Jump to content
beatag60

Filmy

Recommended Posts

Milla: oglądałam wiele razy i za każdym ten film/bajka mnie bawi, podoba mi się muzyka i teksty: wiercik i jego " dynamite- pewnie włoskie", babcia 3G i ogólnie wciągający film i zabawy ( i ta piosenka o rogach- popłakałam się ze śmiechu kiedy ją usłyszałam) :)

jest też druga część tego filmu, ale ta pierwsza zdecydowanie jest lepsza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zabieram się właśnie za American Hustle, więcej napiszę jak obejrzę :)

 

Edit:

Dobra, zasnęłam. Oglądanie tego filmu w stanie ekstremalnego zmęczenia nie było dobrym pomysłem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szczerbatek ♥ Najbardziej przeuroczy smok wszechczasów ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zabieram się właśnie za American Hustle, więcej napiszę jak obejrzę :)

 

Edit:

Dobra, zasnęłam. Oglądanie tego filmu w stanie ekstremalnego zmęczenia nie było dobrym pomysłem.

 

Obejrzałam Hustle tylko ze względu na Rennera ♥ Niezbyt mi sie podobało, oglądałam z kuzynką, która zasnęła po 15 minutach, więc rozumiem Cię świetnie :D

Jen świenie zagrała, pasuje do niej rola głupiutkiej blondynki xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

It's priest ^^ Have a little priest ^^

Akurat w "Sweeneyu" najbardziej lubię Mrs Lovett, a nie, na co wskazywałoby moje uwielbienie dla Johnnego Deppa, pana golibrodę. Ona jest taką przegenialną postacią... Sposób, w jaki wyjeżdża z tym pomysłem na meat pies jest epicki :happy: Takie to praktyczne. Żeby się nie zmarnowało. Geniusz :>

 

Ten film jest mega szalony ale jaki fajny.Johnny pięknie śpiewa ♥ . I świetna obsada : pirat,wampir i trzej czarodzieje ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Forever Alone w Walentynki-

Nudziło mi się wczoraj i leciałam po kanałach poszukując w Tv coś fajnego do oglądnięcia i trafiłam na Canal + na Titanica , który trwał już półtorej godziny . Nigdy nie oglądałam Titanica , tylko bardzo dawno temu początek na Polsacie. No ale była epicka scena na barierkach jak walą w górę lodową a później toną i zostawiłam . To było takie epickie ... Nigdy się tak nie poryczałam na żadnym filmie.

(Nie nadaje się do oglądania romantycznych filmów :P )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie wróciłam z kina. Byłam na filmie "Jack Strong". Super film, godny polecenia. Oparty na autentycznych faktach. Warto go obejrzeć : )

 

 

Poruszyło mnie to, że zabili mu synów. Wydawałoby się, że im się udało, ale i tak się zemścili ;/

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja, przez to, że akurat mamy w domu czteroipółletnie dziecko, obejrzałam sobie kawałek "Pocahontas", bajki, za którą szaleje mała. Zdaje się, że widziałam już kiedyś fragment tego filmu, ale pamiętam go bardzo słabo... W każdym razie, może i nie obejrzałam wielu disnejek w czasach, kiedy disnejki się ogląda (muszę kiedyś nadrobić tego całego "Króla Lwa". Pamiętam, że kiedyś, mając te kilka lat, zrobiłam podejście, rozpłakałam się, kiedy ten lew umierał i nie chciałam oglądać dalej, bo była mi smutno, a potem jakoś nigdy nie wróciłam, zresztą to było na vhsie, więc jak przestawiliśmy się na dvd, to nie było jak tego włączyć i... jakoś tak wyszło :D), ale widocznie jestem wiecznym dzieckiem (i bynajmniej mi to nie przeszkadza :>), bo mi się podobało :) Urocze, o miłości i z happy endem ♥ Prawie się popłakałam, ale udało mi się wstrzymać ryczenie, bo przy ludziach nie lubię. Tylko oczy mi isę tak trochę mokre zrobiły.


Rany, znowu się rozpisałam o jakichś pierdołach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Starsze produkcje Disneya są świetne i warte polecenia. Ja taka stara, a dalej uwielbiam je oglądać :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

ostatnio chyba była druga część "Pocahontas" w tv.- też jest happy end, ale jak dla mnie dziwny (myślałam, że ona będzie z tym blondynem).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miśki, wiecie może, czy jest coś wartego obejrzenia w obecnym repertuarze kinowym? Tak przeglądam i nie mam pomysłu na co iść, a fajnie byłoby wyskoczyć z siostrą zanim jej się skończą ferie.

http://www.helios.pl/26,Bialystok/Repertuar/

Czy ktoś z was poleca któryś z powyższych filmów? C:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Słyszałam, że "Tajemnica Filomeny" jest niezły. Ale zależy co kto lubi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milla to baaaardzo zależy. Czy masz ochotę na komedie, wyluzować się, pomśmiać, czy może jakiś poważny film, który pobudza do myślenia.

 

Ja z tego repertuaru polecam "Jack Strong" (Ale żeby nie było później na mnie, jak się nie spodoba : P)

Znajomi byli na "Facet (nie) potrzebny od zaraz" i mówili, że fajny film i zabawny.

 

Poczytaj sobie recenzje, oglądnij zwiastuny i wybierz coś. Najwyżej spytaj o konkretny film, może ktoś oglądał : )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Byłam dziś na "Filomenie". Imo bardzo dobry film, ze świetną Judi Dench :) Pod koniec znowu musiałam powstrzymywać płacz :-D

Btw, pierwszy raz widziałam w kinowej sali tyle starych babć. Tak strasznie się nie przyglądałam innym widzom, ale przyfilowałam tylko dwoje jakichś młodych, reszta w średnim/podeszłym wieku. Byłam chyba najmłodsza na sali, to takie pro :3

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chciałam sobie obejrzeć "Frozen" na kinomanie, ale flash odmawia mi posłuszeństwa .___.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polecicie mia jakiś dobry horror tylko nie taki co jest rzeź tylko ma być na prawdę straszny np. o duchach? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polecam świetny stary film :)

 

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może nie do końca horror, ale obejrzyj sobie "Nieproszeni Goście". Fajnie sie ogląda.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuje Dave za propozycję skorzystam. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja ostatnio obejrzałam sobie "Strażników marzeń". Sympatyczna bajka, wciągająca, z happy endem... Uwielbiam filmy dla dzieci ^.^

Poza tym, po raz nie-liczę-już-który obejrzałam sobie trzecią część "Piratów". Te filmy nigdy mi się nie znudzą ♥ Kocham ♥ ♥ ♥ *milion serc*

- Barbossa! Marry us!

- I'M A LITTLE BUSY AT THE MOMENT!

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie zobaczyłam zwiastuny Sin City: a Dame to Kill For ♥ 22 sierpnia, nie mogę się doczekać !!!

 

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.