Jump to content
beatag60

Wakacje 2013

Recommended Posts

A ja się wybieram pod namiot na kilka dni nad jezioro - śpiewanie przy ognisku, granie w "butelkę", pokera albo tysiąca, łażenie po dzikich łąkach i robienie zdjęć wszystkiemu co się rusza bądź nie xD A potem sama nie wiem, zobaczymy jak się życie potoczy :)

 

PS: Jakby ktoś słyszał o jakiejś pracy na wakacje w Bydgoszczy lub okolicach, to ja chętnie :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na razie pozostaje siedzenie w domu ale później gdzieś wyjedzie się na łono natury :D


Na razie nadrabiam zaległości filmowe przez cały rok szkolny uzbierało się mnóstwo filmów do oglądnięcia :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja jeszcze pare dni pozbieram kasiore przy zbiorach w polu (na zapas :D) i jade na Woodstock :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogoda nie dopisuje (niby deszcz nie pada, niby 21-25 oC jednak temp. odczuwalna jest znacznie niższa), nudy, bo mieszkać w takiej dziurze to masakra... Wychodzenie na dwór ze znajomymi jedynie zostaje, ale to i tez się przejada.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

U mnie pogoda jest cudowna (na tę chwilę jest 31 stopni). Simo umiera przez to, bo nie znosi gorąca xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak nie macie co ze sobą zrobić to zapraszam w dzikie Bieszcady. Kasy dużo nie potrzeba, wiem z własnego doświadczenia. ;) A Biesy potrafią zapewnić to czego człowiek tam szuka i niekiedy znacznie więcej. ;)

 

Na dowód tego wszystkiego oto moje kopytka patrzące na Rawki a leżące na połoninie Caryńskiej. :)

 

IMG_1943.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja w Bieszczady mam bliziutko, ale nie znoszę gór. Za to kocham morze, a mam tam tak strasznie daleeeeko :( Ale już niedługo Woodstock, a później morze na parę dni :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako bliska mieszkanka morza, mówię, że w tym roku jest wyjątkowe, a może nawet wyjątkowo niebezpieczne :D Są ogromne fale, które uderzają z taką siłą, że można się przewrócić. Plaża za Kołobrzegiem zmniejszyła się i ma teraz jakieś 5m szerokości, więc jest średnio ^^ Ale ogólnie mi się bardzo podobały takie fale, fajna zabawa, ale trzeba uważać. Morze jest naprawdę ciepłe, nie wiem nawet czy nie cieplejsze niż samo powietrze nad nim ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wielkie fale i ciepła woda?...

MOM PLEASE!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

W Biesach jest jeszcze Solina i możecie mi wierzyć na słowo, że klimat jak nad morzem, och ach... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

W Biesach jest jeszcze Solina i możecie mi wierzyć na słowo, że klimat jak nad morzem, och ach... :D

 

Widać drugi brzeg... A rok czy dwa lata temu wyschła :P syf taki się ukazał, że to aż przykre. Ja i tak kocham morze, nic nie jest w stanie mi go zastąpić... Tak to już jest - najbardziej nas ciągnie do tego, czego nie mamy...

Share this post


Link to post
Share on other sites

W takim razie, wszystkich serdecznie zapraszam nad morze i proszę dawać znać ! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

W takim razie, wszystkich serdecznie zapraszam nad morze i proszę dawać znać ! :D

 

Fajnie, że zapraszasz, gdybym tylko mogła pojechać... :C

Share this post


Link to post
Share on other sites

E tam, ja nigdzie nie wyjeżdżam. Jedynie jeżdżę z chłopakiem na wycieczki autobusowe po miastach w pobliżu Katowic :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może pojadę na Mazury w piątek ♥ Wszystko zależy od dziadka i jego braci z Mazur. Trzymam kciukasy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja te wakacje leniuchuje w domku z gitarą i okazjonalnie włóczę się z przyjaciółmi, a pod koniec sierpnia jadę na objazdówkę Szwajcaria-Hiszpania (♥)-Włochy i już nie mogę się doczekać ! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siedzę w domu jak ostatni idiota i łapie depresje ;x

I tak już 3 miesiące ... W sumie to później też nic nie planuje ;__;

Najbardziej szkoda mi tych studiów, nie zrobili jeszcze dla mnie kierunku -.-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może pojadę na Mazury w piątek ♥ Wszystko zależy od dziadka i jego braci z Mazur. Trzymam kciukasy.

 

Trzymam! Ja się właśnie kilka dni temu zakochałam w Mazurach, więc jak najbardziej Cię rozumiem!

 

Udanego, słonecznego wypoczynku!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem nad moim ukochanym morzem ♥ jeszcze dziś i jutro. A w czwartek wyruszam do domku. W sobotę zlot. OMG... już nie pamiętam kiedy ostatnio miałam taki pracowite wakacje :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Jestem nad moim ukochanym morzem ♥ jeszcze dziś i jutro. A w czwartek wyruszam do domku. W sobotę zlot. OMG... już nie pamiętam kiedy ostatnio miałam taki pracowite wakacje :P

 

Nie zapomnij, że w czwartek odwiedzasz Poznań :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem nad moim ukochanym morzem ♥ jeszcze dziś i jutro. A w czwartek wyruszam do domku. W sobotę zlot. OMG... już nie pamiętam kiedy ostatnio miałam taki pracowite wakacje :P

 

Nie zapomnij, że w czwartek odwiedzasz Poznań :D

 

Jakże bym mogła zapomnieć, od kilku dni o tym myślę ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No więc wróciłam xD Tyle co się naśmiałam podczas tych wakacji to sobie nie wyobrażacie :D W piątek wieczorem poszłam z kobietkami "na waleta" popływać. Faceci (czyt. dziadek, tata i wuja) wymyślili, że zakoszą nam ciuchy. Prawie się ze śmiechu utopiłam, jak dziadek wpadł ostatni i do zabrania zostały mu tylko klapki. Jego mina - bezcenna. Najlepsze jednak było to, że na to miejsce, w którym się kąpałyśmy przyjechało dwóch facetów na ryby. Wyobraźcie sobie jaką oni dopiero mieli z nas bekę xD

Wczoraj był dzień wrzucania do wody. Najpierw wuja ciotkę, potem ciotka mnie, ja wuja, wuja i dziadek mojego tatę i tak na okrągło XD Oczywiście w ciuchach, a nie w strojach kąpielowych ;p

No a wczoraj wieczorem przyszedł czas na zemstę za piątek :D Chłopcy trochę popili, więc poszli wcześniej spać. Razem z ciotką i mamą się na nich zaczaiłyśmy z pastą do zębów. Wysmarowaliśmy im ręce i twarze, a oni się nawet nie obudzili :D Dzisiaj rano wszyscy się ze śmiechu kulali po łące...

Także ja mam wakacje jak do tej pory baaardzo udane :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.