Jump to content
beatag60

Wakacje 2013

Recommended Posts

Jakiś zlot wypadałoby zorganizować ;)

 

A na wakacje wybywam do cioci do Londynu wkurzać Angoli :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wakacje zamierzam spędzić aktywnie przed komputerem i telewizorem ;).

Kiedyś co roku jeździłam na obozy, a teraz nie i nie wiem co pocznę. Pewnie będę marnować czas ze znajomymi i koszmarnie się nudzić. Miła perspektywa :P.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

W wakacje to ja zamierzam spokojnie odwiedzić dziadka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja chciałabym wynaleźć jakiś fajny obóz (jeszcze nigdy nie byłam) i wyciągnąć nań swego najlepszego kumpla, ale na razie żadnych konkretnych planów. Możliwe, że skoczymy, jak prawie co roku, na tydzień nad jakieś mazurskie jezioro, ale nic pewnego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Planów konkretnych brak, pewnie Woodstock w sierpniu i fajnie by było zrealizować nasze mini-zlotowe plany. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Robimy zlot na Woodstocku? :-D

 

EDIT: W sumie pewnie i tak by mnie nie puścili, no ale... ;P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Plany na wakacje typowo koncertowe: maraton koncertowy z Iron Mainden, następnie M'era Luna z Nightwish w sierpniu no i The Wall Rodgera Watersa w Warszawie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

może Woodstock jak będę miała z kim pojechać, może zlot... ale to może :P i na pewno u siostry w Lublinie spędzę ze 2 tygodnie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evi, kiedy planujesz odwiedzić siostrę? ja też czekam na Ciebie:)

W wakacje raczej będę na miejscu- ew. jakieś sporadyczne krótkie wyjazdy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Beata - jeszcze nie wiem kiedy... na razie będę tam jechać na komunie siostrzeńca 26.05 i pewnie kilka dni zostanę, więc jak masz ochotę się spotkać to jak najbardziej [happy] a później to pewnie w lipcu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wakacyjne plany? Nie sprecyzowane jakoś szczególnie, póki co. Zobaczymy, na co kasy wystarczy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Ja prawdopodobnie będę miał przełożoną operację na lato, przez co raczej całe wakacje nic nie zrobię :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje wakacje pewnie będą wyglądać tak samo jak od 2 lat czyli festivale na zmianę z pracą. Ursynalia, Impact Festival, Masters of Rock no i na deser M'era Luna z Nightwish :) Plus może jakiś spontaniczny wypad ze znajomymi gdzieś w siną dal no i mam nadzieję na forumowe spotkanie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mój plan na wakacje to: "uczennica, lat 18, szuka pracy wakacyjnej przy czymkolwiek bądź, za jakąkolwiek bądź stawkę" ...zgadnijcie... szukanie pracy słabo mi idzie - ba! W ogóle! :dodgy:

A poza tym większość lata pewnie spędzę w domu, może z tydzień nad morzem, trochę pobuszuję po Trójmieście, ale bez większych rewelacji. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mój plan na wakacje to: "uczennica' date=' lat 18, szuka pracy wakacyjnej przy czymkolwiek bądź, za jakąkolwiek bądź stawkę" ...zgadnijcie... szukanie pracy słabo mi idzie - ba! W ogóle! [/quote']

Skądś to znam, tyle, że u mnie już nie uczennica, a stara babba, która nie może znaleźć pracy :P Planów na wakacje póki co nie mamy sprecyzowanych. Są jedynie marzenia, które na dzień dzisiejszy są nie do zrealizowania. Ale kto wie... ;) Jeśli nie będzie kaski, to zadowolimy się krótkimi wypadami w górki.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Chociaż... Jeżeli czerwiec można zaliczyć do "wakacji" to pojadę na wycieczkę ze szkoły Szwecja + Finlandia :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To jak dorzucamy czerwiec i szkolne wycieczki to ja zaliczę polskie góry, Czechy i Niemcy :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja pierdziele... jak ja chodziłam do szkoły to się nie jeździło za granicę na wycieczki, bo do tego był paszport potrzebny :/

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

ja pierdziele... jak ja chodziłam do szkoły to się nie jeździło za granicę na wycieczki, bo do tego był paszport potrzebny :/

 

Gdybyś chodziła do mojej szkoły, to wycieczki byś miała, ale w wakacje. Ewentualnie w ostatnim tygodniu nauki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja pierdziele... jak ja chodziłam do szkoły to się nie jeździło za granicę na wycieczki, bo do tego był paszport potrzebny :/

 

Gdybyś chodziła do mojej szkoły, to wycieczki byś miała, ale w wakacje. Ewentualnie w ostatnim tygodniu nauki.

 

wycieczka szkolna w wakacje? eee nope ^.^ ale jeszcze w ostatnim tygodniu to by uszło :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mój plan na wakacje to: "uczennica' date=' lat 18, szuka pracy wakacyjnej przy czymkolwiek bądź, za jakąkolwiek bądź stawkę" ...zgadnijcie... szukanie pracy słabo mi idzie - ba! W ogóle! [/quote']

Skądś to znam, tyle, że u mnie już nie uczennica, a stara babba, która nie może znaleźć pracy :P Planów na wakacje póki co nie mamy sprecyzowanych. Są jedynie marzenia, które na dzień dzisiejszy są nie do zrealizowania. Ale kto wie... ;) Jeśli nie będzie kaski, to zadowolimy się krótkimi wypadami w górki.

 

Witam w klubie aktywnych bezrobotnych ;p w gruncie rzeczy tutaj nie ma się z czego śmiać...

Wakacje spędzę pewnie podobnie, szukając pracy, latając po urzędach i innych instytucjach... ahh, niech żyje dorosłość.

Ale żeby nie wyszło na to że jestem marudą, zaplanowałam sobie kilka wycieczek rowerowych, może jakiś wypad pod namioty... czyli tanio ale przyjemnie :) w okolicy jest dużo ciekawych miejsc, do których bym się wybrała. Jeśli budżet pozwoli i zbierze się ekipę to może w końcu uda mi się pojechać na Wooda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zwyczajna wakacyjna rutyna-domek :D a potem wyjazd z całą rodziną na wieś.Może będę chodzi z koleżanką na koncerty nie wiadomo. Na jeden dzień na pewno pojadę do Sandomierza i może pojadę na Letnie GP w Wiśle.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

No i koniec sierpnia - Polcon w Wawie :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja w wakacje sie nigdzie nie wybieram. Chociaż moi rodzice tak dla odmiany chcą nas zaciągnąć na Chorwację. Nie wiem, czy jechać czy nie ;d

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.