Jump to content
Scavenger

Co Cię ostatnio uszczęśliwiło?

Recommended Posts

Bo kto kiedy słyszał, żeby chomika nazwać Esmeralda!!! Co to w ogóle za imię? Z meksykańskiej telenoweli? No, ale dobra już, jak się skróci na Esi to nie jest tak źle. Urocza kulka. :) Swoją drogą, kupiliśmy ją dla mojej starszej siostry na Święta, bo jeszcze do niedawna miała takiego właśnie chomika (Roborowskiego), ale po ponad dwóch latach życia postanowił umrzeć, więc kupiliśmy jej nowego, ale... ja nie mam serca go oddać. Kupię jej coś innego! :D

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bo kto kiedy słyszał, żeby chomika nazwać Esmeralda!!! Co to w ogóle za imię? Z meksykańskiej telenoweli?

Mi tam się kojarzy z Cyganką z disneyowskiego "Dzwonnika z Notre Dame", a nie z żadną telenowelą :>

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

B3yDuAfCYAEFEOO.jpg

Najnowsza aktualizacja Angry Birds'ów ♥

Dostałam 5 z chemii *cud niesłychany, idę to w kalendarzu zapisać*

Ogólnie nie wiedziałam, że Pani od Fizyki może mnie polubić XD

Zostałam jej asystentką do spraw dziennika, na luzie mogę wchodzić do pokoju nauczycielskiego. :D

Cieszy mnie fakt, ze nauczyciele mają do mnie pełne zaufanie i ogólnie.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ogłaszam wszem i wobec - zakochałam się w głosie Floor ♥ Jest absolutnie niesamowity, mocny, a jednocześnie taki... Taki, że nie umiem go opisać :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przeszłam do okręgówki z Olimpiady Historycznej. Niby takie nic, bo prawie wszyscy przeszli, ale i tak. Rrradość. :>

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kocham mojego dziadka mam 20 lat i wyrosłem z wielu rzeczy, a on mi kupił kalendarz adwentowy. :D

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oglądam Supernatural i koloruję zakreślaczami Morfologię Szweykowskich na egzamin, który się wielkimi krokami zbliża.

Gdyby nie ten serial lecący mi tu w tle, to bym chyba zasnęła. :)

 

Ale bardzo podoba mi się takie połączenie. Oglądam sobie serial,ale nie mam totalnego poczucia, że nic nie robię i marnuję czas, który mogłabym poświęcić na naukę ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam nadzieję, że masz nowe wydanie Szweykowskich. Moja koleżanka miała stare i wiele rzeczy było nieaktualnych. Ja uczyłam się z Podbielkowskiego czy jakoś tam.

Mnie cieszy, że jest już zima i jest co oglądać w tv - tzn. biegi i skoki narciarskie. Jakby pokazywali inne sporty zimowe też bym oglądała. I coraz bliżej do świąt, i mam już buty zimowe więc może padać śnieg. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

90/100 pkt z big testu ze słownictwa, najwięcej z grupy ♥ nie spodziewałam się, bo uczyłam się jakiejś pół godziny... Dostałam wczoraj 5 z kolokwium i 5 za esej ♥ Dodatkowo dzisiaj skończyliśmy zajęcia 40 minut wcześniej i jutro mam cały dzień wolny, więc spędziłam bardzo fajny wieczór z koleżankami przy winie, cydrze i piwie śmierdzącym kocimi sikami :D

I jestem zafascynowana "Song of myself", to jest arcydzieło, a Tuomas jest geniuszem. Nie, żebym w to wcześniej wątpiła, ale teraz się utwierdzam jeszcze bardziej i jest to piosenka mojego życia, szczególnie część "All the great heart lying still".

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRZYJECHAŁAM NA WEEKEND DO DOMU! :happy:

... i muszę się brać za robotę na poniedziałek.

Chciałabym być tak do przodu z robotą jak przedmówczyni, ale u mnie jest akurat na odwrót.

Byle do Świąt! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam nadzieję, że masz nowe wydanie Szweykowskich. Moja koleżanka miała stare i wiele rzeczy było nieaktualnych. Ja uczyłam się z Podbielkowskiego czy jakoś tam.

 

Mam najnowsze wydanie, ale nasz profesor zacny Wiesław i tak twierdzi, że jest nieaktualne. Nic nie poradzę... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uszczęśliwia mnie, że kochana pani T. postanowiła nie mieć z nami jutro lekcji, co oznacza, że zaczynam lekcje o 11.40. ♥ Niemniej, smutno, bo tylko 1 matma zamiast 3. ;)

 

No i cieszę się, że zrobiłam już kartki świąteczne. Teraz tylko życzenia i wysłać - a już się bałam, że nie zdążę. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uszczęśliwia mnie, że kochana pani T. postanowiła nie mieć z nami jutro lekcji, co oznacza, że zaczynam lekcje o 11.40. ♥ Niemniej, smutno, bo tylko 1 matma zamiast 3. ;)

 

 

Smutek, że tylko jedna matma, a nie 3... ;<

 

Na studiach też mi matma się bardzo podoba, mogłabym żyć matmą. Ale poszłam na biologię i żyję grzybami i roślinkami 3

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Udało mi się kupić płytę Thin Lizzy ''Jailbreak'' za 20 zł. Uwielbiam promocję w Empiku.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

DOM i ZAKUPY. Wspaniałe połączenie. :) Tylko, gdyby jeszcze padał śnieg, a nie deszcz, a temperatura nie oscylowałaby w granicach +11 stopni, byłoby idealnie. A jutro strojenie domu Izzy'ego!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przyszła kartka od Pauli :3 Taka śliczna, i z Marco-Puchatkiem w środku :3

(Ale, siostrzeniczko, mniejszymi literami się nie dało? Na razie udało mi się dobrnąć do połowy drugiego akapitu, ciężko idzie :D)

 

Kurka blaszka, a moje kartki cały czas leżą u mnie w domu, bo cierpię na bezwenie i nie idą mi życzenia ;-; Jak będę to robić w takim tempie, dotrą do adresatów chyba na Nowy Rok ;-;

Share this post


Link to post
Share on other sites
WOLNE' date=' NARESZCIE WOLNE ♥ [/quote']

A inni pracują w sobotę i w niedzielę. I w poniedziałek, i we wtorek i nawet w wigilię. :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przyszła kartka od Pauli :3 Taka śliczna, i z Marco-Puchatkiem w środku :3

(Ale, siostrzeniczko, mniejszymi literami się nie dało? Na razie udało mi się dobrnąć do połowy drugiego akapitu, ciężko idzie :D)

Miałam ambicję zmieścić się na kartce... A to było trudne, jak widzisz. :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zrobiłam właśnie kilo popcornu, jestem gotowa na ENEMEF Hobbita :cool: To będzie dłuuuga noc :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przyszła kartka od Pauli :3 Taka śliczna, i z Marco-Puchatkiem w środku :3

(Ale, siostrzeniczko, mniejszymi literami się nie dało? Na razie udało mi się dobrnąć do połowy drugiego akapitu, ciężko idzie :D)

Miałam ambicję zmieścić się na kartce... A to było trudne, jak widzisz. :>

Doceniam to, ale wiesz... Nie musiałaś :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przyszła kartka od Pauli :3 Taka śliczna, i z Marco-Puchatkiem w środku :3

(Ale, siostrzeniczko, mniejszymi literami się nie dało? Na razie udało mi się dobrnąć do połowy drugiego akapitu, ciężko idzie :D)

Miałam ambicję zmieścić się na kartce... A to było trudne, jak widzisz. :>

Doceniam to, ale wiesz... Nie musiałaś :P

Za to już wiesz, jakie posiadam wspaniałe algorytmy zmniejszające pismo. :>

 

Szczęśliwa, bo wreszcie jutro się wyśpię i przez dwa tygodnie nie będę musiała nic (oprócz prasówek i tekstu na prezentację... i po Nowym Roku uczenia się na sprawdzian) robić na WOS - czego nie mogę niestety powiedzieć o historii (oo, przydałoby się w końcu zacząć robić pracę roczną - portfolio biograficzne... ups.). Także ten, no...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem w domu. Bo ktoś miły zarządził godziny rektorskie w poniedziałek. Miałam wrócić dopiero dzień przed wigilią. A jestem już teraz.

Takie to miłe nawet... :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przyszła kartka od Pauli :3 Taka śliczna, i z Marco-Puchatkiem w środku :3

(Ale, siostrzeniczko, mniejszymi literami się nie dało? Na razie udało mi się dobrnąć do połowy drugiego akapitu, ciężko idzie :D)

Miałam ambicję zmieścić się na kartce... A to było trudne, jak widzisz. :>

Doceniam to, ale wiesz... Nie musiałaś :P

Za to już wiesz, jakie posiadam wspaniałe algorytmy zmniejszające pismo. :>

Wspaniałe, wspaniałe. Ale jednak nie używaj ich w karkach dla mnie. Czytam dwa rzędy cyfr na tej tablicy, co jest w gabinetach okulistycznych, dlatego Twój maczek sprawia mi niejakie trudności :>

Mnie też uszczęśliwia wolność, tyle wolności, aż do siódmego ♥ I jeszcze to, że na początku stycznia NARESZCIE zaczną się zajęcia klubu dziennikarskiego z moją wspaniałą polonistką :3 Startują z mocnym poślizgiem, bo drobny, prosty ludzki błąd, który nie powinien stwarzać żadnego problemu + biurwokracja = dwa miesiące opóźnienia. Ale lepiej późno niż wcale! Będę pisać w jeszcze nieistniejącej gazetce szkolnej *-* Chce mieć swoją stronę na muzykę, o tak *-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idę w piątek na Hobbita w 3D *-*

Musiałam sobie zarezerwować bilet, bo już nie ma praktycznie dobrych miejsc .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.