Jump to content
beatag60

Wakacje 2013

Recommended Posts

Jedź! Jak masz okazję to wypadałoby z niej skorzystać ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noo doobrze. Może pojade. Więc na wakacje jadę do Chorwacji. Przywieść zdjęcia?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noo doobrze. Może pojade. Więc na wakacje jadę do Chorwacji. Przywieść zdjęcia?

 

no pewnie, że tak !! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedź jedź ! Byłam w Chorwacji dwa razy i wybrałabym się i trzeci! Cudowne widoki, żal nie skorzystać :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Invidia, jedź. Moja siostra była i jej się podobało.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bez kitu, czas ożywić temat! *odezwała się ta, której nie było na forum parę miesięcy* w szkole tak teraz zasuwam, że wyczekuję tych wakacji jak jeszcze nigdy dotąd! ale zamierzam się wziąć za siebie, tak na serio, bo to co ja ze sobą wyrabiam to jakaś masakra XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

@forgotten, myślałam, że przepadłaś już na dobre... fajnie, że jednak jesteś :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@forgotten, myślałam, że przepadłaś już na dobre... fajnie, że jednak jesteś :)

 

a weź, w szkole mam taką masakrę i ogólnie w życiu... że masakra :-D ale jestem i postaram się już nie znikać na tyle czasu. ALE PAMIĘTAŁAM O WAS, PAMIĘTAŁAM, NAPRAWDĘ :blush:

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Przyjęto moje zgłoszenie do pewnego wakacyjnego projektu, wiem tylko tyle, iż odbywać to się będzie między 5 a 9 czy 11 lipca gdiześ w Polsce i będzie mnóstwo ludzi z całego świata, każdy z doświadczeniem w pracy jako wolontariusz. Uzyskałam zgodę na wyjazd (rzecz prawie niemożliwa, biorąc pod uwagę moją mamę), 20 i 21 czerwca mam szkolenie, więc dopiero wtedy dowiem się, czym to naprawdę jest.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wakacje w końcu wakacje;) Miasta spokojniejsze, mniej życia w biegu.

Plany na wypoczynek bardziej sprecyzowane.

Pochwalcie się, gdzie spędzicie 2- 3 miesiące?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak ja lubię "ciągnąć Was za język";)

A babcia to gdzie mieszka? W Polsce? Chociaż region Polski? A może zachęcisz nas do odwiedzenia miejscowości w której mieszka babcia? Jak każda okolica ma swoje perełki:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

W tym samym mieście co ja! :D Morąg, koło Olsztyna. Ech, nie ma tu nic ciekawego zbytnio. Kilka zabytków; pałac Dohnów, dom Herdera i zamek krzyżacki, w którym ponoć straszy (sprawdzałem - nie XD). Mamy tutaj też jezioro, ale nie poleciłbym się w nim kąpać, bo cholernie brudno. :> A, no i mamy jeden z najładniejszych ratuszów gotyckich (w książkach do historii pokazują morąski i ten z Wrocławia). Serio, nic ciekawego. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie nie ma żadnych wyróżniających się zabytków ;__;

 

A pewnie też nigdzie nie wyjadę, bo mam remont w domu :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widzisz i już mam chrapkę na zamkowe straszenie- i tak się nie boję:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

A ja mam zamiar jechać do Wrocławia na jeden dzień. Podobnie z Warszawą i ewentualnie Łodzią. Ale ile z tego wyjdzie - nie wiem. Zależy od mojego ukochanego szpitala. Na dłużej się nigdzie nie wybiorę, bo kolano.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja pojutrze wybywam na miesiąc, wracam dopiero 25 lipca. A 27.07 NW gra w Czechach. I nikt ze mną nie chce jechać :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ja właśnie wróciłam z koncertu, niby nic znanego, ale było fajnie :D. Dobre rozpoczęcie wakacji, oby tak dalej.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Co w sierpniu, to wcale nie wiem. Pod koniec lipca mam wolontariat, bo przełożyli z początku lipca, około 20 koleżanki planują mnie odwiedzić, 14 mam urodziny, więc tylko czekam aż przyjaciółka z czymś wyskoczy, ewentualnie siostra bliźniaczka.. Może jeszcze pojadę do dziadka, bo dawno nie byłam.

Miałam plan sprawdzenia, czego się nauczyłam przez dwa lata z hiszpańskiego i przeczytać jakąś prostą książeczkę, lecz jeszcze mi ochota nie przyszła.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wakacje się zbliżają, trzeba znaleźć pracę na zbliżające się wydatki :)

Kursy powtórkowe, "Colours in the dark", koncert Tarji w Lipsku, nowa płyta Within Temptation.

Raczej nie planuję opuszczać kraju, więc na zlot może wpadnę :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

O matko ;___; Zapomniałem o WT ;___; Teraz muszę znaleźć kasę na 5 płyt na które czekam. 170 zł raczej nie wystarczy. A w wieku 15 lat chyba nie znajdę jakiegoś dużego źródła pieniędzy ;___; Będę żebrać na ulicy. ;___;

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Mnie się udało dziś znaleźć pracę. Sprzedaż lodów u znajomej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie się udało dziś znaleźć pracę. Sprzedaż lodów u znajomej.

 

Gratulacje! :)

 

A w kwestii zabytków: mi się marzy powrót do szlaków na południu (PL), Szlak Orlich Gniazd etc., ale znowu lipa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.