Jump to content
Adrian

Nasze zdjęcia

Recommended Posts

kuzyn akurat ma gospodarstwo. Ta koleżanka ma w sumie 38 koni, ma sporo pola i własnego i w dzierżawie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajne zdjęcie. :) Jak ja uwielbiam konie. :happy: Chciałbym się kiedyś nauczyć jeździć konno. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli masz niedaleko do Elbląga to mogę załatwić naukę w fajnym miejscu :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie znam koni- jestem kociarą, ale czułam że ten konik ma swoją historię:) Twoja kuzynka jest cudowną osobą, ten kto kocha zwierzęta jest więcej wart jak "jaskinia złota":)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja uwielbiam z kolei psy. Sam mam 2, amstafa i owczarka belgijskiego. Niedawno nad morzem widziałem jakiegoś bezpańskiego amstafa, sukę. Kupiłem jej kość z mięsem w pobliskim sklepie. Co jak co ale zwierzęta nie mają wpływu na swój los w świecie ludzi, dlatego trzeba im pomagać. W tym względzie bardziej przemawia do mnie niedola zwierząt niż ludzi.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja uwielbiam z kolei psy. Sam mam 2, amstafa i owczarka belgijskiego. Niedawno nad morzem widziałem jakiegoś bezpańskiego amstafa, sukę. Kupiłem jej kość z mięsem w pobliskim sklepie. Co jak co ale zwierzęta nie mają wpływu na swój los w świecie ludzi, dlatego trzeba im pomagać. W tym względzie bardziej przemawia do mnie niedola zwierząt niż ludzi.

 

O jeny masz amstaffa ? Musisz pokazać jego/jej zdjęcie. Ja tez mam i pokazałam zdjęcie :) Btw. bardzo ładny konik :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uwielbiam konie !!! Kiedyś jeździłam konno - najwspanialsze uczucie na świecie!

I samojebka z koniem zawsze fajna :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przerobione moje zdjęcia. :)

Ja kiedyś:

rr43h5.jpg

Ja teraz:

al6912.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zabawy z edycją, co? ;) Osobiście wolę subtelniejsze, ale i te nie są jeszcze złe, bo jak czasem widzę czyjeś zdjęcie wypełnione efektami po brzegi z serduszkami, sepią, kontrastem i mgłą to... bleee.

 

A, co tam! Też sobie jakieś zdjęcie wstawię... Enjoy my childish face! :happy:

 

10439671_738123599578479_1942391235_n.jpg?oh=37e64042d9b3f2d8c1e1d1f655848d29&oe=5397474A&__gda__=1402432490_622e44aaf8d9662edbb823293afdfb29

 

Ta grzywka była bardzo głupim pomysłem :dodgy:. Czekam, aż łaskawie odrośnie.

  • Like 10

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zabawy z edycją' date=' co? ;) [/quote']

 

Ostatnio ściągnąłem program PhotoScape i ćwiczę przerabianie zdjęcia, to moje pierwsze dwa i na facebooka wrzuciłem jedno z kuzynem. :)

 

10426099_790157884342597_9119780265113137749_n.jpg

 

A tak, to bardzo ładne zdjęcie Tai. :) Czemu grzywka głupim pomysłem? Dodała ci uroku. :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Ares: Zabawy photoedytorami są całkiem fajne. Sama się nimi bawię i sprawia mi to dużo radości!

A grzywka jest podła i co dzień rano zamienia mnie w jednorożca! :happy:

 

@Izzy: Ciekawe, kto robił zdjęcie? ;) Jak miło zobaczyć Twoją twarz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

A grzywka jest podła i co dzień rano zamienia mnie w jednorożca! :happy:

 

16kyg3n.jpg

Odkąd obcięłam moje, też miewam Dzień Złego Włosa. Codziennie. Kiedy były długie, nic im się nie działo :<

 

 

Izzy, wyglądasz jak rockman z lat 80tych :)

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taiteilija - tak to Ty zrobiłaś, to cudowne zdjęcie. Brawa dla Pani fotograf!

 

Sami - i tak też się czuję! :D. Dzięki za komplement, bo swój image wzoruję ( między innymi) na muzykach z lat 80 i cieszę się, że to widać.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Izzy' date=' wyglądasz jak rockman z lat 80tych :) [/quote']

Miałem dokładnie to samo wrażenie. A i muszę przyznać, że dokładnie tak sobie Ciebie wyobrażałem, Izzy. ;)

 

Miewałem dni złego włos... raczej złych włosów, gdy miałem krótkie. Wtedy toczyłem codzienną walkę z tzw "kikutami". Zawsze się śmiałem, że to była fryzura "czesana na wietrze", ale tak naprawdę to ułożenie włosów zdradzało, na której stronie spałem. ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ooo, Izzy się pokazał...! Fajna koszulka :>

U mnie to wszystkie włosy są złe, nie jeden. Zwłaszcza jak pójdę spać z mokrymi, nierozczesanymi, wtedy to jest dopiero Mordor na głowie. Na szczęście zaczęłam je rozczesywać i wiązać, więc teraz tak się nie plączą.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Taiteilija: Ładne oczy! Takie słodkie xD

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Taiteilija - wyglądasz bardzo młodo. Piszę to jako komplement :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Taiteilija - wyglądasz bardzo młodo. Piszę to jako komplement :)

 

Przywykłam; mieć 19 lat, wyglądać całe życie na 15. ;) W urzędach patrzą na mnie, jak na zbłąkane dziecko, a nie petenta.

Tym niemniej, merci za komplement.

 

@Dave: Dziękuję! :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Taiteilija: Ładne oczy! Takie słodkie xD

 

Taiteilija ma oczy, jak postacie z filmów Burtona. Tak mi przyszło na myśl :D

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki, Nightfall! To jest komplement, co się zowie! Uwielbiam Burtona! :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nightfall - jakoś inaczej. Ale masz taką specyficzną, piękną urodę i myślę, że jakbym Cię gdzieś ujrzała, to odrazu bym Cię poznała ^^

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.