Jump to content
Adrian

Nasze zdjęcia

Recommended Posts

@Cameloth, masz mojego lajka :cool: kojarzysz mi się z wikingiem.

 

Dzięki, nawet nie wiesz jak mi się humor poprawił od rana. Dodatkowo mamy poniedziałek więc tym bardziej przyda się dobre słowo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przeglądając pendrive trafiłem na takie coś :D. Fotka ze zlotu nieistniejącego już Page of Wishes*, bodajże jakieś 6 lat temu. Nie znalazłem na razie, ale na którejś jest też Cameloth :D. Ja jestem ten w fioletowym swetrze :P

 

*dla najmłodszego pokolenia – kiedy jeszcze nie było w Polsce DE, to było PoW (od 1999 roku), mające dokładnie ten sam adres, jaki my mamy teraz, więc rzec można, że nastąpiło metaforyczne przejęcie pałeczki ;)

 

d01ed27849ff1c7e.jpg

  • Like 10

Share this post


Link to post
Share on other sites

O, Maciek :3 Miło mi :3 Wciąż Cię mam na zdj z forumowego zlotu, tam wyszedłeś lepiej :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maciek wrzucił foto na forum! Koniec świata i internetów. :D

 

Musicie wiedzieć, że Maciek ma dar zmniejszania swojej objętości i zmieści się do nawet najbardziej zatłoczonego busa. :)

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na ten zjazd to ja się nawet początkowo wybierałem- dopiero podliczenie kosztów mnie od tego odwiodło.

 

To strona PoW istniała od 99 roku? :O

Share this post


Link to post
Share on other sites

...To wtedy były u nas Internety?

No dobra, wiem, że były, ale... Forum internetowe, które, gdyby istniało do dziś, byłoby w moim wieku! Dziiwne :D

Podoba mi się ten kolo obok Maćka. Znaczy, wszyscy wyglądają miło, zdjęcie w ogóle jest bardzo sympatyczne, ale... Tak. Lubię kolesia obok Maćka. :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

'99 rok... Miałam cztery lata ♥

Ale 6 lat temu to już NW znałam. Od jakiegoś roku, tak liczę.

 

Fajne to były czasy, złote czasy Once i Oceanborn, kiedy Tuo się nawet o DPP nie śniło.... No dobra, śniło się, bo już było od roku wydane...

Ale jak to było strasznie dawno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maciek zmiatasz wszystkich i powalasz na ziemie. Dobrze się prezentujesz! : )

Robiłabym warkoczyki z Twoich włosów :happy:

Dobra fota : )

 

edit.

No i jesteś podobny do gościa z Twojego avatara : D

Share this post


Link to post
Share on other sites

To Ty jesteś TEN Maciek :P To Cię znam, fajna impreza wtedy była, bodajże w Towerze na ul. Grodzkiej :) Kojarzę jeszcze Konrada (ten w kręconych włosach).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Fajne Najtłiszowe mordki. Maćku' date=' kim są pozostali Panowie?[/quote']

Ci ludzie obok, to userzy z Pow, od lewej: Ja, Calaglin, Lucas, Crazy Man. Mam jeszcze fotki z bardziej kojarzonymi osobami (Misiorek, Kajzer), ale to na komputerze w domu, a obecnie nie mam dostępu.

 

Wciąż Cię mam na zdj z forumowego zlotu' date='[/quote']

Tak z ciekawości, na którym? :P

 

'.

 

Fajne to były czasy, złote czasy Once i Oceanborn, kiedy Tuo się nawet o DPP nie śniło....

Zdziwiłabyś się Magda, bo Once jak wyszło zostało przez starych fanów w większości zjechane z góry na dół, a zespół odsądzony od czci i wiary za zmianę stylu ;). Ta płyta zdobyła tylu nowych fanów w momencie wyjścia, więc dziś to się może wydawać surrealistyczne, że ktoś krytykował.

 

No i jesteś podobny do gościa z Twojego avatara : D

Przenikliwa z Ciebie niewiasta. Bo faktycznie avatar miał być jakąś tam namiastką mnie, oczywiście z bardzo dużym przymrużeniem oka ;).

Na ten zjazd to ja się nawet początkowo wybierałem- dopiero podliczenie kosztów mnie od tego odwiodło.

 

To strona PoW istniała od 99 roku? :O

 

Nie było mnie na PoW przy narodzinach, więc znam to tylko ze słyszenia, że początki datują się na koniec 99 roku. Na pewno strona była już w sieci na przełomie 2000/2001, jeśli dobrze pamiętam. Forum było na innym adresie i na starym skrypcie i w niczym nie przypominało wyglądem tego, którym się potem zajmowaliśmy. DE mam nadzieję, nie tylko dożyje tak sędziwego wieku, ale znacznie go przekroczy.

 

To Ty jesteś TEN Maciek :P To Cię znam' date=' fajna impreza wtedy była, bodajże w Towerze na ul. Grodzkiej :) Kojarzę jeszcze Konrada (ten w kręconych włosach).[/quote']

Nie wiem jakim cudem, ale faktycznie na PoW w końcowym okresie miałem inny avatar (wiem, że ciężko w to uwierzyć :D)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Misiorka i Kajzera znam, tego pierwszego osobiście- wiecie ogromnie się cieszę, że na DE skupiają się starzy wierni fani NW- to piękne:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Forum Page Of Wishes nie znałam, ale rzuciły mi się parę razy w w oczy niepochlebne opinie na temat tego forum i naśmiewanie się, że to forum podstarzałych bab, które piszczały na widok klaty Tuomasa i to był jedyny cel życiowy tego forum. A może to był cel życiowy jakiegoś polskiego forum o Holopainenie? Nie wiem. Coś mi świta, ale nie kojarzę gdzie. A może to inne forum i innego zespołu? Ale chyba wtedy też fora okołonightwishowe ostro z sobą konkurowały, bo było jakieś PoW, forum o Tuomasie, forum Anetki, Tarji, OS i pewnie jeszcze kilka innych. W ogóle do kiedy istniało PoW?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Duduś, forum zagorzałych fanek Tuomasa Holopainena to "The Eyes of the Wolf" , a "Page Of Wishes" to było forum troszkę podobne do DE, tzn. z podobnymi ambicjami:)

koniec offtopu!:)

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest to Epiphone AJ 220s. A kolor to kwestia gustu, mi się akurat podoba. No i gitara na zdjęciu jest trochę ciemniejsza niż w rzeczywistości.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To dlatego skojarzyła mi się z moją (mam DR 100). Chociaż moja to tak była kupiona do nauki, żaden tam wyczyn ani szpan, ale i tak ją kocham. ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izzy dokładnie taki sam, jak na Taiteilijowych rysunkach! Wypisz wymaluj. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

No nie do końca. W realu mam mniejsze oczy, niż na rysunkach :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izzy dokładnie taki sam, jak na Taiteilijowych rysunkach! Wypisz wymaluj. :)

 

Ha! Jestem wielkim artystą! :happy:

 

 

No nie do końca. W realu mam mniejsze oczy, niż na rysunkach :)

 

Nie narzekaj, bo zaprzestanę rysowania, niewdzięczniku jeden!

A zdjęcie ładne, bo i fotograf wielce utalentowany. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ależ ja nie narzekam, tylko stwierdzam fakt, mój wielce utalentowany fotografie.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Całe życie chroniłam się przed wykonaniem sweet foci w lustrze. :D Ale one są tak dziwne że aż śmieszne i musiałam to zrobić. :D Oto pierwsza i ostatnia taka fotografia w wykonaniu Kuolemy. :-D

CAM00088.thumb.jpg.7dad5db896107c509579fea0c21ceb29.jpg

  • Like 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak na śmierć to wyglądasz fajnie ,ja też się wzbraniam przed zrobieniem selfie w lustrze boje się że lustro spadnie z wrażenia i się rozbije

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.