Jump to content
Adrian

Nasze zdjęcia

Recommended Posts

Ja też lubię Twoją brodę :)) I w ogóle wyglądasz bardzo pozytywnie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Raz jeszcze dzięki :) tyle fanek to nawet na koncercie nie mam :) hehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Świetna koszulka Piotrze. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja relacyja musi trochę poczekać. Chcę ją napisać na spokojnie, bo jest wiele rzeczy do przekazania. Tymczasem podrzucam Wam dwie fotki. ;)

 

Poznajcie? ;)

tai.jpg.61573e963e4f20089af1559b9373837e.jpg

 

Obiecałem wczoraj Invi, że pokażę zdjęcie z Emppu. Nawet Marco się załapał! Oto i ono:

em-mar.jpg.c4821b286d82e0307db649b91d14aa3a.jpg

 

@edit: Jukka ratował moje włosy przed świeczką...

  • Like 12

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ach pamiętałeś :> Wspaniałe zdjęcia, tak strasznie Ci zazdroszczę ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeeeeju, Adi, ale Ci dobrze *.* Też chcę taką foteczkę z chłopakami...

Coś czuję, że Tajka na widok pierwszego zdjęcia aż podskoczy z radości :D Ja bym tak zareagowała :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adi, Ty szczęściarzu ! Świetne ! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A gdzie Ty ich właściwie spotkałeś? (Pyta niezorientowany Piotrek, który rzadko zagląda na forum).

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Zazdrość dupę ściska" ; oo

No nie wierzę, na prawdę, ten to ma szczęście (no i talent!). Ile bym dała, żeby być na Twoim miejscu ... gratki Ardian ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

A więc tak Ori szacun za koszulkę ,Piotrze wspaniała koszulka z Tarją jak na Tarjomana przystało ,Adrian ależ ci zazdroszczę tej foty z Marco i Emppu

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Adrian: O, ej, dzięki! :D Bardzo miła toż niespodzianka, bo inaczej tylko z daleka mogłam patrzeć na moją pracę! Ha! a już chciałam pisać 'hejty' zazdrości po zobaczeniu innych zdjęć! Farciarz! Nie dość, że do Finlandii sobie pojechał, to jeszcze same znakomitości w tejże napotkał! Jak tam w ogóle było? :) Jakie to uczucie spotkać idoli na żywo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adrianie, masz może zdjęcie z Joasią? xD

 

A tak serio, to gratki, świetne zdjęcie. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Świetne zdjęcia Adrianie zazdrość dupę ściska. :)

A masz zdjęcie z panem Plamenem Dimovem i Tuomasem? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak tam w ogóle było? :) Jakie to uczucie spotkać idoli na żywo?

Było bardzo pięknie i czysto. Ludzie żyją tam w zgodzie z naturą. Przepiękne krajobrazy, lasy i jeziora... No i pogoda nam dopisała. :)

Uczucia związane ze spotkaniem zespołu są nie do opisania. ;) To był szok! Napiszę więcej o tym później. :)

 

Adrianie' date=' masz może zdjęcie z Joasią? xD[/quote']

Niestety nie było tam z nami Johanny, ale jej piosenki były często wykonywane przez uczestników. ;)

 

A masz zdjęcie z panem Plamenem Dimovem i Tuomasem? :D

Plamen był cały czas z nami i pewnie mam jakieś zdjęcie z nim. Muszę poszukać. :) Mam zdjęcie z Tuomasem, wkrótce podrzucę!

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam zdjęcie z Tuomasem, wkrótce podrzucę!

 

Zazdrość spopiela mi mózg! Ja też chcę! Może napisz na stronę główną jakieś sprawozdanie z wyjazdu; jak odbierasz zespół na żywo, Twoje odczucia itd. To ostatecznie pożyteczna rzecz i wielu będzie nią zainteresowanych. Informacje o Dniach Nightwisha i wystawie z pierwszej ręki! Świetna reklama dla strony i garść newsów z pierwszej ręki.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Patrzcie, jaką foteczkę wykopałam z czeluści mojego komputera! Emi w roku pańskim 2009, czyli mająca lat prawie dziesięć. To był ostatni dzień przed początkiem czwartej klasy z tego co pamiętam. Piękne czasy. Nie byłam ślepowata jak teraz, nie musiałam nosić ciemnych okularów i nie miałam takiego bojlerka na brzuchu. Wspomnienia... :D

yaWMr7u.jpg

Jestę sternikię :cool:

  • Like 11

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak słodko ♥ Taka mała śliczna kochana Emi ♥

 

Ja też mam zdjęcia z łódki, jak zdawałam na patent. Ale nie wstawie bo już i tak mam tu za dużo zdjęć xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Masz patent? Faaajnie :3 Ja tylko parę razy z rodzicami pływałam, a w te wakacje z samym tatą (więc wreszcie musiałam coś robić, chociaż moje zadania ograniczały się do wybierania i luzowania szotów oraz ewentualnie sterowania przez chwilę).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.