Jump to content
Adrian

Nasze zdjęcia

Recommended Posts

Masz świetne okulary, Lucyfetko ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cóż za piękne zdjęcie Lucy. :happy:

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrowienia z magicznego swiata Disneya :) KLIK

Bardzo ciekawie bylo zobaczyc to mijesce, jedyne co przeszkadzalo to tlumy ludzi, a tym samym ogromne kolejki do atrakcji :)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nightfall, nie działa linkacz. Albo ja nie mam do niego dostępu. :(

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nightfall, nie działa linkacz. Albo ja nie mam do niego dostępu. :(

 

Adrian nie mam pojecia czemu, kiedy wroce do kraju udostepnie kilka ciekawych zdjec, to kotre wrzucilam w linku jest rowniez dostepne na moim FB ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co do Nightfall to zazdroszczę wycieczki! Świetne miejsce. Ile bym dała, żeby tam pojechać ...

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

2el81vo.jpg

Dawno mnie tu nie było :D

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ma to jak jabłuszko. :D

 

10574427_822014621156923_7168281077097360015_n.jpg

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co do Nightfall to zazdroszczę wycieczki! Świetne miejsce. Ile bym dała, żeby tam pojechać ...

 

Nymp, Na wlasna reke nigdy bym nie mogla tam pojechac, wszystko to dzieki wspanialym i dobrym ludziom, ktorzy mnie zaprosili :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatnie offtopy przeniosłam do archiwum (są do tam do wglądu, jeżeli ktoś nie czytał), a wypowiedzi związane z nimi edytowałam.

Ponawiam tylko apel: rozwijajcie wypowiedzi! Komentując zdjęcie piszcie więcej niż "Jaka ty ładna!"! A jeżeli nie macie nic dłuższego do powiedzenia, po prostu polubcie post ze zdjęciem, jeżeli fotka przypadła wam do gustu. To bardziej sensowne i treściwe, niż równoważnik zdania.

Kiitos za uwagę! :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Piękna nie jestem, ale zawsze mogło być gorzej. :3 Czerwone oczy są specjalnie, tak fajnie wyglądają. :3

IMG_20140724_232218.thumb.jpg.c481b8ff24234b7c65d41a44f201ac89.jpg

  • Like 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Masz racje jest uroda i jest oki:) Fotka ma charakter: wycięli mnie z rodziny Adamsów- oprawa barwna jak najbardziej na miejscu:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Więcej zdjęć xD Serio chcecie dostąpić tego szoku i zobaczy mnie więcej niż raz? :3


Bo wiecie jak, tak. To leniwa Klaudia, musi się przenieść na drugi komputer. xD Bo na tym nie mam żadnych zdjęć. :3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdjęć będzie mało, bo większość jest na kompie moje byłego. xD Jak będzie chciał że mną rozmawiać to mu powiem że mam mi je przysłać, na razie dostaniecie to co mam. Jest to w sumie ubiór gotycki, wersja bardziej do ludzi. Bez żadnych rewelacji. Stroju wikinga tu nie znajdziecie, ale znajdziecie dużą ilość czarnych ubrań i jeden czerwony gorset. :3 Jedno z zdjęć należy do rodzaju pt. "Nie chce mi się ubierać gotycko, to zrobię się na metala." Co do sesji w pięknych gotyckich sukniach, podeślę od razu jak będę miała coś nowego. :3

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

PicsArt_1403792929612.jpg.2898fb185956e7d1eb7182135dc3921d.jpg

 

Świetne okulary, ale pokaż oczy! ;>

 

Dobra jak chcesz, tylko przypadkiem nie oślepnij XD

Zdjęcie zrobione przed koncertem Black Sabbath w Stuttgarcie.

Pięknej mordki to ja nie mam. :)

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuolema myślałam, że będzie bardziej gotyk, ale i tak jest okej ^^

 

Lucyfetka oślepłam :< A tak serio to podoba mi się Twoja buźka, nie zakrywaj jej okularami, już o włosach nie mówiąc ;/

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lucyfetka jak śliczna. :3

 

Co do gotyku, mówię będzie więcej jak będzie sesja. :3 Wtedy nawet cała mogę wam wrzucić.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lucy o wiele ładniej bez oksów ^^ bardzo artystyczne zdjęcie ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obydwie macie ciekawy styl, kiedys tez ubieralam sie w podobny sposob, ale juz mi to przeszlo :D (zestarzalam sie)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.