie brzmi trochę jak japońskie wokalistki pop xD

 

a taka? :D

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak mi się skojarzyło z fragmentem wywiadu z Diablo Swing Orchestra dla Metalmundus

MM: Ann-Louice Lögdlund jest niesamowitą śpiewaczką. Jej głos znakomicie pasuje do muzyki zespołu. Nie macie obaw, że chłopaki z Nightwish ukradną wam tak wspaniałą wokalistkę?

DSO: Cóż, mamy nadzieję, że zechce z nami zostać, kiedy Finowie zapytają ją o to.;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

[video=youtube]

 

Ancient, proszę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Suvi ma piękny głos, bardzo mi się podoba i fajnie by było usłyszeć ją w NW. Oczywiście jeśli dalej chcą 'coś innego niż Tarja, coś bardziej popowego'. Wydaje mi się, że wyciągałaby więcej niż Aneta.

Jest jeszcze pani Laura, które prawdę mówiąc nie ma 'powera' w głosie, ale jeśli miałabym wybierać między nią, a Kurkelą, to wybrałabym Laurę :)

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

a taka? :D

[video=youtube]

 

Chyba najbliższa :P

Ale ja mam zboczeni, po Tarji jakoś najchętniej widziałabym mocny, OPEROWY głos.

Z naciskiem na mocny, albowiem typ Liv Christine do mnie nie przemawia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a taka? :D

[video=youtube]

 

Chyba najbliższa :P

Ale ja mam zboczeni, po Tarji jakoś najchętniej widziałabym mocny, OPEROWY głos.

Z naciskiem na mocny, albowiem typ Liv Christine do mnie nie przemawia.

 

A do mnie tak xd jestem jak najbardziej za i dziękuję za podrzucenie tego tutaj albowiem to jest piękne *.*

Share this post


Link to post
Share on other sites
Floor została wybrana przez zespół' date=' Tuo, czy była sugerowana przez wytwórnię?[/quote']

Pozwolę sobie odkopać to pytanie, bo ciekawa jestem, a nie wiem ^.^

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Mnie ani trochę głos Floor nie pasuje do piosenek NW, w których jestem przyzwyczajony do magii tworzonej przez obie wcześniejsze wokalistki.

Floor albo nie chce, albo nie potrafi stworzyć takiego klimatu.

Moim zdaniem jeśli pojawią się nightwishowe piosenki pisane z myślą o Floor, to pojawi się i magia.

 

Tuomas nigdy nie pisał tekstów pod wokalistkę, to ona miała się dostosować - tak mówi Adrian.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.