Jump to content
beatag60

Ciekawostki

Recommended Posts

Pewnie zaczęłabym uciekać z najgłośniejszym piskiem (opon :P), na jaki stać moje gardło. Niby to tylko koleś z głowa sowy, ale wygląda dosyć koszmarnie.

Jak już jesteśmy przy sowach... A zresztą, wyślę to do "Co nas śmieszy".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ten potworek dostałby ode mnie snikersa - bo wiadomo, jak jesteś głodny to nie jesteś sobą ;)

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ten potworek dostałby ode mnie snikersa - bo wiadomo' date=' jak jesteś głodny to nie jesteś sobą ;)[/quote']

 

Wygrałaś. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaki jest twój kolor? http://en.what-character-are-you.com/d/en/15/index/19.html

Do każdego pytania są tylko 3 odpowiedzi więc czasem trudno się na jakąś zdecydować np. w przypadku pytania o wymarzony zawód - żaden mi nie pasował. Jest tylko 9 pytań więc można go szybko zrobić. Mi wyszedł fiolet:

Your color is

 

Purple

 

Your worst enemy is boredom and so you're constantly looking for the next kick and the next adventure. Anything new fascinates you in an incredible way, but this appeal can also fade as quickly as it came. Your friends can appreciate that you are never scared to face problems and that you are always up for a party!

Nie do końca ten opis mi pasuje, gdy zrobiłam test ponownie wyszedł mi kolor czerwony - mam po prostu skomplikowaną osobowość ;)

Jak zrobię go znowu wyjdzie mi kolejny kolor (brak zdecydowania) :3

 

edit: zrobiłam test jeszcze raz i wyszedł mi ... fiolet - czyli jednak to mój kolor.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mój wynik jest prawdziwy:

"Black

You are a creative person and gather your strength from both positive and negative experiences. You strive for your goals without compromise and crave for perfection. Even though you often find what you need in yourself, you should not exclude the others too much"

Share this post


Link to post
Share on other sites
Blue

 

You are longing for harmony and peace in the world and you have the urge to please everyone. You are always there for your friends and you love helping them with a good piece of advice. However, it's difficult for you to say no, so you should be careful not to be taken advantage of.

 

Hahaha, nie. xD Właśnie napisałam długi wywód, że chaos jest doskonały. xD A z resztą, poza niebieskim, się nawet jako-tako zgadzam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

?url=images%2Esocial%2Dfirst%2Enet%2Ffiles%2Fepicstream%2Fdumbledore%2Ejpg&w=580&h=0

Miałam nadzieję, że wyjdzie mi inny czarodziej np. Gargamel ;)

 

A w drugim:

?url=images%2Esocial%2Dfirst%2Enet%2Ffiles%2Fepicstream%2FAsajjVentress%2Ejpg&w=580&h=0

 

A w innym teście jestem:

?url=images%2Esocial%2Dfirst%2Enet%2Ffiles%2Fepicstream%2FtheBride%2Ejpg&w=580&h=0

Link do testu:

http://epicstream.com/quizstart.asp?q=176&name=Which+Famous+Swordswoman+Are+You%3F

 

Fajna ta strona z testami :)

 

Już kończę z tymi testami, ale chciałam się podzielić jednym jeszcze wynikiem - bo jestem z niego zadowolona:

?url=images%2Esocial%2Dfirst%2Enet%2Ffiles%2Fepicstream%2Fjackiechan%2Ejpg&w=580&h=0

Bardzo lubię Jackiego Chana więc ten wynik mnie uszczęśliwia.

Link: http://epicstream.com/quizstart.asp?q=175&name=Which+Martial+Arts+Action+Hero+Are+You%3F

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja też wczoraj siedziałam i robiłam testy :P I też wyszła mi babka z Kill Billa. I jeszcze wyszło mi, że jestem smokiem Falkorem z "Niekończącej się historii", że w Śródziemiu byłabym elfem, że moja postać z LOTRów to Arwen (wolałabym Eowyn...), że planeta dla mnie to Naboo (dlaczemu?), że jestem wampirem, nie wilkołakiem, że jestem Darth Maulem, itede itepe :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiedzieliście, że Tove Jansson (autorka "Muminków") ilustrowała fińskie wydanie... Hobbita?

 

 

20120613_tove-jansson-bilbo.jpg

 

swedish-hobbit-illustration-1962-12.jpeg

 

1263324707999905.jpeg

 

Widać ten charakterystyczny, muminkowy styl. :D

  • Like 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam rozszerzoną wersję Hobbita w domu, więc wiedziałam :P Rzeczywiście, Bilbo bardzo mi przypomina Włóczykija. Nie rozumiem tylko, po co mu topór i tarcza? xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie rozumiem tylko, po co mu topór i tarcza? xD

 

Taki lekki viking-style w fińskiej kolorystyce narodowej - dużo błękitu i bieli. :D Widać w ichnej wersji każdy jest trochę włóczykijem i trochę wikingiem!

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nos ma faktycznie bardzo, bardzo włóczykijowaty.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A widzieliście okładki książek Harry'ego Pottera po fińsku? :)

 

Harry_Potter_ja_Feeniksin_kilta.jpg

 

Finnish_Book_1_cover.jpg

 

tumblr_inline_n8pz6hjhGh1r91wdr.jpg

 

Finland6.jpg

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mi wcale. Postacie są brzydkie, mają za długie nosy, zbyt wystające zęby i są wogóle inne. Może dlatego, że jestem przyzwyczajona do tych zwyczajnych i jakoś ciężko sobie wyobrazić, że okładki do HP mogą inne od nich, ale myślę, że gdybym wcześniej nie widziała tych normalnych to te i tak by mi się nie spodobały.

 

Btw. I i tak w sumie są nowe do HP. Można je zobaczyć TUTAJ. W sumie mogą być, tylko chyba za bardzo mówią co jest w środku.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.