Jump to content
Adrian

Propozycje i uwagi

Recommended Posts

Guest Morderczyni

Zastanawiające. Dawno tu tego trzeba? To dlaczego się jeszcze nie pojawiło i tego typu bałagan, o ile nie jest krytyką - to jest akceptowalny, albo mam takie wrażenie, bo przecież nikt jeszcze nic z tym nie zrobił. Mogę przypuszczać jednak, po ocenie swojego posta, że nie tylko mnie drażni polityka w tym zakresie.

No cóż, ja tego typu tematów nie założę, bo zwykłam o swe tematy dbać, a te bym porzuciła - poza tym, nie byłabym w stanie sprostać temu co miałby zawierać ten temat, gdyż moje zainteresowanie artystami nie obejmuje ich wyglądu, więc sugerowałabym, żeby ktoś bardziej kompetentny się tym zajął, bądź administracja, do której zgłosiłam propozycję.

Po prostu wydaje mi się, że to odstrasza osoby, które potencjalnie mogłyby coś więcej wnieść do danego tematu, ale to tylko takie moje podejrzenia. Mi osobiście nie chce się przedzierać przez tę falę spamu, ale jeśli ktoś lubi jak jest słodko i tak ma pozostać to albo się z tym pogodzę, albo nie będę tam zaglądać i nie będzie problemu:)

(Pyr ♥ - z dedykacją ♥).

 

Przyznałam ci plusa, bo sama wczoraj zaproponowałam Beacie podobne rozwiązanie. Mnie ulubieni muzycy interesują tak samo jak ulubieni pisarze. Wiem o nich tylko tyle, ile potrzebuję do zrozumienia ich twórczości. [/b]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak napisałam, kto ma ochotę dyskutować o urodzie wokalistów niech taki temat zakłada. Każdy user ma prawo otworzyć wątek o temacie go interesującym- nie tylko administracja. Więc?;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pomyśleć, że ja tu ostatnio pisałam :happy:

 

PROPOZYCJA:

Bywam tu ostatnio dość rzadko, ale nie idzie nie zaobserwować pewnego zjawiska polegającego na tym, że do tematów z nightwishowymi damami przybywa coraz więcej zdjęć oraz jakichś epietów pod względem ich urody, bądź jej braku.

Tak więc, pomyślałam - sugerując się doświadczeniami z innych stron - że może warto byłoby dla takich osób utworzyć osobny temat, może być dla każdej z dam i panów, bądź dla całego zespołu, gdzie wszyscy zainteresowani będą sobie piać z zachwytu nad ich wyglądem? Przykładowo w Hyde Parku.

Rozumiem, że uroda może mieć tu znaczenie, ale posty typu "ładne cośtam" w dziale "artyści" - moim zdaniem tylko śmiecą.

 

OK, przyjęłam ;) Jestem trochę wykończona ostatnim tygodniem, ale po zlocie postaram się zrobić względny porządek w tematach dotyczących wokalistek i wydzielić osobny temat na dyskusję o ich wyglądzie itp. ;)

Dziękuję za zwrócenia na to uwagi. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Mam pytanie dotyczące chatu. Czy jest lub zamierza powstać wersja mobilna?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam pytanie dotyczące chatu. Czy jest lub zamierza powstać wersja mobilna?

Zamierza powstać. Jest na liście rzeczy do zrobienia i czeka na swoją kolej. ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znalazłam całkiem ciekawy materiał filmowy : http://www.youtube.com/watch?v=FGgBvJp_a18


I jeszcze taki koncert : http://www.youtube.com/watch?v=K1VEvg4SoVU

Odpowiem tu bo dziennik zmian nijak do tego nie pasuje.

Pierwszy koncert to jest koncert z oficjalnego dvd "End of Innocence" i celowo go nie ma na stronie gdyż nie chcieliśmy jawnego piractwa robić. A drugi koncert już od dawna jest na stronie pod nazwą Lowlands 2008 (bo tak sie nazywa ten festiwal). Ale jesli na przyszłość coś znajdziesz na YT co przeoczyliśmy to się nie krępuj :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mam propozycje - ograniczcie się ze zmienianiem awatarów. Wydaje się, że to zwykły obrazek - niestety tak nie jest. Jestem wzrokowcem i przeglądając forum nie zwracam szczególnej uwagi na nicki tylko na grafikę pod nimi - po nich wiem kto jest kim, a jeżeli wy zmieniacie je co chwilę to nie idzie się połapać i robi się bałagan (zarówno na forum jak i w mojej głowie).

 

Proszę o wybranie jednego obrazka i ustawianie go na stałe... Jeżeli już nie możecie się powstrzymać od odświeżania swojego "image" na DE, to chociaż róbcie to z opamiętaniem ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

NIE zgadzam z Seppo : o

Jak można zabronić zmieniania avatarów? I żaden bałagan na forum się przez to nie robi ...

Jedynie jeśli chodzi o to, żeby zbyt często nie zmieniać, to nie mam uwag ;x

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedynie jeśli chodzi o to, żeby zbyt często nie zmieniać, to nie mam uwag ;x

 

ograniczcie się ze zmienianiem awatarów

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Seppo. Nie możesz zabronić innym zmiany avatarów. Nie ma bałaganu; podejrzewam, że większość osó nie zwraca na to uwagi. To, że jesteś wzrokowcem, jest marnym uzasadnieniem. Mnóstwo ludzi też zapamiętuje głównie oczyma i jakoś nie ma problemu ze skojarzeniem, kto pisze.

Czy taki zakaz nie zostałby odebrany przez użytkowników jako kolejna fanaberia administracji? Co ile, twoim zdanienm, użytkownicy mogliby zmieniać avatary?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak ktoś zmienia avatar co drugi dzień, to faktycznie utrudnia rozpoznanie użytkownika, ale to raczej absurdalne żeby z takiego powodu robić zakaz.

 

Mnie natomiast, irytują gify w sygnaturach. Wystarczy, że osoby, które wybrały ruchome obrazki napiszą kilka postów w temacie i zaczyna się robić mniej czytelnie.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam podobne zdanie co Nymph, avatary to nieodłączna część forum i każdy ma prawo je zmieniać. Czy to zależnie od nastroju, czy od znudzenia poprzednim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oczywiście, że nie można zabronić zmiany avatara! Można jedynie przystosować go do pewnych wymogów ;) Chociaż fakt, że jak ktoś co chwilę zmienia to jest to nieco kłopotliwe, też czasem mam problem na początku z rozpoznaniem użytkownika, ale człowiek szybko się przyzwyczaja. Poza tym większość, przynajmniej z tego co ja zauważyłam, nie zmienia tych avatarów jakoś BARDZO często ;)

Co do ruchomych sygnatur, o których wspomniała Nightfall, też mi one działają na nerwy... No ale jak już komuś się musi coś ruszać i skakać, to ok, lepiej, żeby to była sygnatura niż avatar -_-'

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie popadajmy w skrajności, ponieważ niektórzy post Seppo odczytują jako próbę obdarcia z szat Wasze konta. Nikt nie zamierza zabronić nikomu zmieniać avatara. Seppo apeluje tylko żeby nie robić tego zbyt często. I ja się pod tym apelem podpisuję, ponieważ avatar jest znacznie bardziej wyraźny niż nick. To na niego patrzymy w pierwszej kolejności i z nim utożsamiany wypowiedź. Jeśli ktoś zmienia go nader często to wydaje nam się, że obcujemy z nowym użytkownikiem. Może warto zachować umiar?

 

Czy taki zakaz nie zostałby odebrany przez użytkowników jako kolejna fanaberia administracji?

Morderco, rozwiń, co masz na myśli pisząc "kolejna fanaberia administracji".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem jak Wy, ale ja nie utożsamiam ludzi z avatarem, tylko z nickiem i tak ich zapamiętuje.

Po prostu na początku zdziwiłam się trochę tym fragmetnem wypowiedzi:

Proszę o wybranie jednego obrazka i ustawianie go na stałe...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seppo nie byłeś z nami, gdy pół forum miało taki sam avatar, podpis i sygnaturę z bałwankiem, więc nie wiesz, co to znaczy być zdezorientowanym :P.

 

Ograniczenie zmiany awatarów - ok. Ale nie kojarzę kogoś kto zmienia je bardzo często. Czy ta sekunda w ciągu której przeniesiesz wzrok z awatara na nick jest tak ważna?

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie zabroniłem, dałem wam dwa wyjścia i proszę na mnie nie naskakiwać, jeżeli nie umiecie czytać ze zrozumieniem. Wyraźnie napisałem - ustawcie sobie jeden na stałe, jeżeli jednak już chcecie zmieniać to nie róbcie tego za często. Kto wam tu coś zakazuje? Co za ludzie.

Jedna osoba przeczytała bez zrozumienia, a następne - nie czytając mojego postu - jak papugi powtarzają poprzedników. Ile jeszcze takich sytuacji się mi przytrafi na tym forum?

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Avatary to nie są skarpetki żeby je zmieniać tak często, po za tym nie rozumiem idei zmieniania avataru, to jest wizytówka, którą powinniśmy się posługiwać zawsze. Nie mówię, że w ogóle ich nie można zmieniać, bo wiadomo, że po czasie się nudzi. Hm.. tak czy inaczej trzymam strone Seppo. Dziękuję za uwagę.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja przeczytałam ze zrozumieniem o.O I jak już to możesz proponować dwa wyjścia, a nie je dawać ; )


W sumie to nie potrzebna ta afera. I tak będzie tak jak było.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przestańcie łapać się za słówka, bo to dziecinada. Wiadomo co miał na myśli.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.