Jump to content
Maggie

Seriale

Recommended Posts

Ludziki, muszę się w końcu zabrać za GoT. Poleci mi ktoś jakieś fajne coś, gdzie mogłabym to obejrzeć? Bo się nie znam :<

 

Na kinoman.tv lub na iitv.info. Tylko błagam, nie zniechęcaj się od razu. Ja obejrzałam 3 odcinki i rzuciłam w kąt na kilka miesięcy, dopiero potem to polubiłam, a teraz szaleję za tym xD.

 

Spokojnie, mam za sobą książkę :3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja też oglądam Grę o Tron,

mały świr odszedł no i dobrze

 

A o serialu powiem: świński serial, jeden z najbardziej "bez cenzury" jakie widziałem, ale pokazany z najlepszej strony.

Bardzo dobrze pokazana strona fundamentu ludzkich zachowań, zwłaszcza to skąd są tacy jacy są.

 

A po za tym dalej oglądam Castle ich zabójcze przygody ;) mam nadzieje, że będzie kolejny sezon :)

 

Sobie lekko przerwałem Agentów Tarczy, Arrow, Beauty and the Beast, Once Upon a Time (kurcze czemu oni dają w tak dobrej rozdzielczości, komp słaby :D)

Doktor Hart fajny serialik :)

Czekam na Doctor Who oraz na Magazyn 13

 

A dziś oglądam "Teorie wielkiego podrywu"

A myślę co z odcinkiem z "Jak poznałem waszą matkę"

 

Wcześniej sobie wróciłem do SG sg-1 w odpowiednim odcinku zacząłem SGA(między czasie SG TAoT i Continuum), miałem oglądać też SGU, ale nie chciało mi się, potem Sanctuary. A teraz Tajemnice Smallville razem ze Star Trek Enterprice(ale mi gdzieś znikł po drodze). Na razie tyle z powrotów do starych serii.

 

p.s.

A jak chcecie oglądać seriale to najlepiej na scs.pl, ja się loguje około 19.00, a rano nie muszą i cały czas mam nie limitowane oglądanie. Może około 17.00 są jakież limity, ale nie daje potwierdzenia sami sprawdźcie. Ujmę to tak 90 % szans na nie limitowane oglądanie. Jak ktoś się uparł na iitv.info to link na dostęp do odcinków bez logowania iitv.info/?entry

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z racji tego , że skończył się Sherlock wczoraj na dwójce i już nie mam co robić ze swoim życiem O_o powie mi ktoś czy oglądał te dwa krótsze , specjalne odcinki Sherlocka i gdzie można by je ściągnąć lub oglądnąć ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiedyś natknęłam się na serial "Touch" i wydawał mi się całkiem fajny, więc ostatnio postanowiłam zacząć go oglądać. Muszę przyznać, że jest naprawdę interesujący, chyba przez "Touch" za szybko nie skończę "Breaking Bad", jestem w połowie i nie mogę się zabrać za ciąg dalszy, bo strasznie mnie nudzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ha! a jednak! Czekałam na to, czytałam o tych planach już ponad rok temu ♥ Ale się cieszę! Tylko na napisy trzeba będzie poczekać :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nigdy nie lubiłam "Miodowych lat", ale u mnie w domu to oglądali. Denerwował mnie ten serial, nie mam takiego poczucia humoru. Podobne seriale też mnie denerwują np. ten z Flipem i Flapem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polecam wspaniały serial.:)

[video=youtube]

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mam co oglądać ; o

W oczekiwaniu na Supernatural, Grę o tron, The Walking Dead. Tyyyyyle czasu :c

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co do posta Sami w wątku Jacy Oni pięknie bla bla

Też na początku oglądałam, żeby sobie popatrzeć na Jensena (Dean), Jareda (Sammy), no i później jeszcze Cas (Misha). I w ogóle dużo fajnych mordek się tam przewija. Przy którym sezonie jesteś Sami? Ja czekam niecierpliwie do października na nowe odcinki, to tak długo trwa ;__;

Jak się podoba serial? Poza szekszownym Deanem? Sam to taki chłopiec jeszcze w początkowych sezonach, ale później ... : D

To jeden z moich ulubionych seriali. Ale dopiero tak od 3/4 sezonu jest najlepszy. Na początku bałam się tego wszystkiego, ale później akcja rozgrywa się trochę inaczej. Nie wiem czy nie zacznę go oglądać od nowa, choć to sporo odcinków, ale mało pamiętam z tych początkowych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co do posta Sami w wątku Jacy Oni pięknie bla bla

Też na początku oglądałam, żeby sobie popatrzeć na Jensena (Dean), Jareda (Sammy), no i później jeszcze Cas (Misha). I w ogóle dużo fajnych mordek się tam przewija. Przy którym sezonie jesteś Sami? Ja czekam niecierpliwie do października na nowe odcinki, to tak długo trwa ;__;

Jak się podoba serial? Poza szekszownym Deanem? Sam to taki chłopiec jeszcze w początkowych sezonach, ale później ... : D

To jeden z moich ulubionych seriali. Ale dopiero tak od 3/4 sezonu jest najlepszy. Na początku bałam się tego wszystkiego, ale później akcja rozgrywa się trochę inaczej. Nie wiem czy nie zacznę go oglądać od nowa, choć to sporo odcinków, ale mało pamiętam z tych początkowych.

 

Jestem na końcu pierwszego sezonu i własnie Sam to taki chłopiec właśnie... I nie ma na czym oka zawiesić. Ale za to jego brat... :>

 

Zastanawiam się co można w tym serialu zrobic z fabułą, żeby ona nie była tak straszliwie nudna? Ok, dobra, demony i chodzenie po suficie jest ok, tylko zastanawiam się ile można na tym jechać. Musieli coś zrobić, bo inaczej ten serial nie miałby takiego oddanego fandomu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poczekaj jeszcze trochę, to zobaczysz : D Nie będę Ci spoilerować. Ale czekam na relacje :>

A jeśli chodzi o braci, to chłopaki zmieniają się z biegiem czasu ; P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obecnie oglądam serial "Agenci NCIS".

MV5BMTYyMTQ0MTU1OF5BMl5BanBnXkFtZTcwMjI0Njg4Ng@@._V1_SY317_CR6,0,214,317_AL_.jpg

http://www.imdb.com/title/tt0364845/

Nie ma nic ciekawego w tv - oprócz sportu ( ME w lekkoatletyce). Serial jest ciekawy, trzyma w napięciu, do końca nie wiadomo kto jest winny. I lubię aktorów, którzy w nim grają. Każda postać jest inna, charakterystyczna i nie mam problemu z zapamiętaniem kto jest kim. W innych serialach zdarza się, że tylko jedna lub dwie osoby są charakterystyczne a reszta jest nudna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja oglądam czasami Brooklyn 9-9. Świetny humorystyczny serial, mało zbędnego gadania (jak w serialach nowej generacji gdzie jest multum słów na minutę, problemy i ich następstwa oraz oczywiście seks np. spartakus, wikingowie, gra o tron, walking dead - nie podchodzą mi). Pamiętam jak oglądałem pierwszą serię gry o tron - na zwiastunie było pokazane, że coś złego idzie z północy. Całą pierwszą serię czekałem na to coś. Prędzej korzenie bym wypuścił niż się doczekał.

 

Brooklyn 9-9

http://www.filmweb.pl/serial/Brooklyn+9-9-2013-685359

Share this post


Link to post
Share on other sites

Annaif ja ściągnęłam NCIS jakiś miesiąc temu i do dzisiaj nie znalazłam czasu na obejrzenie. Oglądam tylko przy gotowaniu lub sprzataniu:House MD, Pitbull...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Metallianka - " Agenci NCIS" są na TVN7 o 18.00. Cameloth przez ciebie mam ochotę obejrzeć ten serial ( Brooklyn 9-9), ale chyba nie ma go na ogólnie dostępnej platformie - mam zwykły dekoder. Pózniej go gdzieś obejrzę - może jest na DVD. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polecam Annaif :) Ja oglądam na NC+. Myślę, że na jakichś portalach też będzie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej zna ktoś jakie sf, bo tylko czekam i czekam. Już jestem ew połowie Smallville, właściwie to mnie ciągnie do późniejszych sezonów.

 

Chętnie bym obejrzał coś z jak SG, czy Agentów Tarczy. Z dużym zapasem technologi w akcji :) No nie wiem jakieś sf bym po oglądał.

 

Dlaczego Terra Nova nie działa eh.

 

Albo jakieś współczesne faantazy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Dlaczego Terra Nova nie działa eh.

 

Terra Nova została skasowana po 13 odcinkach. Patrząc na ogromną ilość negatywnych recenzji, to raczej nie będą po latach reanimować tego serialu.

 

Trochę podobny jest inny serial SF "The 100", ale dużo dużo lepszy i ma przed sobą przyszłość (planowane jest kilka serii).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja już nie chciałam spamować w wątku o śmiesznym NW.

Tylko chciałam pokazać Lucyferowi TO jako odpowiedź fandomu Sherlocka na... No nie wiem na co, ale niszczy mnie to... ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pierwszy sezon American Horror Story zakończony! Dziwny ten serial był i jak dla mnie zbyt przerysowany, co w pewnych momentach było zbyt komiczne. Ogólnie ciekawy klimat serialu utrzymany po części w horrorze a po części w filmie psychologicznym. Dużo nawiązań do makabrycznych zbrodni, które zdarzyły się w USA. Świetna kreacja Moiry - pokojówki, która kobietom ukazuje się jako starsza, spokojna pani, a facetom jako kusząca seksbomba. Końcówka serialu zbyt oczywista, śmierć matki przy porodzie kiedy się rodzi Antychryst. Zbyt duże nawiązanie dla Omena. Jak ktoś lubi lekko przerażająco- mroczne seriale to polecam.

 

 

Teraz zabieram się za drugi sezon "House Of Cards" i "Hannibala".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.