Jump to content
Scavenger

Co Cię ostatnio uszczęśliwiło?

Recommended Posts

Jestem już drugi miesiąc zarejestrowana na Dream Emporium. :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam towarzyszkę na Woodstock ♥

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam towarzyszkę na Woodstock ♥

Weźcie mnie ze sobą :3

W sumie to nie wiem nawet, kto w tym roku gra (okej, wiem tylko, że będą Elu :>), ale i tak mnie weźcie :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam towarzyszkę na Woodstock ♥

Weźcie mnie ze sobą :3

W sumie to nie wiem nawet, kto w tym roku gra (okej, wiem tylko, że będą Elu :>), ale i tak mnie weźcie :D

 

WT gra ^^

 

I też mnie weźcie ze sobą :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to jedźmy razem! :happy: Poza WT i Eluveitie nie wiem, kto gra, te dwa są najważniejsze ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, jestem za ;) A kiedy jest Wood?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mnie porwiecie? oki?

Jak to kiedy na sam koniec lipca, gdzie tydzień kończy się na samym początku sierpnia. Zaczyna się jak zwykle na pierwsze dni sierpnia :) Czyli koło 1 sierpnia i 31 lipca. Ale jak chcecie tam jechac proponuje w poniedziałek, lub niedzielę najpóźniej. Na jeden dzień, ale z powrotem. Chyba, że macie miejscówkę no to możecie jechać na same koncerty :) Tylko wiecie albo jedziemy na koncert, albo na imprezę z ludźmi. Na party to trzeba wcześnie jechać, a jadąc na koncert trzeba wracać, albo mieć miejsce na polu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rrrrany, opublikowali moje wypociny w Porannym sprzed tygodnia ^^ Emi szczęśliwa ^^

6nkDDIR.jpg?2

Tak, wiem, na tym zdjęciu gunwo widać. Wrzucę Wam ten tekst do mojego tematu w fanarcie za moment.


A w ogóle, tak jeszcze w temacie szczęścia i wypocin, w piątek jadę zwiedzać sejm i senat w nagrodę za to, że przeszłam do ogólnopolskiego etapu tego konkursu o szkole marzeń (pierwszego czerwca wyniki, Booorze, ja je chcę już *.*). Fajnie :3 Co prawda łażenie tam przez kilka godzin może być nudne, poza tym w ramach koła dziennikarskiego z tego projektu finansowanego z UE też będzie wycieczka do sejmu, tylko że w czerwcu, więc się tam nieźle nabędę u tych naszych kochanych polityków, ale i tak, lepsze to niż buda :3

  • Like 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może będę miał robotę. Na środę jestem umówiony na rozmowę o pracę. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To niewiarygodne, ale ostatnio uszczęśliwia mnie bycie w związku :)

 

Niewiarygodne, że w związku, czy niewiarygodne, że to uszczęśliwia? :) Mając przy sobie człowieka, z którym czujemy się dobrze, życie staje (lub wydaje) się łatwiejsze :)

Obyś jak najdłużej była szczęśliwa ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
To niewiarygodne' date=' ale ostatnio uszczęśliwia mnie bycie w związku :)[/quote']

Zazdroszczę ci ja w swoim życiu miałem same toksyczne związki... A tobie życzę szczęścia i wytrwałości. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niewiarygodne, że w związku, czy niewiarygodne, że to uszczęśliwia?

 

Jedno i drugie ;D. Zraziłam się bardzo do związków, tak jak Ares byłam w relacjach, które mnie krzywdziły. Także nadal jestem zdziwiona z tym, że jestem w związku i tym, że to może być takie pozytywne doświadczenie :)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Night, może znalazłaś soulmejta :3 Jejku jej :3 Jakie to fajne, że Ty się cieszysz :3 *Emi-optymizm mołd on*

A w ogóle, tak jeszcze w temacie szczęścia i wypocin, w piątek jadę zwiedzać sejm i senat w nagrodę za to, że przeszłam do ogólnopolskiego etapu tego konkursu o szkole marzeń (pierwszego czerwca wyniki, Booorze, ja je chcę już *.*). Fajnie :3 Co prawda łażenie tam przez kilka godzin może być nudne, poza tym w ramach koła dziennikarskiego z tego projektu finansowanego z UE też będzie wycieczka do sejmu, tylko że w czerwcu, więc się tam nieźle nabędę u tych naszych kochanych polityków, ale i tak, lepsze to niż buda :3

...No więc wróciłam. Z tego senatu i sejmu. Z wyróżnieniem i nowymi słuchawkami, które dostałam w nagrodę :happy: Borze, ludziom się naprawdę podoba, jak ja piszę ♥ Muszę się przestać bać to pokazywać ♥ Chociaż mojego quasipamiętniczka, w którym potrafię zapisać kilka stron dziennie, nikomu nie pokażę. Nigdy. Never. Nikagda. Ekhem. Ale to tak bajdełej.

happy333.jpg

^______________^

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

To znowu ja, post pod postem, ale nie mogę się powstrzymać po prostu. Uszczęśliwili mnie dzisiaj piękni ludzie z Irlandii :)

KLIK ♥

Oglądam sobie z mamą wiadomości i wiadomo, mamy wybory, prawda, Putina, wypadki, ciężko chore dziecko i inne takie, aż tu nagle taka informacja, normalnie myślałam, że się rozkleję, jak popatrzyłam na tę całą radość :') Tak mi teraz przyjemnie, że nie macie pojęcia ♥ Drodzy piękni ludzie z Irlandii, jeżeli kiedykolwiek to przeczytacie, to wiedzcie, że Was kocham ♥

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dostałam obrazkowe życzenia od przyjaciółki na imieniny. :'D No czyż one nie są piękne? :D Wszystkiego%20Najlepszego%20.jpg?i_dim=1366x768&app_id=web-client&i_crop=false&api_version=6

  • Like 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uszczęśliwiło mnie wyrobienie sobie karty bibliotecznej :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie uszczęśliwiło to, że moja koleżanka wróciła na forum (pierwsze na którym się zarejestrowałam. Od niego zaczęła się moja przygada z udzielaniem się w internecie).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zamiast uczyć się do sesji, oglądam filmy i seriale jeden za drugim :D

 

Na razie jeszcze mogę, do pierwszego egzaminu zostało 2 tygodnie... Czas zacząć się serio uczyć, ale jeszcze jeden film, maamo :D

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziś brałam udział w pięknej, szkolnej uroczystości z okazji Dnia Matki. Zaraz po występie przedszkolaków i dzieci z zerówki przyszedł czas na pierwszą klasę, w której uczy się mój synek. Były wiersze i piosenki, ale najbardziej czekałam na pokaz tańca. Zwłaszcza, że od kilku tygodni obserwowałam zajęcia taneczne, podczas których odbywały się próby i przygotowania do tego występu. Dzieciaki dały z siebie wszystko! To był trudny układ. Z dumą patrzyłam na mojego Franka, który naprawdę wspaniale tańczył! Z uśmiechem, w takt muzyki, wykonywał dość trudne figury. To był wspaniały show! Cała klasa zebrała gromkie brawa. Następnie dostałyśmy kwiaty, laurki i drobne, własnoręcznie wykonane prezenty od dzieci. Potem kawa, herbata, słodki poczęstunek i rozmowy ze znajomymi. W szkole u Franka zawsze panuje taka miła, rodzinna atmosfera. Zwłaszcza podczas wszelkich organizowanych wspólnie uroczystości. Nie brakowało wzruszających momentów! Wróciłam do domu zadowolona, dumna i szczęśliwa! Co za dzień! Teraz jedziemy do miasta. Muszę kupić jakiś upominek swojej mamie! I obiecałam lody:)! Nie wiem jak Was, ale mnie potrafi uszczęśliwić porcja lodów... Uwieeeeeelbiam;)!

  • Like 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Burza, burza, burza!!! W końcu ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idę zmienić kolor włosów :D

Znudził mi się już czerwony, poza tym się sprał i to teraz wygląda banalnie. Efekty może pokażę wkrótce :D

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatnio uszczęśliwiło mnie to, że moja ciocia przesłała mi od swojej koleżanki materiały do nauki fińskiego. :-D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.