Jump to content
Scavenger

Co Cię ostatnio uszczęśliwiło?

Recommended Posts

Wróciłam właśnie z czterodniowej wycieczki... Było wspaniale! ♥ Szkoda tylko, że nie udało się spotkać z Beatką... Ale będzie jeszcze okazja, mam nadzieję. ^^

 

I nareszcie koniec roku! Teraz tylko w poniedziałek idę na matmę (bo na matmę do pani T. trzeba chodzić, Sami wam potwierdzi), a potem sobie przyjadę jeszcze raz do Opola na spektakl (znajomi wystawiają); w środę na wychowawczą, w piątek po świadectwo - i tyle mnie widzieli. ^^

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wczoraj niesamowicie podbudował mnie fakt, że mój rok jest w stanie zebrać się w sobie i sobie poradzić.

Wczoraj był egzamin z mikrobiologi, wszyscy przedtem cisnęli tylko mikrobiologię. A potem weszli na maila i zobaczyli, że prowadzący z chemii wysłał zagadnienia do egzaminu. 5 stron maczkiem ZAGADNIEŃ do opracowania na egzamin, który jest w poniedziałek.

I grupa ludzi się ogarnęła, założyliśmy grupę na faceboku i każdy opracował jeden wykład. Zaczęliśmy wczoraj, a w 18 osób da się zrobić wszystko, więc opracowaliśmy od wczorajszego popołudnia do dzisiaj rana 5 TOMÓW książki z chemii, ponad 1000 stron i teraz mamy każdy wykład opracowany na jakieś 10 stron zwartych informacji.

 

Kocham takie inicjatywy, to mi przywraca wiarę w ludzkość. Bo nie ja sama muszę zapier.alać, żeby coś mieć, tylko można się dogadać, żeby mieć coś wspólnie. ♥

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Możliwe, że udało mi się znaleźć pracę :D I to taką w ciągu roku akademickiego. Praca polega na opiece nad dwoma kotami pod nieobecność właścicielki. Wiadomo, dużo za to kasy nie wezmę, ale dobre i parę złotych, no i mogę sobie to dopasować do planu zajęć. Teraz tylko znaleźć coś jeszcze na wakacje :P

Jeszcze się okazało, że koleżanka, która jeździła do Anglii do pracy ma możliwość i mi ją załatwić na przyszły rok. Jejuu, w końcu mi się coś układa :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wczoraj i dziś miałem egzaminy zawodowe (hotelarstwo) i poszły mi bardzo dobrze :D

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie byłam pewna, w jakim temacie to wstawić, kiedyś było "Wideo na osłodę dnia", ale od dawna jest w Archiwum, więc... No bo to jest takie podnoszące na duchu, czyli że w sumie pasuje do tego wątku, nie? :happy:

http://www.themarysue.com/neil-gaiman-commencement-speech/

No posłuchajcie go ♥ Cały czas nie przeczytałam żadnej z jego książek, ale mówi genialnie :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziś kończę pierwszą klasę liceum. Normalnie super 2 miesiące bez nauki!

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 części egzaminu PNJA za mną, przed godz. 15 ostatnia i najgorsza część - ustna. Na szczęście okazało się, że w komisji będzie fajny wykładoca, więc może jakoś to pójdzie :D

No i łacina zaliczona!!

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koniec sesji! ZDAAAAŁAAAAM i wracam na forum was straszyć warnami, jak na moda przystało. :D

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Egamin PNJA pokonany!! Ale ulga :happy: Jeszcze tylko historia i wakacje :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Udało nam się zrobić cudowny kubek dla ukochanej naszej pani T. Jako że nie ma na nim danych osobowych, to Wam pokażę projekt. ^^ Do tego dokupiliśmy herbatkę karmelową, która pachnie karmelem na 5 metrów... W sam raz na te wspaniałe poranne sytuacje, kiedy się siedzi w pierwszej ławce i od tego zapachu robi się strasznie niedobrze, a jeszcze zadanka robić trzeba. No ale jej się powinno spodobać. :)

mathe.png.6d1be65d4468b6adecb6253a807a0041.png

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

W sam raz na te wspaniałe poranne sytuacje, kiedy się siedzi w pierwszej ławce i od tego zapachu robi się strasznie niedobrze, a jeszcze zadanka robić trzeba. No ale jej się powinno spodobać. :)

 

Co ty? U naszej kochanej pani T. najlepiej było siedzieć w pierwszej ławce właśnie przez tą herbatę :)

Najlepiej było jak robiła waniliową z czymś tam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

W sam raz na te wspaniałe poranne sytuacje, kiedy się siedzi w pierwszej ławce i od tego zapachu robi się strasznie niedobrze, a jeszcze zadanka robić trzeba. No ale jej się powinno spodobać. :)

 

Co ty? U naszej kochanej pani T. najlepiej było siedzieć w pierwszej ławce właśnie przez tą herbatę :)

Najlepiej było jak robiła waniliową z czymś tam...

 

Ja raz siedziałam 10 cm od tej herbaty i myślałam, że umrę. xD Ale waniliowa pewnie byłaby ok. Mogłam kupić waniliową. Nie wpadłam na to. Kupiłam karmelową i teraz pewnie cała kuchnia mi tym karmelem pachnie. ;) A tak w kontekście najlepiej, to pamiętam, jak kiedyś szukała i szukała naszych sprawdzianów, i nie umiała znaleźć. I nagle:

- Nie znalazłam waszych sprawdzianów, ale znalazłam czekoladę. [Muszę dodawać, że była karmelowa? xD] Częstujcie się.

Wszyscy się częstują oprócz jednej dziewczyny.

- A ty?

- Ja dziękuję.

- Czyli muszę dalej szukać waszych sprawdzianów, nie zadowoliłam was...

Na co odzywa się jedna Kasia:

- Ja się czuję zadowolona... ♥♥♥

 

I jeszcze uszczęśliwia mnie fakt, że napisałam drugiego posta na blogu w ciągu tygodnia. Chyba się rozkręcam, czy coś. xD

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

School's out for summer, school's out forever :happy: A trzeciego lipca wyniki rekrutacji :3

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nareszcie! Jutro zlot:) Jestem bardzo szczęśliwa i jednocześnie podekscytowana..Cieszę się, że nadeszła ta sobota i poznam moich forumowych przyjaciół..Nie wiem, jak ja będę spała..Emocje robią swoje. Babeczki i rogaliki upieczone, torba spakowana, pytania konkursowe i mój list do Floor też wzięłam..I cieszę się, że nie jadę sama;)!

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muszę się jeszcze spakować... Cholera by to. A przed chwilą poznałam super dziewczynę z Australii. I gadamy właśnie.

 

Byłam na blahtherapy, żeby wygadać się nieznajomym ludziom, ale coś nas źle dopasowało i zamiast listenera, dostałam inną osobę z problemem. I tak gadamy od dwóch godzin... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powiem krótko - jest to w planach.

Mówiłam już, że Was kocham? ^^

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiedzieliście dzisiejszy księżyc? Jest piękny! ♥ Poza tym między 21 a 22 (czyli już za chwilę, jak będzie trochę ciemniej) będzie widoczna koniunkcja Wenus i Jowisza :)

  • Like 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sami, miałaś rację!!! :happy: Historia zaliczona! Mam wakacje :D

I gramy dzisiaj w totka! 9 milionów do wygrania :>

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sami, miałaś rację!!! :happy: Historia zaliczona! Mam wakacje :D

I gramy dzisiaj w totka! 9 milionów do wygrania :>

 

Gratulacje :D

Zaraz wyłażę z domu po jakieś chrupy na wieczorny serial, to puszczę :D

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja właśnie siedzę na balkonie...Kwiaty pachną nieziemsko, piję sobie pysznego drinka i patrzę na ten wielki, jasny, okrąglutki, księżyc..Jest taki magiczny. Bardzo nightwishowy. Nareszcie przyjemny chłód po tym upalnym dniu..:) Miło..

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja właśnie siedzę na balkonie...Kwiaty pachną nieziemsko, piję sobie pysznego drinka i patrzę na ten wielki, jasny, okrąglutki, księżyc..Jest taki magiczny. Bardzo nightwishowy. Nareszcie przyjemny chłód po tym upalnym dniu..:) Miło..

 

Kwiaty pachną nieziemsko, piję sobie pysznego drinka i patrzę na ten wielki, jasny, okrąglutki, księżyc..

 

piję sobie pysznego drinka

To już jest uzależnienie, Aniu. :P Chociaż uznam tu po prostu mój osobisty geniusz medyczny. ^^

 

A ja się cieszę, bo na moim stażu okazało się być całkiem fajnie. (Póki co - nie ma co oceniać po 1 dniu - ale zapowiada się, że będzie dobrze). :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paula! Wczorajsza herbatka to była dla zdrowotnosci, rozgrzewająca i lecznicza. I spełniła swoje zadanie! A dzisiaj tak gorąco, żar się lał z nieba, więc teraz sącze zimny napój chłodzący..Z bardzo niewielką zawartością %...Raczej trudno u mnie o uzależnienie. To tylko takie maleńkie wakacyjne szaleństwo ;)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mój mikrofon dotarł ^^ Jak tylko skończę czytać te sto czterdzieści nowych postów, to go przetestuję ^^

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przyjęli mnie do liceum ! :) Niby wiedziałam , że mnie przyjmą ale przechodzenie przez całą rekrutacje powoduje u człowieka lekki stres a teraz mam spokój :P .

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kandydat został zakwalifikowany do : II Liceum Ogólnokształcące im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w Białymstoku H - pre - IB międzynarodowy - j.ang, mat- język angielski kontynuacja, język niemiecki kontynuacja - język niemiecki od podstaw

Jest moc! :happy: To teraz cieszymy się we dwie, Aneczko :happy:

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.