Jump to content
beatag60

Nasz image

Recommended Posts

Wybacz' date=' Milla, ale chyba nieeeee :blush:..Ostatnio nie wychodzę zbyt korzystnie na zdjęciach. Nie mam dobrego aparatu, fotografa pod ręką brak, a mistrzynią selfie to ja nie jestem..Ale chodziło mi głównie o pokazanie sukienki, bo naprawdę jest fajna![/quote']

Spoko, "wybaczam" :D Ano jest, jest, w końcu ta taka jedna, co tak lubię jej poczucie humoru, to zdolne stworzenie, spod jej ręki same fajne rzeczy wychodzą ;)

(Jeśli kogoś zemdliło od tego słodzenia, to przepraszam. Moje słodzenie, mdlące czy nie, jest totalnie szczere ^^)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki Aniu za tak pozytywny feedback :D

Jak się wykopię z ogarniania rzeczy na studia, to wrzucę na profil Smoke te zdjęcia i w ogóle :D

Spoko, Sami! Myślę, że masz talent i spory potencjał w tej dziedzinie! Mam nadzieję, że będziesz go rozwijać, a do tego przyda się wsparcie! Uwierz mi, będąc na kursie krawieckim szyjesz lepiej niż niektóre praktykantki w szkole krawieckiej..;) Powodzenia i dużo kreatywności!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki Aniu za tak pozytywny feedback :D

Jak się wykopię z ogarniania rzeczy na studia, to wrzucę na profil Smoke te zdjęcia i w ogóle :D

Spoko, Sami! Myślę, że masz talent i spory potencjał w tej dziedzinie! Mam nadzieję, że będziesz go rozwijać, a do tego przyda się wsparcie! Uwierz mi, będąc na kursie krawieckim szyjesz lepiej niż niektóre praktykantki w szkole krawieckiej..;) Powodzenia i dużo kreatywności!

 

Na pewno będę szła w tym kierunku, to dopiero początek :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

oooo ale super! Też chcę! ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osobiście nie mam zbyt wielkiego wyboru w ubraniach. Staram się nie zakładać jakichś różowych ciuchów, i na tym się mniej więcej ograniczam. Z chęcią chodzę w czarnych lub białych zestawach ubraniowych. Zwykle noszę jeansy, a z górą to różnie.... Do tego zwykle buty, skórzane, choć często chodzę w adidasach. Marzę o skórzanej kurtce, jaką miał Dave Mustaine tutaj -

♥ Muszę ją kupić ;) . Mój styl jest taki, by nie nosić obcisłych spodni i luźnych koszulek, tylko na ODWRÓT. Dlaego nie preferuję legginsów. Lubię też trochę styl Axla Rose'a - chustka obwiązana dookoła czoła, wszystkim to się z nim kojarzy, haha ;).

Aha, Nightfall - bardzo fajne buty, też bym takie chciała ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wczoraj czytałam sobie krótką biografię Mortena Harketa i natrafiłam na ten fragment:

 

to właśnie Harketowi przypisuje się wprowadzenie mody na słynne, podarte, postrzępione jeansy...

 

W tej piosence ma właśnie takie spodnie (i straszną koszulkę :D):

 

[video=youtube]

 

Oczywiście mnie się takie spodnie nie za bardzo podobają i jak oglądałam ten teledysk, to tylko się śmiałam, ale zupełnie nie wiedziałam, że Mortenowi Harketowi przypisuje się wprowadzenie tej mody. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja sobie ostatnio skórę "wynalazłem" :D Ciekawostka jest taka, że to ciężka (więc, chyba prawdziwa skóra) która kosztowała mnie, uwaga ... jedyne piątka! :D To długi płaszcz (co najmniej o rozmiar większy), który miałem na koncercie w Krakowie i Warszawie. Choć chciałem w tym chodzić, ale nie mam odwagi tak się ubrać. Może kiedyś, albo jak stąd się wyprowadzę. Kupiłem też buty za 7 zł, stare podniszczone i niestety za bardzo się zniszczyły, by gdziekolwiek w nich wyjść. Tylko większe o rozmiar. Obie te rzeczy miały być tylko na Halołin z Epiką. Ale chciałbym zdobyć takie buty. A tak to kupiłem buty w CCC, skórzane jedna zwykłe, a drugie na zimę. A tak taką pseudo skórę w chińskim, za jakieś 70 zł

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prokrastynowanie połączone z odmętami Internetu połączonymi ze Świętym Przypadkiem doprowadziły mnie do tego zdjęcia:

70091dc6f4e0455fba5e8925aadde29d.jpg

Sukienka z paseczkami daje mi życie. Ta w kropki też zresztą jest śliczna. *-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie trochę za dużo detali, ale a propos koronek i pięknych wykończeń: jak kiedyś będzie mnie stać (co mało prawdopodobne) i będę brać ślub (prawdopodobne jeszcze mniej), to koniecznie w sukni Miry Zwillinger. Piękne koronki, minimalizm, subtelność... ♥

Fiona.jpg

IMG_9089-e1451825073601.jpg

NIKA-1.jpg

Chloe-small3-2-45.jpg

Chloe-small2-2-45-better.jpg

Grace-small1-50.jpg

Marion-2-50.jpg

gloria11-copy-40.jpg

Wybaczcie spam, ale naprawdę trudno wybrać jedną ;)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

2,6 i 7- świetne projekty. Bardzo zrównoważone i indywidualne stylem:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najlepsza jest czwarta. Ta kokardą robi całą sukienkę  :) 

 

Mi się  bardzo podobała  ostatnio jedna sukienka ślubna autorstwa Very Wang, którą widziałam na instagramie. Tylko teraz nie wrzucę zdjęcia, bo siedzę na tablecie i nie mam jak ::) Polecam przejrzeć jej profil na instagramie i ogólnie  wszystko, co robi Vera Wang Gang, bo są  to naprawdę rzeczy z klasą.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta czwarta to tył tej piątej tak btw. A Vera Wang też ma piękne suknie. Rachel Zane w Suits miała jej sukienkę na ślubie, jeśli dobrze kojarzę. Ale nie umiem znaleźć zdjęcia (ostatni odcinek piątego sezonu, jakby ktoś był zainteresowany)... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przedostatnia jest cudowna ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po pierwsze to ja bym się zabiła na takich obcasach xD a poza tym buty wyglądają świetnie, ale tylko w pewnych okolicznościach. Czysta sztuka dla sztuki - do zachwycania się ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Łaa, te puchate kuleczki na pierwszych są cudne *-* Reszta butów mi się nie podoba, zwłaszcza ostatnie, ostatnie wyglądają strasznie, jak klatki. No i, tak jak Evi, w żadnych z nich nie zaszłabym daleko :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupiłam sobie ostatnio takie buty  ;) Zawsze myślałam o glanach, marzenie się spełniło  :-D 

 Link do sklepu - TU

GLANY.png.df9ca9d3898ffb4914fcc9e7d1781df7.png

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miałem kiedyś glany. To było chyba w gimnazjum. Była wśród kolegów tradycja, że nowe buty muszą zostać ochrzczone (czyt. każdy musiał je nadepnąć). Cóż, moje tzw. "glany" chrztu nie przetrwały i się... wdusiły.

Od tamtego czasu trampki są moimi najlepszymi przyjaciółmi.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miałem kiedyś glany. To było chyba w gimnazjum. Była wśród kolegów tradycja, że nowe buty muszą zostać ochrzczone (czyt. każdy musiał je nadepnąć). Cóż, moje tzw. "glany" chrztu nie przetrwały i się... wdusiły.

Od tamtego czasu trampki są moimi najlepszymi przyjaciółmi.

 

Moje mają metalowe czubki :) Ale w sumie nie wiem, jakby przetrwały taki chrzest... Na razie to ja depczę wszystkim po palcach ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej, też miałam w gimnazjum glany! W sumie, to nadal je mam. Tylko nie noszę. Nigdy zbyt często ich nie zakładałam. Powód? Lenistwo. Nie mam cierpliwości do ciągłego sznurowania :')

Teraz śmiga m w trampkach. Ewentualnie w sandałkach. A na zimę mam urocze botki na słupku i nawet potrafię utrzymać w nich równowagę xD

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Glany są zaje...e w opcjach w których uczestniczy "metalowa brać", ale mam wrażenie że trochę tracą na swojej "magicznej" wartości?

Mimo powyższego jest to absolutnie kultowe obuwie i zawsze mocno charakterne:)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.